Niedziela
28.05.2023
nr 148 (6510 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Podobno Jarek na widok Tuska uciekł...  (NOWY TEMAT)

Autor: Golson  godzina: 08:00
w sejmie z pierwszej do oślej ławki...

Autor: WIARUS  godzina: 08:40
    W piątek 26 maja głosami PiS Sejm odrzucił weto Senatu do ustawy o komisji ds. badania wpływów rosyjskich w Polsce. Jeśli prezydent Andrzej Duda jej nie zawetuje, albo nie skieruje do Trybunału Konstytucyjnego, ustawa zacznie działać, a komisja rozpocznie pracę jeszcze przed wakacjami. Nazwa komisji mówi o wpływach rosyjskich, ale to nazwa błędna, tak naprawdę chodzi o komisję ds. politycznej likwidacji Donalda Tuska. Z czym politycy Prawa i Sprawiedliwości nawet specjalnie się nie kryją, powtarzając w mediach swoją znaną od lat mantrę: kto jest bez winy, ten nie musi się bać. “Jeżeli ktoś nie ma niczego na sumieniu, nie rozumiem, dlaczego miałby się takiej komisji obawiać. W sprawie umowy gazowej z 2010 roku z całą pewnością Tusk ma nieczyste sumienie, więc nie dziwię się jego nerwowej reakcji” - komentował głosowanie w Polsat News Adam Bielan z satelickiej wobec PiS partii Republikanie.
    Co może komisja? Zasadniczo - wszystko. Pełni rolę politycznego sądu ostatecznego.


Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 09:23
Towarzyszu, nie KOmpromitujcie KOlektywu, Plenum i Egzekutywy takimi nieudolnymi fałszywkami! Doskonale widać że na pieczątkę w prawym dolnym rogu zdjęcia legitymacji jakiegoś waszego lewaka kapusia z fragmentem jego ramienia jakiś wasz towarzysz dyletancko dokleił cudze zdjęcie... Nawet fragment ramienia kapusia nie pokrywa się z ramieniem osoby której zdjęcie fałszywie dokleiliście... Cała Polska z was lewaków się śmieje Nieudolni fałszerze i złodzieje... Nic, nawet sfałszować nie umiecie Więc wybory znów przerżniecie 🤗😋 I nie bójcie się o Tuska! Jak nie KOlaborował z Putinem (🤣🤣🤣🤣🤣), to na tej komisji niewinność swą i patriotyzm (polski, nie rosyjski i nie niemiecki) udowodni (🤣🤣🤣🤣🤣) i z podejrzeń wszelkich oczyszczon, jako lelija biała na białym koniu do parlamentu dumnie wjedzie... Tylko czy na pewno do Parlamentu, a nie do Dumy lub Bundestagu? Czas POkaże 😋

Autor: WIARUS  godzina: 09:29
Posłuchajcie mówcy w części środkowo-końcowej o......ulu i pszczołach.😂😂😂


Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 09:37
A kto Normalny by wytrzymał prawie 3 kwadranse słuchania totalniackich bredni i oszczerstw? Puść jakiegoś minutowego "szorta", tyle wytrzymam i potem obśmieję

Autor: WIARUS  godzina: 09:48
Chyba nadszedł czas samookreślenia się przez prezesa wszystkich prezesów! (lowiecki.plhttps://twitter.com/BMikolajewska/status/1662483375867801603)


Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 10:39
O tej wypowiedzi polskojęzycznej lewaczki, traktującej wszystkich Polaków jak zwierzęta, to już totalniaccy propagandziści zapomnieli w zestawieniu? (forum.lowiecki.pl/download.php/11,664885,14218/metafizyka.JPG)

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 10:50
Wytłumaczta WIARUSie POkrętną "logikę" lewactwa: Gdy totalniak Tusk Donald mówił o Putinie "nasz człowiek w Moskwie" to wszystko było wporzo i git. Ale gdy Prawy i Sprawiedliwy mówi, że tylko reprezentant Kremla atakuje człowieka wrogiego Kremlowi - to już jest niekoszerne? To raz reprezentowanie interesów Kremla jest złe, a raz dobre?

Autor: WIARUS  godzina: 14:19
Nie wiadomo, czy PiS zdawał sobie sprawę z tego, że przeforsowanie przez Sejm "lex Tusk" (lowiecki.plhttps://twitter.com/revelstein/status/1662392970362880000) sprawi, że media społecznościowe zostaną zalane apelami o udział w marszu 4 czerwca. Przygotowania do marszu idą pełną parą. Z całej Polski przyjedzie około 500 autokarów i nie jest wykluczone, że kilka pociągów z obywatelami pragnącymi zademonstrować swój sprzeciw wobec władzy. Władza próbuje utrudnić dojazd chętnym i próbowała zablokować przejazd specjalnych pociągów z Dolnego Śląska. Nieoficjalnie mówi się, że na marszu może pojawić się 200 tys. osób. To jest szacunkowa liczba podana przed uchwaleniem przez PiS "lex Tusk" (lowiecki.plhttps://twitter.com/revelstein/status/1662392255452250112)

Autor: WIARUS  godzina: 14:38
Powinien być rozliczony jako pierwszy (lowiecki.plhttps://natemat.pl/356155,jaroslaw-kaczynski-i-agent-kgb-potajemnie-spotykal-sie-ze-szpiegiem)


Autor: Mark - 2  godzina: 15:11
Tylko pamiętajcie tak gwoli ścisłości - jak byście "przerżnęli wybory", to w żadnym razie nie uciekajcie do Turcji, bo może być niewesoło np. tak : "W Turcji nie prosimy Jarka, by odejść na bok!", resztę doczytajcie, sobie sami. :D

Autor: Mark - 2  godzina: 15:50
A to, ot tak dla uzupełnienia obrazu "wielgiego taboreta", z odrobiną humoru: "Historia pewnego władcy Na Żoliborzu, w małym domeczku pomiędzy ludźmi - ot po sąsiedzku, sam, bez teściowej, dzieci i żony, mieszkał staruszek pewien zmarszczony. Jako, że kotów hodował parkę pokrytą sierścią miał marynarkę. Do tego jeszcze w skarpetkach dziury co dopełniały obraz ponury. Cicho się jakoś po świecie plątał, ni prawa jazdy, ni w banku konta... Z rodziny został sam, z bratanicą - co wielokrotną była dziewicą. Miał ten staruszek do władzy parcie i o tę władzę walczył zażarcie. Wreszcie na przekór całemu światu zbudował sobie partię frustratów, która na skutek losu przekory w końcu wygrała w Polsce wybory i bez wątpienia za ich przyczyną okropnie nam się dziadek "rozwinął". Realizując swój pomysł śmiały podporządkował sobie Kraj cały. Rozdawał "stołki" i kasę dzielił tłumacząc reszcie obywateli, że choć jest kiepsko i gorzej będzie to on ich dobro wciąż ma na względzie, nie czerpiąc z tego korzyści żadnych - sam skromny, biedny i nieporadny. Aż nagle szarym styczniowym świtem w świat poszły wieści niesamowite, że to nie tylko dom i dwa koty lecz jeszcze kilka miliardów złotych .... tak pomalutku do grosza grosik... biedny dziadunio Polsce "zakosił". WIĘC DZIŚ MĄDRZEJSI TYM DOŚWIADCZENIEM NA PRZYSZŁOŚĆ CZUJNI BĄDŹMY SZALENIE I NAUCZENI DZISIEJSZĄ CHWILĄ WCIĄŻ PAMIĘTAJMY - POZORY MYLĄ!!"

Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 17:19
Gdzieś w mieście Sopot, od molo blisko Żył rudy, co zwał się konserwatystą. By dowieść, że jest nim w najmniejszym calu, Aborcję wspierał. Oraz socjalu Zwiększenia żądał osiemset plusem. I to natychmiast. Wciąż biegał kłusem Wprost to Angeli, choć był żonaty, Lecz za to świetny był w roli taty. Jego syneczek, moralnie czysty Dostał posadkę u aferzysty I żeby synuś biedny nie chlipał Mówił synkowi "wiem że to lipa". Synek z wdzięczności, cały w skowronkach Nosił mu torby z logo "Biedronka". Patriotyzmem ciągle się chwalił. By dowieść, że wrogiem jest on Moskali, Powtarzał dzielnie, bez drgnienia powiek: "Władimir Putin - w Moskwie mój człowiek"! W końcu wspaniałe miał wychowanie. Fater co chwilę mu sprawiał lanie, Dziadek rudego wciąż edukował: - Pamiętaj wnusiu - tyś nie jest krowa, Tyś też nie Polak, tylko "tutejszy" Więc wątpliwości nie ma najmniejszych, Że dziś Polacy - kobiety, chłopy Nie chcą by znów był Królem Europy, I się rudemu raduje mina, Kiedy wołają "won do Berlina!" 🤗

Autor: WIARUS  godzina: 17:23
W ocenie NRA ustawa nie powinna zaistnieć w demokratycznym państwie prawnym. (lowiecki.plhttps://natemat.pl/489920,andrzej-duda-podpisze-lex-tusk-dera-decyzja-w-krotkim-terminie) NRA: - "Przykład legislacyjnego bezprawia" (lowiecki.plhttps://serwisy.gazetaprawna.pl/orzeczenia/artykuly/8723893,nra-lex-tusk-ustawa-komisja-badanie-wplywow-rosyjskich.html)


Autor: Gwoli ścisłości  godzina: 19:36
Zaraz zaraz, żaden z Prawych i Sprawiedliwych nie stwierdził, że to ustawa przeciwko Tuskowi... Ma tylko zbadać ruskie wpływy. Że dotyczy Tuska twierdzą totalniacy z drużyny Tuska... Znają go z pewnością lepiej, czyli czy coś wiedzą, o czym nie wiedzą jeszcze pisiory? Skoro coś wiedzą totalni, to niech to przedstawią na sejmowej komisji... I ręce opadają jak się patrzy na upadek upolitycznionych kauzyperdów lewackich. Bredzą o jakiejś karze, gdy ustawa nie przewiduje żadnej kary, nawet najmniejszej grzywny. Jedyna możliwa konsekwencja, to niedopuszczenie delikwenta któremu udowodni się uleganie ruskim wpływom do dysponowania publicznymi pieniędzmi. Ja też gwoli ścisłości nie jestem dopuszczony do dysponowania publicznymi pieniędzmi, ani wujek Zenek, ani ciotka Hela, ani dziadek Romek, ani obecnie nawet Donald Tusk. Wszyscy wymienieni są już "ukarani"?

Autor: 28rafal  godzina: 20:07
🥱🥱🥱🥱🤫🤫