strona główna forum dyskusyjne













IV Ogólnopolskie Zawody Seniorów w Strzelaniach Myśliwskich - Krzywiń 20.07.2002r.
Kategoria wiekowa od 60 do 70 lat
Nazwisko imię Krąg Bażant Zając Srut Dzik Rogacz Kula Suma Lokata
Ziomek Marek 40 50 25 25 140 46 50 96 236 I
Fischer Jan 50 35 25 20 130 49 50 99 229 II
Januszewski Paweł 40 45 25 25 135 44 49 93 228 III
Sierżysko Mieczysław 40 45 20 25 130 41 49 90 220 IV
Glista Władysław 30 45 25 25 125 44 47 91 216 V
Głyda Michał 40 50 25 20 135 31 49 80 215 VI
Syperek Stanisław 50 35 20 25 130 33 48 81 211 VII
Stokłosa Tadeusz 45 35 25 25 130 25 45 70 200 VIII
Zawadzki Janusz 45 40 20 20 125 28 44 72 197 IX
Kmieć Antoni 35 45 25 20 125 31 39 70 195 X
Montowski Andrzej 30 35 25 20 110 36 48 84 194 XI
Płatek Ryszard 50 30 25 15 120 26 41 67 187 XII
Weiss Jan 35 40 20 15 110 30 47 77 187 XIII
Niestrowski Grzegorz 30 50 25 25 130 17 39 56 186 XIV
Kędzierski Radosław 45 45 20 20 130 9 43 52 182 XV
Kręc Błażej 30 35 25 25 115 32 34 66 181 XVI
Mróz Jan 40 50 25 15 130 24 26 50 180 XVII
Bekasiak Andrzej 40 45 15 15 115 24 40 64 179 XVIII
Smolarski Jerzy 30 40 20 15 105 32 42 74 179 XIX
Pączkiewicz Jan 40 35 10 5 90 40 47 87 177 XX
Ziobrowski Zbigniew 40 35 5 10 90 42 45 87 177 XXI
Chański Ryszard 20 40 20 20 100 26 49 75 175 XXII
Bendyga Edward 45 35 10 20 110 11 47 58 168 XXIII
Grecki Henryk 25 45 25 25 120 5 36 41 161 XXIV
Kuczkowski Andrzej 35 30 15 15 95 22 42 64 159 XXV
Gołębiowski Wacław 25 40 0 10 75 39 42 81 156 XXVI
Sobkiewicz Andrzej 25 20 10 15 70 31 48 79 149 XXVII
Patyczek Janusz 25 20 15 10 70 28 47 75 145 XXVIII
Rutkowski Edward 40 35 10 10 95 3 46 49 144 XXIX
Kręc Alojzy 25 35 15 20 95 18 14 32 127 XXX
Schmid Alojzy 45 10 10 15 80 18 27 45 125 XXXI
Michalak Bogdan 15 25 25 20 85 13 8 21 106 XXXII
Behmann Georg 25 25 15 20 85 9 9 18 103 XXXIII
Wożniak Roman 15 35 0 10 60 0 4 4 64 XXXIV


Kategoria wiekowa powyżej 70 lat
Nazwisko imię Krąg Bażant Zając Srut Dzik Rogacz Kula Suma Lokata
Walczak Bogdan 40 45 25 20 130 44 48 92 222 I
Bukowiecki Julian 50 45 20 25 140 37 41 78 218 II
Jurasz Roman 40 35 20 15 110 43 49 92 202 III
Kraśniewski Wacław 35 40 25 25 125 26 40 66 191 IV
Lachert Rudolf 45 35 25 15 120 24 42 66 186 V
Franczak Mirosław 35 35 20 20 110 32 38 70 180 VI
Małecki Walenty 35 35 20 10 100 26 50 76 176 VII
Adamczewski Tadeusz 30 35 20 15 100 24 45 69 169 VIII
Matyjewicz Adam 40 40 15 25 120 8 23 31 151 IX
Głazowski Tadeusz 30 40 10 10 90 27 25 52 142 X
Franczak Zbigniew 45 25 5 20 95 0 22 22 117 XI
Wandtke Józef 20 25 25 0 70 0 34 34 104 XII
Błażejewski Kazimierz 15 5 5 0 25 0 0 0 25 XIII
* konkurencje skrócone - maksymalna ilość punktów 250

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
26 sierpnia 2002

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.