strona główna forum dyskusyjne













Zawody o Czarny Diament Ziemi Śląskiej
Katowice, 19.07.2003

L.p

Nazwisko imię Kl

Krąg

Bażant

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz

Kula

Suma

1.

Chrapka Jerzy

M

95

100

50

50

295

93

99

192

487

2.

Mikołajczak Piotr

M

95

95

50

50

290

91

99

190

480

3.

Brózda Krzysztof

P

100

95

50

45

290

89

98

187

477

4.

Bernacki Roman

M

95

90

50

50

285

91

100

191

476

5.

Sztangierski Paweł

M

95

100

50

50

295

80

98

178

473

6.

Grabałowski Zbigniew

M

90

95

50

50

285

89

98

187

472

7.

Montowski Zbyszko

M

95

90

50

50

285

86

98

184

469

8.

Białek Stanisław

M

100

95

50

45

290

79

99

178

468

9.

Karpiński Andrzej

M

95

85

50

45

275

92

98

190

465

10.

Jędrzejewski Waldemar

M

100

95

50

35

280

84

100

184

464

11.

Szymański Andrzej

M

95

100

45

45

285

83

95

178

463

12.

Daukszys Tadeusz

M

95

85

50

45

275

92

96

188

463

13.

Kraiński Piotr

M

100

90

50

50

290

73

97

170

460

14.

Paszenda Ryszard

M

100

90

45

45

280

90

89

179

459

15.

Włodarczyk Remigiusz

M

95

90

50

40

275

86

97

183

458

16.

Kuzior Roman

M

100

90

45

40

275

82

98

180

455

17.

Kantyka Marian

M

85

95

50

35

265

90

98

188

453

18.

Chodorowski Janusz

M

100

75

50

40

265

90

96

186

451

19.

Barański Paweł

M

90

95

45

50

280

78

91

169

449

20.

Blażniak Adam

M

90

90

45

45

270

80

98

178

448

21.

Rybarczyk Andrzej

M

85

85

50

50

270

81

97

178

448

22.

Janota Jacek

M

90

95

45

45

275

79

93

172

447

23.

Latała Kazimierz

M

100

95

50

45

290

62

94

156

446

24.

Piuciński Marcin

M

95

90

50

35

270

80

96

176

446

25.

Górnik Jerzy

M

95

90

50

25

260

86

98

184

444

26.

Lissowski Krzysztof

M

95

85

50

40

270

74

99

173

443

27.

Mężyk Dariusz

M

95

90

45

40

270

76

94

170

440

28.

Radzimski Leszek

M

90

95

45

50

280

64

95

159

439

29.

Supeł Krzysztof

M

95

100

45

40

280

66

93

159

439

30.

Dulęba Krzysztof

M

95

85

50

35

265

76

98

174

439

31.

Walisko Sławomir

M

85

95

50

50

280

59

97

156

436

32.

Precz Maciej

M

90

90

50

40

270

70

96

166

436

33.

Kryszkiewicz Hubert

M

90

95

50

45

280

66

90

156

436

34.

Demski Witold

M

100

85

50

40

275

61

98

159

434

35.

Kukułka Karol

M

85

90

45

45

265

72

95

167

432

36.

Sztuczka Janusz

M

95

80

50

40

265

69

98

167

432

37.

Heczko Tomasz

M

85

65

50

45

245

89

98

187

432

38.

Brózda Sławomir

M

90

95

50

40

275

73

83

156

431

39.

Pieściński Jacek

M

90

90

50

40

270

61

99

160

430

40.

Jeziorowski Zbigniew

M

90

75

45

50

260

72

97

169

429

41.

Bać Stanisław

M

90

85

50

30

255

85

88

173

428

42.

Kamiński Jerzy

M

95

80

45

40

260

81

87

168

428

43.

Bogdański Maciej

P

70

95

50

45

260

74

94

168

428

44.

Nieczyporuk Leszek

M

85

95

50

30

260

74

93

167

427

45.

Góral Mariusz

M

75

90

40

35

240

89

97

186

426

46.

Kozłowski Jan

M

85

90

50

25

250

78

96

174

424

47.

Paluch Jan

P

85

90

50

35

260

69

93

162

422

48.

Skrzypczyński Grzegorz

M

90

95

45

40

270

53

98

151

421

49.

Owedyk Romuald

M

95

90

50

40

275

59

86

145

420

50.

Czabok Brunon

M

100

90

45

15

250

70

98

168

418

51.

Godej Bernard

M

95

85

50

30

260

62

96

158

418

52.

Majda Andrzej

P

80

95

40

30

245

73

99

172

417

53.

Strigner Jerzy

M

90

90

50

30

260

61

96

157

417

54.

Szmit Erwin

M

95

85

45

35

260

62

95

157

417

55.

Kędzielawa Mirosław

M

75

80

50

50

255

62

99

161

416

56.

Moskwa Ryszard

M

95

75

35

45

250

73

92

165

415

57.

Zając Piotr

P

80

75

50

40

245

78

90

168

413

58.

Sochacki Zenon

M

80

80

50

25

235

81

96

177

412

59.

Bella Aleksander

M

85

80

50

45

260

64

88

152

412

60.

Kurpiers Paweł

M

90

70

40

30

230

91

90

181

411

61.

Majda Maciej

M

80

90

40

35

245

67

98

165

410

62.

Rezwow Jan

M

90

75

50

20

235

75

98

173

408

63.

Możdżan Janusz

M

75

85

45

45

250

62

93

155

405

64.

Barszcz Jerzy

M

95

70

40

45

250

59

95

154

404

65.

Smoliński Sebastian

M

85

95

40

20

240

61

98

159

399

66.

Kucharski Wacław

M

90

85

50

25

250

59

87

146

396

67.

Kowalski Marek

M

95

80

50

20

245

49

97

146

391

68.

Crzanowski Radosław

P

85

70

40

40

235

46

98

144

379

69.

Pietrzak Jacek

M

60

85

50

30

225

55

95

150

375

70.

Wróbel Tadeusz

P

75

95

45

10

225

49

99

148

373

71.

Kukiełka Engelbert

P

100

75

5

30

210

69

91

160

370

72.

Walisko Zbigniew

P

55

85

45

15

200

71

96

167

367

73.

Wojtylak Włodzimierz

P

95

85

50

30

260

57

37

94

354

74.

Szostak Rafał

P

95

85

50

40

270

81

0

81

351

75.

Janicki Andrzej

P

95

80

50

30

255

90

0

90

345

76.

Pudełko Janusz

P

95

75

45

45

260

81

0

81

341

77.

Gęsiarz Szymon

P

70

60

40

20

190

60

90

150

340

78.

Kinkel Robert

P

70

65

45

45

225

33

80

113

338

79.

Dzwonnik Zdzisław

P

65

75

45

40

225

44

30

74

299

80.

Cieplik Waldemar

P

70

65

35

5

175

35

60

95

270


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
25 lipca 2003

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.