strona główna forum dyskusyjne
  


Trzecie wspólne polowanie użytkowników portalu www.lowiecki.pl Przybyszew, 21 stycznia 2006 r.

Wersja do wydruku
Cel imprezy

 • Wspólne polowanie na bażanty myśliwych z różnych stron Polski.
 • Podnoszenie wiedzy i umiejętności łowieckich wśród myśliwych.
 • Integracja myśliwych i sympatyków łowiectwa związanych z portalem www.lowiecki.pl

 • Polowanie

  Polowanie zbiorowe na bażanty w obwodzie OHZ Przybyszew, niedaleko miejscowoścoi Białobrzeg, gm. Promna, na trasie Warszawa - Radom. Polowanie jest jednodniowe i przewiduje się wypuszczenie 200 bażantów w przeddzień polowania. Początek polowania godz. 8:30, zakończenie godz. 15:30, a w tym czasie opolowane zostanie 6 miotów. Średnia skuteczność takiego polowania wynosi od 40% do 90% ilości bażantów wypuszczonych poprzedniego dnia. Bażanty strzela się do wspólnego "kotła" i osiagnięty pokot dzieli na wszystkich uczestników polowania.

  Uczestnicy polowania zobowiązani będą do okazania ważnej legitymacji PZŁ i pozwolenia na broń. OHZ Przybyszew zabezpiecza odpowiednia ilość psów podczas polowania, ale można przyjechać ze swoim psem. Dla króla przewidziane są medale, a podczas polowania przewidziane jest ognisko. Istnieje możliwość skorzystania z noclegu w pokojach dwuosobowych. Takie pokoje są cztery.

  Zapisów na polowanie dokonuje się przez stronę internetową, w terminie do godz. 12:00 dnia 10 grudnia br., o ile wcześniej nie wyczerpie się lista. Zapisywać może tylko osoba zarejestrowana w portalu, przy następujących ograniczeniach:
 • osoby zarejestrowane do dnia 22 listopada br. mogą zapisać siebie i jedną inną osobę;
 • osoby zarejestrowane po dniu 22 listopada br. mogą zapisać tylko siebie.
 • Zapisywać się należy bez zwłoki, ponieważ liczba uczestników, którą organizatorzy mogą przyjąć jest ograniczona do:

 • 20 osób polujących;
 • 8 osób zakwaterowanych z noclegiem na daną noc.
 • W przypadku rezygnacji z przyjazdu prosimy skasować swój wpis, co umożliwi zapisanie się innym na zwolnione miejsce. Ewentualną rezygnację z noclegu można przesłać do organizatorów, a uaktualnimy wpis bez konieczności jego kasowania i powtórnego zapisania.

  Po polowaniu podany zostanie obiad z dziczyzny, obejmujący rosół z bażanta, pieczyste, ciasto, kawa, herbata.


  Koszty udziału

  Opłata za udział w m polowaniu wynosi 510 zł. brutto i obejmuje również obiad. Dodatkowo, można zamówić nocleg w cenie - 50 zł. plus VAT za noc od osoby. Osoby towarzyszące nie płacą nic i nie otrzymają obiadu. Ewentualny obiad dla osoby towarzyszacej w cenie 50 zł. będzie można otrzymać od innej osoby polującej, która z obiadu zrezygnuje. Dogadać w tej sprawie należy się bezpośrednio między zainteresowanymi.

  Powyższa cena jest określona przez OHZ, a portal umożliwia zapisy na prośbę organizatora wymienionego niżej i robi to całkowicie nieodpłatnie, wychodząc na przeciw propozycjom uczestników polowania w Sarnowicach, którzy byli zainteresowani uczestnictwem w polowaniu na bażanty. Biorac pod uwagę możliwą presję przeciw polowaniu za taką cenę, którą pewne osoby mogą jednak akceptować, lista zapisanych będzie dostępna tylko dla tych, którzy się na polowanie zapiszą.

  Osoby zapisane wnoszą opłatę udziału w polowaniu w kwocie 510 zł. przelewem na podane niżej konto bankowe w nieprzekraczalnym terminie do piątku 9 grudnia 2005 r Osoby, które nie wpłacą w tym terminie zostaną skreślone z listy, wraz z zapisanymi przez siebie osobami towarzyszacymi. Umożliwi to zapisy innym osobom, które będą mogły to zrobić między 13 i 16 grudnia, z terminem wpłaty w dniu 16 grudnia. Wpłaty w gotówce na miejscu od osób polujących nie będą przyjmowane. Opłata za nocleg będzie przyjmowana na miejscu.

  Wpłaty za polowanie dokonane przelewem bankowy nie będą zwracane, nawet w pyrzypadku rezygnacji z udziału. Istnieje jednak możliwość skierowania za siebie innej osoby na polowanie, o czym należy poinformować niżej wymienionego Dariusza Gałkę.

  Konto bankowe na wpłaty opłaty za polowanie jest nastepujące:

  Beneficjent: Dariusz Gałka
  Konto: 87 1020 3408 0000 4902 0130 9426
  Bank: PKO BP SA - VI Oddział w Łodzi


  Dojazd

  Dojazd do Przybyszewa od drogi nr 7 Warszawa - Radom. W miejscowości Falęcice należy skręcić na zachód, kierunek Nowe Miasto n. Pilicą i przez miejscowości Góry i Pacew dojechać do Przybyszewa. Dojazd od strony zachodniej przez Nowe Miasto n. Pilicą i dalej szosą nr 728 do miejscowości Brzostowiec, gdzie należy skręcić w prawo i przez Ślepowolę, Stryków, Świdno, Borowe i Osuchów dojechać do Przybyszewa
  Organizatorzy

  Dariusz Gałka, DariuszG.
  tel. kom. 692 454 179
  komisariat3@retsat1.com.pl
  Redakcja www.lowiecki.pl
  tel. (058) 340 9292
  fax (058) 340 9293
  webmaster@lowiecki.pl


  Wróć do strony głównej polowania w Przybyszewie

  Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
  P&H Limited Sp. z o.o.