strona główna forum dyskusyjne













IV KUJAWSKO POMORSKIE GRAND PRIX - klasyfikacja końcowa
10.08.03

KLASA OTWARTA

M-SCE

NAZWISKO I IMIĘ

I EDYCJA

II EDYCJA

III EDYCJA

IV EDYCJA

*ŁĄCZNIE

1

MONTOWSKI ZBYSZKO

478

474

467

~~

1419

2

KARPIŃSKI ANDRZEJ

420

455

465

457

1377

3

PIEŚCIŃSKI JACEK

420

452

451

452

1355

4

ŁĄPIEŚ SŁAWOMIR

441

458

448

~~

1347

5

BOJANOWSKI STANISŁAW

439

451

441

453

1345

6

SZTUCZKA JANUSZ

436

449

~~

450

1335

7

OWEDYK ROMUALD

418

445

449

432

1326

8

ZAWORSKI HENRYK

415

422

417

436

1275

9

PIĘTA TOMASZ

402

411

~~

454

1267

10

DEMPS WOJCIECH

389

414

~~

452

1255

11

PROWANCKI ZDZISŁAW

383

~~

434

399

1216

12

KRAIŃSKI PIOTR

471

441

~~

~~

912

13

JENDRZEJEWSKI WALDEMAR

~~

462

437

~~

899

14

KAMIŃSKI JERZY

~~

416

~~

466

882

15

CZAPIEWSKI MARIUSZ

447

390

~~

~~

837

16

MIĘTUS JERZY

384

443

~~

~~

827

17

MRUK MIROSŁAW

374

444

~~

~~

818

18

GUTOWSKI TOMASZ

~~

~~

465

~~

465

19

URBAŃSKI WOJCIECH

462

~~

~~

~~

462

20

GRECKI KRZYSZTOF

457

~~

~~

~~

457

21

MOHR ANDRZEJ

456

~~

~~

~~

456

22

MALINOWSKI WALDEMAR

432

~~

~~

~~

432

23

PIĘTA GRZEGORZ

~~

~~

~~

427

427

24

PAWLINA ZBIGNIEW

~~

~~

~~

424

424

25

SZERSZENOWICZ JACEK

422

~~

~~

~~

422

26

PIOTROWSKI GRZEGORZ

~~

421

~~

~~

421

27

WITKOWSKI ADAM

~~

417

~~

~~

417

28

CHOMACKI JAROSŁAW

413

~~

~~

~~

413

29

WICZKOWSKI ROMAN

408

~~

~~

~~

408

30

SZERSZENOWICZ TOMASZ

407

~~

~~

~~

407

31

ISARYK SIERGIEJ

401

~~

~~

~~

401

32

PAŁKOWSKI LESZEK

374

~~

~~

~~

374

33

TYRA STANISŁAW

349

~~

~~

~~

349

34

KULAS ANDRZEJ

337

~~

~~

~~

337

35

CHRZANOWSKI RADOSŁAW

334

~~

~~

~~

337


KLASA POWSZECHNA

1

SZURIK ARTUR

260

~~

270

290

820

2

ZAJKOWSKI ŁUKASZ

190

245

265

260

770

3

SZURIK HUBERT

245

~~

245

275

765

4

ZAWORSKI PIOTR

220

250

~~

255

725

5

KUJACZYŃSKI MIROSŁAW

245

230

225

~~

700

6

PIETRASZEK PIOTR

220

225

235

~~

680

7

PROWANCKI MARIUSZ

130

~~

235

255

620

8

ZAJKOWSKI JAN

~~

205

175

205

585

9

HETMAN BARTOSZ

165

140

~~

240

545

10

DEMPS KRZYSZTOF

~~

250

~~

250

500

11

HETMAN ROBERT

215

~~

~~

215

430

12

RESZELSKI PAWEŁ

195

~~

170

~~

365

13

JARECKI JAREK

~~

~~

295

~~

295

14

JARECKI RAFAŁ

~~

~~

215

~~

215

15

WŁODARCZYK MACIEJ

~~

~~

210

~~

210

16

GOSTKOWSKI JÓZEF

~~

~~

~~

175

175

* do rezultatu łącznego zsumowane zostały 3 najlepsze wyniki z czterech kolejnych edycji

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
26 sierpnia 2003

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.