Niedziela
28.05.2023
nr 148 (6510 )
ISSN 1734-6827

Dyskusje problemoweTemat: Pozyskanie czyli gotowanie żaby

Autor: starzec  godzina: 10:17
W Wildman p Gdula opisuje próbę zlikwidowania monopolu 1 związku łowieckiego na Słowacji. Jest parę ciekawych informacji. Myśliwych w relacji do ludności jest tam ponad 3 razy więcej niż u nas. Składka na związek 120 zł. Min pow obwodu polnego ze zwierzyną drobną 500 h.

Autor: Duży Miś  godzina: 12:43
Starzec narzekasz na komuszo-sbecki układ w PZŁ, a powołujesz się na komuchów z wildmana. W Polsce żaden model się nie sprawdzi zarządzany przez komusze miernoty, o czym raczyłeś wspomnieć. Ja 10 lat próbowałem wprowadzić normalność i nie dało rady. Jeśli ktoś się ch...m urodził kanarkiem nie umrze. Minęło parę lat jak sobie dałem spokój z łowczowaniem i koło z obwodami wróciło do średniej krajowej. Tępota i nieudacznictwo bez podstawowej wiedzy przyrodniczej zniszczyli wszystko co się dało. Nie wymagajmy od matolstwa myślenia, bo wiedzy tępaki nie posiadają żadnej. W kole jest samowola i sobiepaństwo kacyków. Ma być walne wyborcze i będzie. Wybierać będziemy tylko prezesa, bo obecny sbek już nie może pełnić funkcji. Komisja rewizyjna wybierana nie będzie. I co można mieć w kiszce stolcowej przepisy? Można. I ktoś coś z tym zrobi? Otóż nie i ten lupanar będzie dalej niszczył łowiectwo w Polsce.

Autor: starzec  godzina: 14:22
Duży Miś To że jakieś dane statystyczne podano akurat w Wildman to nie znaczy żeby tego nie przywołać. Natomiast z generalną oceną sytuacji się zgadzam.