strona główna forum dyskusyjne
  ATRAKCJE I SPONSORZY

Wersja do wydruku     

Oprócz samych zawodów na strzelnicy w Wojcieszycach k/Gorzowa Wlkp. w dniach 14 i 15 maja 2005 r., organizatorzy i sponsorzy przygotowali następujące atrakcje:

Konkurs na osi o puchar Admina (poker)

Regulamin

 1. Konkurs składa się z 2-ch części, eliminacji oraz finału, rozgrywanych w sobotę w godz. 15:30 - 17:00.
 2. Opłata za udział w eliminacjach wynosi 10 zł. i może być wnoszona dowolną ilość razy, uprawniając za każdym razem do strzelania eliminacji od początku. Opłatę należy uiszczać w dniu zawodów.
 3. Grupa równocześnie strzelająca liczy 6 osób, a zgłaszający się do konkursu przydzielani są do kolejnych grup poczynając od grupy 1-szej, wg ilości postów na Forum.
 4. Strzelający w kolejnych grupach po chybieniu, które nie daje im już szans na wyrównanie najlepszego dotychczas uzyskanego rezultatu odpadają z rywalizacji i swojej serii strzelań już nie kończą.
 5. Jedna seria to 10 rzutków strzelanych z 5-ciu kolejnych stanowisk. Stanowiska zajmowane są zgodnie z ilością postów na Forum. Do jednego rzutka można oddać tylko jeden strzał. Oddanie 2-go strzału do tego samego rzutka bez względu na rezultat zalicza się jako chybienie. Dzieje się tak nawet w przypadku trafienia rzutka 1-szym strzałem.
 6. Wszyscy strzelcy strzelają z tej samej amunicji RUAG kal.12 dostarczonej przez organizatorów.
 7. Do finału wchodzą strzelcy z najlepszymi rezultatami. W przypadku kiedy tylko jeden zawodnik osiągnął najwyższy wynik, on zostaje zwycięzcą konkursu i nie będzie rozgrywki finałowej.
 8. Finał jest rozgrywany na takich samych zasadach jak eliminacja, ale nie wymagana jest już opłata.
 9. W przypadku kiedy 1-sza seria finału nie przynosi rozstrzygnięcia, organizator może zarządzić dla wyłonienia zwycięzcy w kolejnych seriach strzelanie na innych zasadach, np. strzelanie serii 5-ciu dubletów, strzelanie z podchodu itp.
 10. Opłaty wniesione na udział w konkursie przeznaczone są w całości na cel charytatywny i zostaną wręczone przedstawicielom Domu Dziecka z Gorzowa Wlkp. ul. Walczaka 14, zaproszonym na zawody.

Nagrody

 1. Puchar Admina
 2. Dyplom honorowy
 3. Zegar z logo "Łowiecki"
 4. Amunicja RUAG kal.12 - 200 szt.


Konkurs z nagrodami rzeczowymi

Sponsorzy zawodów ufundowali cenne nagrody, które mogą wygrać uczestnicy, którzy są aktywnymi uczestnikami dyskusji na Forum www.lowiecki.pl

Regulamin

 1. Wszyscy uczestnicy imprezy, niezależnie czy są myśliwymi czy nie, którzy do dnia 20 marca br. włącznie, mieli po zalogowaniu co najmniej 20 wpisów na Forum Serwisu oraz osobiście zapisali się do udziału w imprezie, wezmą udział w konkursie z cennymi nagrodami rzeczowymi.
 2. Lista osób spełniających warunek 20 wpisów na Forum zamieszczona jest w serwisie.
 3. Osoby do udziału w konkursie będą losowane spośród osób spełniających warunek wyżej.
 4. Osoba wylosowana musi odpowiedzieć poprawnie pytanie konkursowe i w przypadku poprawnej odpowiedzi otrzymuje nagrodę.
 5. Osoba wygrywająca dowolną nagrodę nie bierze już udziału w losowaniach do następnych pytań konkursowych.
 6. Wygrywający w konkursie broń i amunicję muszą posiadać pozwolenie na broń, a w przypadku jego braku, wskażą odbiorców nagród.
 7. O sposobie odbioru nagród firma M.K. Szuster powiadomi na imprezie.

Konkursowe nagrody  Sztucer Blaser R93 Professional kal. 30-06
   
 1. 2 kamizelki strzeleckie F3
 2. czapki z logo F3
 3.  
  Amunicja śrutowa i kulowa
   
  Luneta Klassik 8x56 z podświetleniem
   
  2 szt. dowolnych montaży obrotowych EAW
  z bezpłatnym zamocowaniem w firmie M.K. Szuster
   
  1 szt. lornetka Conquest 8 x 30
   
  2 szt. noży Hubertus Solingen
   
  2 pary butów Island Pro
   
 4. 10 szt. stopek na kolbę,
 5. rura wabiąca
   
 6.  
  3 półroczne prenumeraty ARSENAŁ'u
   
 7. futerał na broń składaną,
 8. stołek myśliwski,
 9. 2 kapelusze myśliwskie,
 10. 3 ksiązki A. Szeremeta "Strzelectwo myśliwskie",
 11. 3 komplety tarcz strzeleckich z sylwetkami zwierzyny,
 12. 3 półroczne prenumeraty BŁ,
 13.  


Polska premiera boka Blaser F3

Stoisko firmowe M.K. Szuster

 1. Przez oba dni imprezy na specjalnym stoisku odbywać się będzie prezentacja broni myśliwskiej firm: Blaser, Sauer, Mauser, Krieghoff oraz CZ.
 2. W sobotę wieczorem po kolacji, odbędzie się spotkanie z konstruktorem Blasera F3 panem Siergiejem Popikovem i dyskusja. Spotkanie poprowadzi Krzysztof Szuster z wykorzystaniem rzutnika na ekran.
 3. Na stoisku firmowym służyć radą będzie pan Siergiej Popikov, mistrz rusznikarski pan Piotr Żurowski, rusznikarz Marcin Kaźmierczak oraz pracownicy firmy M.K.Szuster.

UWAGA: Sprzedaż broni i amunicji na zawodach nie będzie prowadzona.

Strzelanie z broni testowej

Wszyscy uczestnicy zawodów będą mieli możliwość testowego strzelania z następującej broni:

 1. bok F3 w kilku wersjach.
 2. sztucer Blaser R93 kal. 308 Win z lunetą,
 3. sztucer Mauser M03 kal. 30-06 z lunetą,
 4. sztucer Sauer kaliber 30-06 z lunetą.
 5. sztucer CZ Varmint z lunetą.

Broń udostępniona będzie do strzelania do tarczy w przerwach między strzelaniami zawodów na następujących warunkach:

 1. Chętni wykupują na stoisku M.K. SZUSTER bon uprawniający do oddania minimum 5 strzałów z wybranej broni, po cenach promocyjnych.
 2. Bon oddają instruktorowi na strzelnicy i tam otrzymują amunicję. Amunicja może być zużyta wyłącznie do strzelania na strzelnicy w trakcie trwania zawodów.
 3. Uzyskana kwota ze sprzedaży bonów przeznaczona będzie w całości na Dom Dziecka w Falbogach.


Instruktaż strzelecki

Podczas obu dni zawodów będzie dostępny dla wszsytkich uczestników strzelań instruktor strzelectwa Andrzej Szeremet. Kolega Szeremet będzie wszystkimm zainteresowanym pokazywał, uczył i tłumaczył zasady poprawnego wykonywania strzelań. Instruktaż Kolegi Szeremeta polecamy szczególnie młodym myśliwym, dla których impreza w Wojcieszycach jest pierwszą próbą uczestnictwa w zawodach, ale doświadczenie i wiedza Kolegi Szeremeta pozwoli każdemu z uczestników imprezy dowiedzieć się czegoś więcej na temat najlepszego wykonywania strzelań myśliwskich.

Zainteresowanych 1-godzinnym przeszkoleniem z zakresu wykonywania strzelań śrutem na zawodach prosimy o kontakt z redakcją serwisu, a określimy konkretną godzinę takiego przeszkolenia, np. na sobotę rano przed rozpoczęciem zawodów.

Pobyt Kolegi Andrzeja Szeremeta na imprezie finansuje redakcja "Braci Łowieckiej"


Strzelanie Parcours

Przygotowywany jest strzelanie Parcours Compact, polegające na strzelaniu do rzutków na trasie przejścia strzelca z różnych ustawionych po drodze maszyn. Rzutki z różnych maszyn imitują różne rodzaje zwierzyny. Będzie 4 albo 5 maszyn, które podadzą rzuki różnego rodzaju w różnych konfiguracjach rzutkowych - pojedyncze i dublety. Będą rzutki typu Extra Rabbit, Mini 70, tzw. Żyletka - bardzo płaski rzutek, który leci z bardzo daleka na strzelca i imituje gołębia, Flash - taki jak nasze rzutki oraz Battue lub Tiel. W zależności od ilości maszyn, w jednej turze strzelane będzie 12 lub 16 rzutków.

Strzelanie będzie oddzielnie płatne, w cenie 35 zł. lub 40 zł. za jedną turę, w zależności od ilości zainstalwoanych maszyn. Wszyscy uczestnicy tej zabawy strzelać będą z boka Blaser F3 oraz z amunicji RUAG dostarczonej przez organizatorów.


Przekaz internetowy ze strzelnicy

Będzie prowadzony bezpośredni przekaz internetowy ze strzelnicy. Koledzy, znajomi i osoby zainteresowane będą mogły śledzić przez Internet to wszystko, co będzie się działo na strzelnicy w sobotę i niedzielę. Adres strony www tej transmisji będzie podany w okresie późniejszym.

Będzie rówież dostępne na strzelnicy kilka komputerów podłączonych do sieci internetowej.

Obsługę w/w usług gwarantuje w ramach sponsoringu firma GOBIT Janusza Panasiuka z Gorzowa Wielkopolskiego.


Sponsorzy zawodów (alfabetycznie)

 • Blaser Jagdwaffen GmbH;
 • Carl Zeiss AG;
 • EAW Ernst Apel GmbH;
 • GFT-Wegu Gummiformteile GmbH;
 • GOBIT Janusza Panasiuka;
 • HUBERTUS Kuno Ritter GmbH & Co. KG
 • KNOBLOCH Jagd GmbH;
 • L. MEINDL GmbH & Co. KG;
 • M.K. Szuster;
 • MAUSER Jagdwaffen GmbH;
 • Przegląd Strzelecki "ARSENAŁ";
 • Redakcja "Braci Łowieckiej";
 • RUAG Ammotec GmbH;
 • Schmidt & Bender GmbH & Co. KG;
 • Tadeusz Sejda, forumowicz.


 • Wróć do strony głównej zawodów w Wojcieszycach

  Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
  P&H Limited Sp. z o.o.