strona główna forum dyskusyjne


KOMENTARZE REDAKTORA SERWISU
29.12.2003.... i po Świętach

Święta już poza nami, ale na Forum pozostało wiele ciepłych i serdecznych życzeń składanych sobie nawzajem. Dziękuję za te życzenia, tak bardzo wrośnięte w polską tradycję świąteczną, a szczególnie było mi miło odbierać życzenia skierowane bezpośrednio do mnie. Aluś w swoich życzeniach nazwał nas wszystkim użytkowników serwisu "Bractwem Serwisu Łowiecki". To bardzo dobra nazwa i warto ją promować, aby stała się trwałą wartością identyfikującą prawych, etycznych i wiernych tradycji myśliwych.
W ostatni dzień starego roku i w pierwszych dniach 2004 roku będziemy składać sobie wzajemnie życzenia noworoczne. Wprawdzie początek roku to dla nas myśliwych czas intensywnych polowań kończących poprzedni sezon łowiecki, to składane życzenia łask św. Huberta wybiegać już będą do kwietniowych dzików, majowych kozłów i sierpniowych kaczek. Rok 2004 przyniesie nam zmiany w ustawie łowieckiej. Sadzę, że będę w życzeniach wyrazicielem większości myśliwych, którzy oczekują zmian przyczyniających się do rozwoju polskiego łowiectwa, a nie wprowadząjących rozwiązania bulwersujące lub skłócające nasze środowisko.

Koniec roku, to dobry moment na pewne podsumowania. W ciągu ostatniego roku miesięczna ilość odwiedzin stron serwisu zwiększyła się przeszło 4-krotnie. Ta dynamika cieszy, ale jest wyzwaniem dla redakcji. Będziemy starali się dostarczać jeszcze więcej wiedzy łowieckiej oraz aktualnej informacji o wszystkim, co może zainteresować myśliwych. Już w tej chwili kończymy pewne rozwiązania, któe jeszcze bardziej uatrakcujnią serwis. Pracy jest dużo, więc moje życzenia będą tym razem krótkie. Dosiego Roku!

Piotr Gawlicki


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.