DZIENNIK
Redaktorzy
   Felietony
   Reportaże
   Wywiady
   Sprawozdania
Opowiadania
   Polowania
   Opowiadania
Otwarta trybuna
Na gorąco
Humor
PORTAL
Forum
   Problemy
   Hyde Park
   Wiedza
   Akcesoria
   Strzelectwo
   Psy
   Kuchnia
Prawo
   Pytania
   Ustawa
   Statut
Strzelectwo
   Prawo
   Ciekawostki
   Szkolenie
   Zarządzenia PZŁ
   Przystrzelanie
   Strzelnice
   Konkurencje
   Wawrzyny
   Liga strzelecka
   Amunicja
   Optyka
   Arch. wyników
   Terminarze
Polowania
   Król 2011
   Król 2010
   Król 2009
   Król 2008
   Król 2007
   Król 2006
   Król 2005
   Król 2004
   Król 2003
Imprezy
   Ośno/Słubice '10
   Osie '10
   Ośno/Słubice '09
   Ciechanowiec '08
   Mirosławice '08
   Mirosławice '07
   Nowogard '07
   Sieraków W. '06
   Mirosławice '06
   Osie '06
   Sarnowice '05
   Wojcieszyce '05
   Sobótka '04
   Glinki '04
Tradycja
   Zwyczaje
   Sygnały
   Mundur
   Cer. sztandar.
Ogłoszenia
   Broń
   Optyka
   Psy
Galeria
Pogoda
Księżyc
Kulinaria
Kynologia
Szukaj
autor: Redakcja "Łowiecki"03-08-2013
Głosy posłów w dyskusji o zmianach ustawy

W trzeciej relacji z posiedzenia w dniu 25 lipca br. Parlamentarnego Zespółu ds. Kultury i Tradycji Łowiectwa, kierowanego przez posła Stanisława Wziątka, przedstawiamy dwa głosy w dyskusji: posła PO Tomasza Kuleszy oraz posła PiS Stefana Strzałkowskiego. Po wypowiedziach tych posłów, przewodniczący Zespołu poseł Stanisław Wziątek podziękował przedstawicielom PZŁ. Członkowie Zespółu, ci którzy jeszcze pozostali, bo kilku wyszło wcześniej, spotkali się następnie na posiedzeniu zamkniętym, do którego naszej kamery już nie dopuszczono.

06-08-2013 07:37 Haluk Poseł Siedlaczek darował sobie wystąpienie chwalące monopol i doskonałość systemu reżimowego w PZŁ? Dziwne. On przecież nigdy takiej okazji nie przepuszcza i zawsze wykorzystuje dla zdobywania punktów u SB-ckiej "Trójcy" na szczytach "naszej wadzy".
04-08-2013 08:44 azil II Jeżeli uważasz iż szerzenie nieprawdy w celu osiągnięcia korzyści w jakiejkolwiek formie...bezpośrednio, lub pośrednio powinno skutkować kpiącym uśmiechem, lub pytaniem...."ciekawe ile się za to bierze, żeby aż takie głupstwa wypowiadać", to, to co tutaj na forum wywlekłeś z działań PeZeteŁa, powinno już dawno być powodem scenariusza jakiejś komedii.....Powodów do śmiechu mamy tyle, że starczyłoby, by obdzielić Europę i jeszcze w zapasie sporo by zostało. PeZeteŁ, WPA, Policja, sejm, lokalne Pasternaki itp.
04-08-2013 08:31 azil II Artur123. A W jakim celu zmieniasz temat? Jak już tak prosisz....Jeżeli o umyśle pięciolatka, to klapsa na dupę i do przedszkola wysłać......jeżeli jednak potrafi sporo zaj.bać i sprzedać, a nawet wyspecjalizować się w tej branży to jest nada wyraz rozwiniętym jak na pięciolatka.
04-08-2013 01:09 Manek67 Nooo I sie doczekalem "glosu w dyskusji" Kol. pOsla - Kuleszy, nie wspomne juz o tez "rozwaznym" i "wywazonym" glosie jakiegos tam pOsla Sulkowskiego ?!? "Wart Pac palaca"

Kol. Olesze uwielbiam za doglebna znajomosc tematu lowieckiego - glównie na niwie aparatczyków bylego system zasiadajacych obecnie w moich okregowych wladzach. Tak samo przedni mysliwi i prawi jak i On :-)
Nie zapomne tez mu nigdy "ojcowskiege" strofowania mnie, kiedy na ostatnim zjedzie delegatów (OZD PZL) przypomnialem, ze obecne wladze PZL to:
- byly TW sluzb bezpieczenstwa PRL - Kazimierz - p.Lech Bloch
- byly TW sluzb bezpieczenstwa Kol. Jablonski, (nie pamietam pseudo) i..
- byly wysoki funkcojnariusz tegoz UB - Kol. Gdula
Poprosilem tylko aby nasi delegaci nie glosowali na tych ludzi.
Na to odezwal sie z gromkim glosem pan kolega Kulesza, ze nie pozwoli szkalowac takich ludzi i dolozy wszelkich staran aby stosunku do mnie wyciagnac odpowiednie konsekwencje... lacznie z sadowymi ...

Jakos do dzis nie doczelalem sie tych "sadowych dzialan" ani ze strony p.Kuleszy, ani zadnych innych.
No cóz, skoro tacy "ludzikowie" maja reprezentowac nasze interesy w Sejmie, to juz sie Koledzy bójmy, co nam tam wyszykuja p.p. Kulesza, Wziatek i ten tam... Sulkowski ;-)))
PS. Obawiam sie, ze skonczymy z: "Nihil novi" :-((
DB
03-08-2013 22:34 Artur123 Azil II, nie przesadzaj – od razu „karna odpowiedzialność ..”. A tak na chwilę zmieniając temat: jesteś za czy przeciw ułaskawieniu „Radka, dorosłego mężczyzny o umyśle 5-latka”, którego TVN rozsławił za sprawą jego licznych kolizji z prawem (kradzieże rowerów i innego żelastwa), ale z przyczyn niezależnych od niego?
03-08-2013 19:17 azil II Powinien karnie odpowiadać za szerzenie nieprawdy..........
03-08-2013 17:51 Artur123 Marcin Pasternak ma świetne poczucie humoru:

„Otóż projekt senacki proponuje daleko idące rozszerzenie kompetencji ministra w stosunku do statutu Polskiego Związku Łowieckiego, w tym np. w kwestii, iż statut będzie zatwierdzany przez ministra środowiska, NA CO MY ZGODY – jako Polski Związek Łowiecki, NIE WYRAŻAMY, traktując to jako swego rodzaju ingerencję w samorządność i niezawisłość Zrzeszenia.

[...]
Polski Związek Łowiecki, jako instytucja, której osobowość prawna wynika z ustawy, która posiada pełną NIEZALEŻNOŚĆ, NIEZAWISŁOŚĆ, SAMORZĄDNOŚĆ, do tej pory realizował to prawo i nie było tutaj żadnych negatywnych uwag z tym związanych, natomiast w tej chwili proponuje się radykalne, drastyczną ingerencje w tego rodzaju nasze kompetencje wynikające z przepisów, przy czym ta propozycja jest nie poparta żadną argumentacją merytoryczną, a jedynie argumentacją EMOCJONALNĄ ...”. Ciekawe, ile się za to bierze, żeby aż takie głupstwa wypowiadać.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.