strona główna forum dyskusyjne


























KOMENTARZE REDAKTORA SERWISU
23.02.2004Jest nas coraz więcej

Już z publikowanych rekordów odwiedzin serwisu wynika, że jest nas użytkowników serwisu coraz więcej. Jak więcej, to i oczekiwania wobec serwisu rosną, a więc również redakcja ma coraz więcej do zrobienia. Zapowiadana od pewnego czasu galeria fotograficzna przewidziana jest do zainstalowania na początku marca. Pozwoli ona na podzielenie się ciekawymi zdjęciami z innymi myśliwych w różnych działach galerii oraz pozwoli na zakładanie własnych galerii tematycznych np. kroniki koła.

Jak pamietamy, przy akcji oferowania nieodpłatnych znaczków forum dyskusyjnego, padły od niektórych użytkowników zobowiązania zaoferowania większej ilości znaczków, upominków i nalepek, ale już odpłatnie. Jeżeli deklaracje te są dalej podtrzymywane, proszę o potwierdzenie tych deklaracji i jak najszybszego uzgodnienia z redakcją szczegółów dystrybucji. Jeżeli deklaracje te nie zostaną podtrzymane, redakcja sama zajmie się promocją takich materiałów.

Uchylę również rąbka tajemnicy, jeżeli chodzi o możliwe spotkania użytkowników serwisu w bieżącym roku. Mamy ofertę na organizację co najmniej jednego takiego spotkania w połączeniu z zawodami strzeleckimi o puchar serwisu w pierwszej połowie roku. Szczegółów można się spodziewać na początku marca. Jesteśmy zainteresowani takimi inicjatywami i redakcja serwisu będzie starała się je promować, działając na rzecz współpracy i rozwoju koleżeńskich stosunków między myśliwymi z różnych kół i okręgów, znających się tylko ze stron sieci. Zapraszamy do zgłaszania podobnych inicjatyw.

Piotr Gawlicki


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.