strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: Hubert OGAR
Data: 23/03/2011
Publikacja: 23/03/2011
Pytanie: Paragraf 39 pkt 2 statusu PZŁ mówi, że "o rodzaju koła decyduje zainteresowany członek i zarząd koła". Czy zawarty zapis "rodzaj koła" w tym akcie prawnym można rozumieć jako koło macierzyste i koło niemacierzyste, czy chodzi tu całkowicie inny rodzaj koła (jaki !!!)?

Odpowiedź:
Tak, § 39 pkt 2 statusu PZŁ mówi o tym, że członek koła decyduje o tym, czy koło ma być jego macierzystym, czy niemacierzystym.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.