strona główna forum dyskusyjne




























Pytał: Jarek
Data: 10/10/2016
Publikacja: 10/10/2016
Pytanie: Czy na w/w polowaniu można polować z lunetą ze stałym powiększeniem np. 7x56?

Odpowiedź:
Tak. Na polowaniu "szwedzkim" z ambon (min. 2 m wysokości do podłogi) nie obowiązuje ograniczenie krotności lunety do 3x. Przesądza o tym §10 ust. 5 Rozporządzenia MŚ w sprawie szczegółowych warunków wykonywania polowania oraz znakowania tusz" .

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.