DZIENNIK
Redaktorzy
   Felietony
   Reportaże
   Wywiady
   Sprawozdania
Opowiadania
   Polowania
   Opowiadania
Otwarta trybuna
Na gorąco
Humor
PORTAL
Forum
   Problemy
   Hyde Park
   Wiedza
   Akcesoria
   Strzelectwo
   Psy
   Kuchnia
Prawo
   Pytania
   Ustawa
   Statut
Strzelectwo
   Prawo
   Ciekawostki
   Szkolenie
   Zarządzenia PZŁ
   Przystrzelanie
   Strzelnice
   Konkurencje
   Wawrzyny
   Liga strzelecka
   Amunicja
   Optyka
   Arch. wyników
   Terminarze
Polowania
   Król 2011
   Król 2010
   Król 2009
   Król 2008
   Król 2007
   Król 2006
   Król 2005
   Król 2004
   Król 2003
Imprezy
   Ośno/Słubice '10
   Osie '10
   Ośno/Słubice '09
   Ciechanowiec '08
   Mirosławice '08
   Mirosławice '07
   Nowogard '07
   Sieraków W. '06
   Mirosławice '06
   Osie '06
   Sarnowice '05
   Wojcieszyce '05
   Sobótka '04
   Glinki '04
Tradycja
   Zwyczaje
   Sygnały
   Mundur
   Cer. sztandar.
Ogłoszenia
   Broń
   Optyka
   Psy
Galeria
Pogoda
Księżyc
Kulinaria
Kynologia
Szukaj
autor: Redakcja "Łowiecki"09-07-2015
Video TV Łowiecki z EXPOHunting w Sosnowcu

6-ta edycja targów EXPOhunting w Sosnowcu zaprezentowała 200 wystawców z 10 krajów, reprezentujących ponad 400 światowych marek oraz rekordowy program, blisko 50 wydarzeń towarzyszących. Swoje stoisko miał też www.lowiecki.pl. Redaktor Boguś Bauer i jego małżonka Bogusia udostępnili na stoisku swoje liczne zbiory kolekcjonerskie o tematyce łowieckiej. Na stoisku można było zobaczyć trofeum wilka i czarnego niedźwiedzia z Kanady. W ramach seminariów towarzyszących targom Piotr Gawlicki, redaktor naczelny dziennika "Łowiecki" przedstawiał możliwości programu komputerowego obsługującego całość gospodarki łowieckiej, ułatwiającego bieżącą pracę łowczego i skarbnika.

Oprogramowanie oferuje cztery moduły w pełni zintegrowane, wśród których oprócz modułu łowczego, skarbnika i drukarki fiskalnej, jest moduł elektronicznej książki ewidencji na polowaniu indywidualny, który największą popularnością cieszy się wśród szeregowych członków kół łowieckich. Korzystając z niego zaoszczędzają czasu i paliwo na dojazdy, dając wymierne korzyści polującym w obwodach myśliwym, informując ich przez SMS-y lub aplikacje na smartfony kto się gdzie zapisał, co strzelił, co jest szczególnie ważne, jeżeli do strzelenia pozostała ostatnia sztuka danego gatunku w obwodzie. Członkom zarządów kół korzystających z tego oprogramowania, program zaoszczędza pracy i czasu jaki wymagany jest do sporządzenia licznych dokumentów obowiązujących w kole i pozwala prowadzić tę dokumentację bez udziału papieru i długopisu.

Video poniżej prezentuje stoisko "Łowiecki" na targach i przedstawia rozmowę ze szwedzkim myśliwym, światowej klasy strzelcem, uczestnikiem wielu mistrzostw Szwecji, Europy i świata oraz miłośnikiem broni. Na końcu video jest zajawka z seminarium nt. oprogramowania obsługującego całościowo gospodarkę koła łowieckiego wraz z elektroniczną książką ewidencji polowań indywidualnych.


14-07-2015 09:58 fox31 kol. Stanisławie..... jest takie przysłowie "jak głuchy nie usłyszy to sobie dopowie", kto powiedział że prelekcja kol. Miłosza była w temacie: Masz problem z PZŁ - zapytaj to Ci odpowiem...?
Seminarium dotyczyło:
cyt:"
Miłosz Kościelniak-Marszał będzie natomiast promował swoją książkę pt. „Dzieje łowiectwa a ochrona przyrody w Polsce” (sobota, 11 kwietnia, godz. 12.00–13.00, sala konferencyjna nr 2), którą również będzie można kupić z jego dedykacją."
11-07-2015 07:55 Stanisław Pawluk fox31! Z tego wniosek, że potrzebujących porad prawnych mających kłopoty ze swoją "kochaną" organizacją PZŁ jest o wiele więcej niż polujących potrzebujących zapisać się do książki ewidencji. Jest to także potwierdzone faktem, że dział prawny ZG PZŁ ponad rok potrzebuje na odpowiedź w prostych sprawach - tak są zawaleni sprawami myśliwych. Może Redakcja w przyszłym roku zorganizuje kilka paneli prawnych dzieląc je na kategorie: dla bezpodstawnie skreślonych, dla bezpodstawnie wykluczonych, dla szykanowanych za korzystanie z praw konstytucyjnych, dla tych, których wnioski o odznaczenie łowieckie nie przekazano do kapituły w Wawie bo naraził się "działaczowi", jak walczyć z durnotą zarządów okręgowych itp. itd.
10-07-2015 19:29 fox31 Osobiście byłam i widziałam dużo więcej osób na seminarium kol. Miłosza, więc rekordzistą jest ktoś inny...
10-07-2015 19:02 Stanisław Pawluk Jeśli na seminarium było czterech to i tak rekord! Na innych seminariach nie było nikogo.
10-07-2015 18:57 fox31 Jeśli ktoś jej zainteresowany oprogramowaniem to idzie na organizowane seminarium, a nie odwrotnie...idzie na seminarium na jakikolwiek temat! Czytanie ze zrozumieniem może kogoś co najmniej "naprowadzić" na to czy tekst pisał Kolega czy Koleżanka....
10-07-2015 15:51 Rafał J. Wpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.
10-07-2015 15:44 Rafał J. Wpis usunięty administracyjnie. Przyczyna: post bez związku z niniejszym tematem, a nie dający się przenieść do Hyde Park.
10-07-2015 14:56 Stanisław Pawluk Droga Redakcjo! fox31 to podobno dama.
10-07-2015 14:30 Redakcja portalu Dziękujemy Kolego fox31 za słuszne uwagi dotyczące błędów w tekście. Nie przypominamy sobie jednak, żeby z naszej strony padały wobec kogokolwiek zarzuty o nie czytaniu swoich tekstów przed opublikowaniem. Nie ma też w tekście nawet słowa na temat zainteresowania seminarium, a słowo "zainteresowanie" nie występuje w nim ani razu. A jeżeli zarzut oparty jest na tekście, że ..."największą popularnością cieszy się wśród szeregowych członków kół łowieckich"..., to mowa tam o elektronicznej książce ewidencji na polowaniu w kołach, które z oprogramowania korzystają, a nie o seminarium. Cieszymy się, że Kolega uczestniczył w tym semanarium, ale szkoda, że nie wpadł na stoisko, gdzie większość zainteresowanych przychodziła popytać się na temat oprogramowania i nie musiała już potem czekać na termin seminarium.
10-07-2015 10:15 fox31 Kiedyś słyszałam mądre powiedzenie: "Jeśli grozisz komuś palcem to najpierw sprawdź czy nie masz brudu za paznokciem..." Krytykowanie innych, że nie czytają swoich tekstów przed opublikowaniem, a zamieszczanie swoich zawierających wiele błędów jest wyjątkowym faux pax. Ale do rzeczy.
Owszem byłam również na targach EXPOHunting wystawców było wielu, zwiedzających jeszcze więcej, imprez towarzyszących też było sporo, a na seminarium łowieckiego były aż CZTERY OSOBY!! Więc pytam się gdzie tu jest to wzmiankowane zainteresowanie??

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.