Niedziela
28.05.2023
nr 148 (6510 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: USA i 447 !  (NOWY TEMAT)

Autor: MAK  godzina: 10:12
Pan Uszi o wielkim uwłaszczaniu się zagranicznych podmiotów na infrastrukturze krytycznej . Czy to jest związane z ustawą 447 ? Tak więc może to być, lub już jest następny krok do dobrobytu który już jest nam dany i do tej pory serwowany od lat wielu pod hasełkami "miedź nie ma wartości", a polski węgiel jest ognioodporny ! Ja te kroczki obecnych i byłych "elit" oraz tych elit od rabunku naszych złóż naturalnych i wciskania nam ichnich F16 i podobnego żelastwa przez USsynów oceniam jako KROK w kierunku dobrobytu i pokoju..... To znaczy w kierunku RUCHU DOBROBYTU I POKOJU i stworzonego przez Pana Maciaka. Nie dla zbrojeń. Nie dla wojny. Nie dla zadłużania i zniewalania Naszego Kraju i Naszych Obywateli. "Ruski" się wycofali i natychmiast mamy USsnów jako demokratów którzy zagarnęli nasze złoża naturalne i łaskawie pozwolili wybudować sobie za nasze pieniądze swoją bazę wojskową ! Teraz łaskawie sprzedają nam uzbrojenie ! Czym jest to zapłacone ? Te okręty wojenne (forum.lowiecki.pl/read.php?f=11&i=664976&t=664744) będą stacjonowały w Elblągu ? Może kolejnym będzie lotniskowiec na jeziorze Śniardwy ? Pieniądze natychmiast, a lotniskowiec w ....w 2999, lub kilka dni później ! Nie ma co się jeżyć ! Przecież te kilka dni później nie robi różnicy !

Autor: MAK  godzina: 13:03
Paweł Jasienica w latach pięćdziesiątych pisał o tym co dzisiaj w pod nadzorem * anglojęzycznych demokratów jest niedostępne ! *Ten nadzór, nie jest zwykłym "nowoczesnym" knutem

Autor: MAK  godzina: 13:08
Jakieś koncesji ktoś w PL otrzymał ? Czy te koncesje, to listy żelazne pozwalające rabować Nas i Nasze złoża.

Autor: MAK  godzina: 13:10
Prawie jak u nas sto lat temu tak było ! A obecnie Szpitale MSW. OIOM dla wybranych. https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=m%C4%85%C5%BC+marsza%C5%82ek+witek+na+oiomie. Żłobki, ogródki jordanowskie, urlopy, emerytura 50 roku życia itd, itp.

Autor: MAK  godzina: 13:28
Szpitale MSWiA ! demokratyczni anglosasi to wprowadzili i naśladowców też mieli. Czy to się różni od ... (lowiecki.plhttps://www.youtube.com/watch?v=v01xwBaOdGk)

Autor: MAK  godzina: 13:37
.

Autor: MAK  godzina: 13:40
Jak w załączniku. (lowiecki.plfile:///C:/Users/Woitek/Downloads/prawno-miedzynarodowy_status_obcych_baz_wojskowych.pdf) Nie funkcjonuje ! Dlatego w poniższy sposób ! file:///C:/Users/Woitek/Downloads/prawno-miedzynarodowy_status_obcych_baz_wojskowych.pdf

Autor: tadeek  godzina: 17:08
Kolego MAK To są tematy zabronione. Kto to ma skomentować ? Wszyscy o tym wiedzą i wszyscy, lub prawie wszyscy są temu przychylni, ale tylko jak siedzą w piwnicy przy zgaszonym świetle i wyłącznie w myślach i na bezdechu by czasami cokolwiek nie wszyło poza osłonę tego co tam w głowie mają razem z wydechem !