DZIENNIK
Redaktorzy
   Felietony
   Reportaże
   Wywiady
   Sprawozdania
Opowiadania
   Polowania
   Opowiadania
Otwarta trybuna
Na gorąco
Humor
PORTAL
Forum
   Problemy
   Hyde Park
   Wiedza
   Akcesoria
   Strzelectwo
   Psy
   Kuchnia
Prawo
   Pytania
   Ustawa
   Statut
Strzelectwo
   Prawo
   Ciekawostki
   Szkolenie
   Zarządzenia PZŁ
   Przystrzelanie
   Strzelnice
   Konkurencje
   Wawrzyny
   Liga strzelecka
   Amunicja
   Optyka
   Arch. wyników
   Terminarze
Polowania
   Król 2011
   Król 2010
   Król 2009
   Król 2008
   Król 2007
   Król 2006
   Król 2005
   Król 2004
   Król 2003
Imprezy
   Ośno/Słubice '10
   Osie '10
   Ośno/Słubice '09
   Ciechanowiec '08
   Mirosławice '08
   Mirosławice '07
   Nowogard '07
   Sieraków W. '06
   Mirosławice '06
   Osie '06
   Sarnowice '05
   Wojcieszyce '05
   Sobótka '04
   Glinki '04
Tradycja
   Zwyczaje
   Sygnały
   Mundur
   Cer. sztandar.
Ogłoszenia
   Broń
   Optyka
   Psy
Galeria
Pogoda
Księżyc
Kulinaria
Kynologia
Szukaj
autor: fox25-08-2007
Trenuj a i tak nie pojedziesz

Pisze się o łowiectwie, a może teraz o strzelectwie i o zasadach kwalifikacji z zawodów okręgowych na Ogólnopolskie Zawody Mistrzów?

Może to nie jest regułą w innych okręgach PZŁ, ale w moim zasady kwalifikacji ustala się wg. kaprysu ZO lub ORŁ, a nie wg. osiąganych wyników strzeleckich. Przywilejem było przynajmniej do roku 2005, że stojący na podium zawodnicy, a więc pierwsza trójka OZK - byli kwalifikowani na ogólnopolskie zawody mistrzów w roku następnym (tutaj zasady danego okręgu). Osiągnięte wyniki w roku 2006, co w ślad za tym idzie zdobycie ZŁOTEGO WAWRZYNU, który zdobyłem za osiągniete wyniki i tak nie miały tak dużego wpływu w stosunku do mojej kwalifikacji, bo i tak nie pojechałem. Uważano, że pod uwagę, tu cytat: ..."brano osiagane wyniki, etykę i koleżeńskość"..., a została wytypowana "stara gwardia", co roku prawie taka sama, nawet nie będąc na pudle.

Jak to jest w innych okręgach, bo jestem taką sytuacją urażony, jako myśliwy i zawodnik wkładając wiele sił w treningi, finanse na rzutki i amunicję oraz czas, który mógłbym poświecić rodzinie, czy swojej firmie. LICZYŁEM NA COŚ WIĘCEJ - CHYBA NIE WARTO - czy jest to reguła, którą stosują zarządy, a może ich przywilej - ale na pewno takim postępowaniem mało przyszłych, nowych adeptów naszego strzelectwa będzie chciało strzelać z takim poświęceniem.

Czy jest na to jakaś rada, a może sposób, bo moja postawa przedstawiona w moim piśmie skierowanym do zarządu pozostała bez odpowiedzi, a szkoda.
12-10-2007 09:16hunter ( BT)Ad Fox
Zawsze możesz zmienić miejsce zameldowania i strzelać w okręgu katowickim ;-) Na MPM prawo obligatoryjnego startu ma tylko mistrz okręgu, o pozostałych dwóch miejscach decyduje komisja strzelecka
w Katowicach.
28-08-2007 00:25cieniasW moim okręgu na zawody centralne delegowani byli zdobywcy trzech pierwszych miejsc w swoich klasach oraz najlepiej strzelająca drużyna na mistrzostwa kół. Od kilku lat z powodu wcześniejszego terminu zawodów centralnych jechali na nie najlepiej strzelający w roku poprzednim. To proste, jasne i uczciwe, a także jedyne do zaakceptowania.
Jest oczywiste, że aby było uczciwie powinny obowiązywać jawne i przestrzegane zasady czy regulamin. Widocznie miałeś nieszczęście trafić na nieuczciwych, którzy nawet taką drobną kwestię traktują jako profity z udziału we władzy.
Pozdrawiam i życzę satysfakcji na strzelnicy spełnienia strzeleckich ambicji,Można to czynić niezależnie od łaski pańskiej. Złotego wawrzyna gratuluję, to ogromna satysfakcja.
Pozdrawiam.
27-08-2007 22:24janiJakiego komentarza się spodziewasz? Bez komentarzy!


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.