strona główna forum dyskusyjne


Szanowni Koledzy! Przygotowaliśmy dla Was nowy serwis na stronach internetowych pozwalający na znalezienie kontaktów do wszystkich kół łowieckich w Polsce oraz do członków zarządów tych kół. Serwis oparty jest na bazie danych, którą zainteresowane koła same tworzą i uaktualniają. Obecnie w bazie danych są już wpisane koła z okręgów gdańskiego, wałbrzyskiego i rzeszowskiego, a poza tym te koła łowieckie, które mają już swoje strony internetowe. Hasła dostępu do danych kontaktowych kół już zapisanych w bazie danych przyślemy po zgłoszeniu się przedstawiciela danego koła.

Szukanie kontaktu do koła polega na podaniu okręgu PZŁ lub nazwy koła, bądź też dowolnego ciągu znaków dotyczącego tego koła, na przykład pełne lub cześciowe nazwisko kogoś z zarządu, numer telefonu, adres, etc. Jeżeli na wyświetlonej liście wyników przeszukania bazy danych nie ma szukanego koła, to albo nie wpisało się ono jeszcze do tej bazy, albo niewłaściwie sformułowane zostały kryteria szukania.

Koła, których nie ma jeszcze w bazie mogą same wpisać dane kontaktowe. Kiedy jesteśmy pewni, że nasze koła nie występuje w bazie, wpisujemy dane kontaktowe koła, a po otrzymaniu od nas automatycznego hasła, potwierdzamy te dane wg. otrzymanej przy nim instrukcji. Hasło jest unikalne i służy do zmiany danych, dlatego procedurę tę mogą wykonać tylko osoby posiadające upoważnienie zarządu.


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.