strona główna forum dyskusyjne


KOMENTARZE REDAKTORA SERWISU
24.05.2004Puchar Serwisu w Glinkach

Po długim okresie przygotowań ze strony organizatorów i oczekiwaniu uczestników, odbyły się w Glinkach k/Torunia I Zawody o Puchar Serwisu. Nie mnie oceniać, czy impreza zakończyła się sukcesem, ale dziesiątki wpisów na Forum z ostatnich dwóch dni nie pozostawiają żadnych wątpliwości, że w opinii uczestników był to pełen sukces. Dopisała frekwencja, dopisali dostojni goście i dopisała pogoda mimo panującego w tegorocznym maju chłodu.

Dopisali w końcu zawodnicy i osiągnięte przez najlepszych wyniki zagwarantowały, że ufundowane przez Marszałka i Wicewojewodę Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz przez Prezydenta Torunia i firmę MK Szuster eleganckie i przykuwające uwagę puchary i medale dostały się w godne ręce. Pewien niedosyt pozostał tylko po braku zainteresowania ze strony zaproszonych Łowczych Okręgowych z Torunia i Włocławka, ale może mieli w tym czasie ważniejsze dla PZŁ sprawy.

Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski Arkadiusz Horonziak był praktycznie obecny przez całe zawody i mogł z innymi uczestnikami wziąść udział w krajowej premierze Mausera M03, strzelając z niego skutecznie oraz mógł zapoznać się z bogato wyposażoną wystawą broni firmy MK Szuster oraz wydawnictwami prezentowanymi przez Brać Łowiecką. Dzięki szczodrości uczestników i sponsorów zebrano około 800 zł. dla Domu Dziecka w Falbudach k/Kałuszyna. Kto nie przybył, musi żałować, bo flagi serwisu dumnie powiewającej na maszcie nie zobaczy aż do następnej organizowanej przez serwis imprezy.
Do zobaczenia, pewnie już w sierpniu.

Piotr Gawlicki


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.