strona główna forum dyskusyjne













XVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
01- 02 -VI - 2002 Toruń

Miejsce

Nazwa Koła

ZO PZŁ

Kula

Śrut

SUMA *

1

"Leśnik" Piotrków Tryb.

Piotrków Tryb.

548

850

1398

2

"Wybrzeże" Gdańsk

Gdańsk

545

830

1375

3

"Sokół" Świdwin

Koszalin

522

820

1342

4

"Darz Bór" Stalowa Wola

Tarnobrzeg

534

805

1339

5

"Bażant" Unisław

Toruń II

523

805

1328

6

"Tur" Łódż

Łódż

542

780

1322

7

"Trp" Bytów

Słupsk

521

790

1311

8

"Bór" Pasłęk

Elbląg

509

800

1309

9

"Nadodrzański KŁ Szczecin

Szczecin

534

775

1309

10

"Sokół" Mrocze

Bydgoszcz

497

805

1302

11

"Odra" Opole

Opole

531

770

1301

12

"Kudypy" Olsztyn

Olsztyn

516

780

1296

13

"Rogacz" Giżycko

Suwałki

526

765

1291

14

"Pod Bukiem" Rybnik

Katowice

520

770

1290

15

"Róg" Ciepielów

Radom

501

785

1286

16

"Bielsko" Bielsko Biała

Bielsko Biała

535

745

1280

17

"Żerań" Warszawa

Warszawa

491

785

1276

18

"Szpak" Wola Uhruska

Chełm

486

785

1271

19

"Bór" Tarnów

Tarnów

520

745

1265

20

"Ostoja" Chodzierz

Piła

487

775

1262

21

"Mewa" Milicz

Wrocław

480

760

1240

22

"Nad Flintą" Oborniki

Poznań

494

740

1234

23

"Szarak" Strzyżewice

Leszno

499

735

1234

24

"Szarak" Ostrołęka

Ostrołęka

507

725

1232

25

Klub Myśliwski" Ostrów Wlkp.

Kalisz

480

745

1225

26

"Krzyżówka" Bolesławiec

Jelenia Góra

538

685

1223

27

"Leśnik" Łąck

Płock

494

725

1219

28

"Knieja" Kraków

Kraków

500

695

1195

29

"Sokół" Łomża

Łomża

509

670

1179

30

"Szarak" Jasień

Zielona Góra

472

705

1177

31

"Knieja" Orchowo

Konin

450

710

1160

32

"Szarak" Chełmica

Włocławek

418

740

1158

33

WKŁ "Świt" Zamość

Zamość

480

675

1155

34

"Cietrzew" Lubaczów

Przemyśl

462

685

1147

35

"Muflon" Bystrzyca Kłodzka

Wałbrzych

429

705

1134

36

"Knieja" Białystok

Białystok

461

670

1131

37

"Szarak" Słupica Jędrz.

Kielce

473

645

1118

38

"Dzik" Ciechanów

Ciechanów

455

655

1110

39

WKŁ "Sokół" Grudziądz

Toruń II

435

650

1085

40

"Szarak" Grabociec

Legnica

383

685

1068

41

WKŁ "Bór" Skierniewice

Skierniewice

375

610

985

* maksymalna liczba punktów możliwych do zdobycia 1500



XVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 01- 02 -VI - 2002 Toruń

N.S

Nazwisko i Imię

Kl.

Krąg

Przeloty

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz

Lis

Kula

Razem

Lokata

83

Grabałowski Zbigniew

M

95

100

50

50

295

92

50

50

192

487

1

24

Skibiak Dariusz

M

100

95

50

50

295

84

48

50

182

477

2

48

Górski Henryk

M

95

100

40

50

285

89

48

50

187

472

3

113

Kraiński Piotr

M

95

95

50

50

290

88

49

44

181

471

4

6

Pilarz Włodzimierz

M

95

100

50

50

295

77

50

47

174

469

5

82

Załoga Paweł

M

90

95

50

45

280

89

50

50

189

469

6

90

Kuzior Roman

M

100

90

40

45

275

93

50

50

193

468

7

109

Tuszkowski Ryszard

M

80

100

50

50

280

88

50

49

187

467

8

72

Rudnicki Marcin

M

90

100

45

50

285

84

49

44

177

462

9

114

Spierewka Edward

M

85

90

45

50

270

91

50

50

191

461

10

10

Daukszyc Tadeusz

M

90

90

45

50

275

85

50

50

185

460

11

68

Łakomy Wojciech

M

85

95

40

50

270

90

47

50

187

457

12

74

Grecki Krzysztof

M

80

90

50

50

270

88

49

50

187

457

13

45

Jeziorski Zbigniew

M

95

90

40

50

275

80

50

50

180

455

14

28

Pierchała Jan

M

85

90

45

50

270

86

49

46

181

451

15

1

Kędzierowski Piotr

M

90

85

40

50

265

85

50

50

185

450

16

61

Kamiński Jerzy

M

90

95

50

45

280

71

50

48

169

449

17

58

Biedroń Adam

M

90

90

45

40

265

88

50

46

184

449

18

50

Czerwień Marek

M

95

90

40

45

270

82

49

47

178

448

19

97

Szczypiór Andrzej

M

90

100

45

40

275

74

47

49

170

445

20

5

Piekarski Ireneusz

M

100

95

45

35

275

78

46

46

170

445

21

112

Kraiński Wojciech

M

95

75

50

50

270

81

45

47

173

443

22

9

Schoener Ryszard

M

85

90

40

50

265

80

48

50

178

443

23

37

Solowiej Cezary

M

85

90

45

45

265

87

47

44

178

443

24

47

Turek Jan

M

95

80

50

40

265

80

50

48

178

443

25

84

Kwiatkowski Wiesław

M

90

95

40

50

275

70

49

48

167

442

26

67

Borkowski Jacek

M

75

95

50

50

270

78

46

47

171

441

27

19

Bazarewski Jerzy

M

80

90

40

45

255

93

44

49

186

441

28

70

Bojanowski Stanisław

M

75

90

50

45

260

85

47

48

180

440

29

73

Chomacki Jarosław

M

85

85

50

40

260

87

48

45

180

440

30

76

Franczak Grzegorz

M

75

95

50

50

270

76

49

44

169

439

31

20

Suchocki Kazimierz

M

100

75

40

45

260

84

48

46

178

438

32

59

Kita Marcin

M

85

100

50

35

270

67

50

50

167

437

33

63

Łusiak Jan

M

90

80

50

50

270

67

50

50

167

437

34

79

Ruta Mirosław

M

95

95

30

40

260

82

49

46

177

437

35

2

Kuszneruk Piotr

M

95

90

50

40

275

68

46

47

161

436

36

96

Lachowski Andrzej

M

95

90

30

40

255

81

50

49

180

435

37

111

Kurzynowski Jarosław

M

95

75

35

50

255

87

46

47

180

435

38

12

Rafalski Maciej

M

80

70

50

50

250

85

50

49

184

434

39

14

Jendrzejewski Tomasz

M

85

90

50

40

265

74

48

46

168

433

40

34

Okrojek Stanisław

M

75

90

50

50

265

69

50

49

168

433

41

115

Kryszkiewicz Hubert

M

80

90

45

50

265

73

49

45

167

432

42

95

Kubiak Mirosław

M

100

85

35

45

265

70

48

49

167

432

43

77

Furmańczak Tomasz

M

80

80

45

50

255

87

44

45

176

431

44

21

Żurawski Janusz

M

80

90

45

45

260

83

49

38

170

430

45

85

Marszałek Izabela

M

70

70

50

50

240

90

49

50

189

429

46

11

Matuszczak Paweł

M

75

85

45

50

255

76

49

48

173

428

47

4

Matjaszewski Andrzej

M

80

90

40

40

250

84

46

48

178

428

48

54

Koralewski Ryszard

M

85

85

45

45

260

73

50

44

167

427

49

89

Kurpiers Paweł

M

85

60

50

45

240

90

49

48

187

427

50

71

Karpiński Krzysztof

M

80

95

40

45

260

73

48

45

166

426

51

22

Filipczak Adam

M

85

85

40

45

255

75

49

47

171

426

52

104

Szubski Tomasz

M

85

85

45

50

265

70

49

41

160

425

53

118

Godula Mirosław

M

75

95

50

35

255

76

47

47

170

425

54

42

Kiljan Zdzisław

M

65

85

45

40

235

90

50

50

190

425

55

44

Paszenda Ryszard

M

95

85

40

45

265

81

39

39

159

424

56

46

Rollnik Artur

M

90

90

35

40

255

73

48

48

169

424

57

98

Kaczor Krzysztof

M

85

90

45

35

255

73

48

48

169

424

58

29

Kłopotowski Olgierd

M

80

75

50

45

250

82

46

46

174

424

59

52

Dudek Przemysław

M

65

80

50

50

245

89

49

39

177

422

60

86

Marszałek Mirosław

M

75

80

25

50

230

90

50

50

190

420

61

116

Kraśniewski Dariusz

M

80

95

40

30

245

76

49

49

174

419

62

100

Białek Stanisław

M

80

85

30

50

245

80

49

45

174

419

63

25

Caputa Zbigniew

M

75

90

50

45

260

72

42

44

158

418

64

121

Feduszko Mariusz

M

80

80

45

35

240

79

50

49

178

418

65

99

Jastrzębski Ryszard

M

90

85

40

40

255

66

46

50

162

417

66

91

Leśkiewicz Krzysztof

M

90

90

40

40

260

61

47

48

156

416

67

62

Gondek Piotr

M

90

75

45

45

255

69

48

44

161

416

68

66

Herba Andrzej

M

70

90

50

35

245

74

50

47

171

416

69

124

Smolarski Jerzy

M

75

90

50

30

245

74

47

49

170

415

70

75

Mohr Andrzej

M

75

95

45

45

260

63

44

47

154

414

71

7

Kłossowski Roman

M

75

85

35

50

245

72

49

48

169

414

72

49

Czerwień Józef

M

65

85

50

50

250

63

50

50

163

413

73

108

Manowski Zdzisław

M

70

75

50

50

245

69

49

49

167

412

74

92

Matuszak Jacek

M

75

85

30

45

235

91

45

40

176

411

75

107

Kaczyński Tomasz

M

75

65

50

45

235

77

49

50

176

411

76

43

Paszenda Andrzej

M

65

75

40

50

230

81

50

50

181

411

77

94

Auterhoff Wiesław

M

80

90

45

50

265

60

42

42

144

409

78

106

Kaczyński Maciej

M

80

80

45

40

245

67

49

48

164

409

79

102

Chmiel Jerzy

M

85

85

40

45

255

65

46

41

152

407

80

88

Derenowski Henryk

M

90

80

45

40

255

67

49

35

151

406

81

23

Filipczak Eugeniusz

M

70

85

50

45

250

66

46

44

156

406

82

30

Dziurko Robert

M

55

85

35

50

225

82

48

50

180

405

83

120

Zielewicz Paweł

M

70

75

30

40

215

94

50

46

190

405

84

51

Dreger Bogdan

M

85

95

40

35

255

53

49

44

146

401

85

126

Gliński Andrzej

M

75

80

40

40

235

70

49

46

165

400

86

69

Nowicki Karol

M

80

95

30

35

240

67

50

41

158

398

87

93

Piotrowski Grzegorz

M

65

80

40

45

230

71

44

47

162

392

88

64

Tarkowski Zbigniew

M

80

75

40

35

230

83

47

30

160

390

89

38

Żukowski Jarosław

M

70

75

40

45

230

79

45

36

160

390

90

117

Kraśniewski Leszek

M

90

80

50

30

250

79

36

24

139

389

91

110

Stelmasiewicz Waldemar

M

85

60

35

50

230

60

50

49

159

389

92

26

Kocoń Aleksander

M

80

75

25

45

225

67

48

49

164

389

93

40

Pawlonka Waldemar

M

70

75

45

35

225

69

49

45

163

388

94

13

Jędrzejewski Waldemar

M

75

75

35

35

220

70

50

47

167

387

95

3

Polak Krzysztof

M

80

85

40

40

245

63

29

48

140

385

96

103

Szychulski Marek

M

95

65

40

30

230

70

48

36

154

384

97

123

Polski Robert

M

85

80

45

40

250

46

45

39

130

380

98

60

Kita Zbigniew

M

65

70

45

30

210

77

44

48

169

379

99

81

Rzyski Zenon

M

70

55

35

50

210

73

48

47

168

378

100

8

Bauer Arkadiusz

M

70

85

40

35

230

49

50

48

147

377

101

53

Precz Maciej

M

70

95

30

45

240

44

46

46

136

376

102

87

Kołtun Sławomir

M

70

85

30

30

215

65

47

47

159

374

103

31

Piela Jan

M

70

65

45

45

225

72

32

44

148

373

104

35

Hendel Wojciech

M

75

80

30

45

230

54

46

41

141

371

105

101

Furczoń Marian

M

75

65

40

15

195

81

49

44

174

369

106

41

Kiljan Wiesław

M

80

85

35

45

245

23

47

49

119

364

107

78

Nicpoń Dariusz

M

60

90

45

15

210

54

50

50

154

364

108

122

Godek Tomasz

M

65

65

20

35

185

79

50

43

172

357

109

33

Poleń Ryszard

M

70

80

45

50

245

29

46

35

110

355

110

55

Nagrodzki Arkadiusz

M

65

70

35

40

210

54

48

43

145

355

111

105

Niedziałkowski Waldemar

M

90

70

40

45

245

43

41

20

104

349

112

119

Lichomski Hubert

M

65

85

25

25

200

60

47

42

149

349

113

80

Ziółkowski Michał

M

80

80

40

40

240

43

37

25

105

345

114

36

Kulczycki Artur

M

40

70

35

45

190

58

49

46

153

343

115

32

Przybylski Bolesław

M

85

75

35

20

215

42

46

37

125

340

116

56

Jaworski Mariusz

M

55

75

40

40

210

36

46

38

120

330

117

27

Marszałek Marek

M

75

90

30

25

220

41

33

33

107

327

118

125

Michniewski Jacenty

M

70

55

25

15

165

43

46

49

138

303

119

57

Żaczek Kazimierz

M

50

70

35

35

190

23

48

39

110

300

120

39

Dałkowski Cezary

M

80

40

30

25

175

70

27

26

123

298

121

15

Krutczenko Jerzy

M

50

70

25

25

170

45

46

29

120

290

122

65

Zajkowski Jan

M

60

50

25

40

175

35

34

35

104

279

123


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
29 lipca 2002

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.