strona główna forum dyskusyjne


KOMENTARZE REDAKTORA SERWISU
08.03.2004Fotografia w łowiectwie

Nie trzeba nikogo przekonywać, że warto dokumentować swoje przeżycia łowieckie na zdjęciach czy na kamerze video. Dokumentowanie takie łączy się nieodparcie z chęcia pokazania takich zdjęć swoim najbliższym, może znajomym, ale na pewno innym myśliwym, szczególnie tym, którzy nie mieli możliwośći i przyjemności wspólnego z nami polowania. Dlatego otworzyliśmy w serwisie nowy dział umożliwiający tworzenie galerii fotograficznych dostępnych do oglądania przez wszystkich użytkowników serwisu.

W dniu dzisiejszym oddaliśmy do użytkowania pierwszy etap oprogramowania galerii. Umożliwia on umieszczanie swoich zdjęć grupowanych tematycznie w postaci galerii, które następnie mogą być przeglądane w układzie tematycznym i wg autorów. Wprowadzone zdjęcia i całe galerie mogą byc przez ich autorów edytowane, zawieszane i odwieszane z oglądania przez innych oraz prezentowane w kolorystyce zależnej od autora.

W drugim etapie rozwoju tego działu wprowadzona zostanie możliwość tworzenia autorskich kronik tematycznych, np. w postaci galerii o tematyce danego koła łowieckiego, pozwlając na budowę kronik kół lub własnych kronik autorskich. Udostępniona zostanie również możliwość wyszukiwania konkretnych zdjęć i całych galerii wg dat, tematów i opisów, jak również możliwość przenoszenia zdjęć między różnymi galeriami. Życzę autorom zdjęć sukcesów i jak największej ilości zamieszczonych zdjęć, a wszystkim innym dobrej zabawy z przeglądania powstających galerii.

Piotr Gawlicki


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.