strona główna forum dyskusyjne


























Pytał: Wojciech Andrzejak
Data: 28/09/2012
Publikacja: 01/10/2012
Pytanie: Czy mogę uczestniczyć jako obserwator w Walnym Zgromadzeniu Koła Łowieckiego, jeśli nie jestem myśliwym. (Jest to Koło do którego należy mój tata). Na WZ będzie rozpatrywana sprawa dotycząca mojego taty. Czy osoba z zewnątrz może przebywać na WZ? Czy należy wcześniej o tym poinformować Zarząd Koła?

Odpowiedź:
Zgodnie z § 52 ust.3 statutu PZŁ, w Walnym Zgromadzeniu mogą uczestniczyć goście zaproszeni przez zarząd koła.

W związku z powyższym, niech tata porozmawia z zarządem, czy nie mają nic przeciwko uczestnictwu Kolegi w WZ jako obserwator.


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.