strona główna forum dyskusyjne













XIX Krajowy Konkurs Kół Łowieckich
Koszalin, 07-08.06.2003

Wyniki indywidualne     Wyniki drużynowo



Wyniki indywidualne

L.P.

Nazwisko i imię

Klasa

Okręg

Krąg

Przelot

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz/Lis

Kula

Razem

1

Grabałowski Zbigniew

M

Piotrków Trybunalski

95

95

50

50

290

94

99

193

483

2

Kraiński Piotr

M

Gdańsk

100

95

50

50

295

80

100

180

475

3

Bernacki Roman

M

Katowice

100

90

50

50

290

80

100

180

470

4

Szugajew Michał

M

Gdańsk

90

100

50

40

280

92

98

190

470

5

Załoga Paweł

M

Piotrków Trybunalski

100

95

50

50

295

76

98

174

469

6

Rafalski Maciej

M

Łódź

90

85

50

50

275

93

99

192

467

7

Szpila Waldemar

M

Gorzów Wielkopolski

85

95

50

50

280

90

95

185

465

8

Kwiatkowski Wiesław

M

Piotrków Trybunalski

100

95

50

50

295

72

97

169

464

9

Kaczor Krzysztof

M

Radom

95

95

45

50

285

81

98

179

464

10

Żymierski Lech

M

Koszalin I

100

85

50

45

280

89

94

183

463

11

Przeorek Jerzy

M

Ciechanów

85

95

50

50

280

86

97

183

463

12

Pilarz Włodzimierz

M

Koszalin II

85

90

50

50

275

87

99

186

461

13

Fischer Jan

M

Opole

80

95

50

50

275

91

94

185

460

14

Skibiak Dariusz

M

Elbląg

95

95

50

45

285

76

98

174

459

15

Sowiński Tadeusz

M

Olsztyn

80

100

50

50

280

80

98

178

458

16

Kuzior Roman

M

Opole

95

90

50

50

285

74

98

172

457

17

Grecki Krzysztof

M

Słupsk

95

95

50

45

285

75

97

172

457

18

Staszałek Tomasz

M

Koszalin I

80

95

45

50

270

94

93

187

457

19

Kita Marcin

M

Tarnów

90

95

50

50

285

71

99

170

455

20

Lityński Łukasz

P

Legnica

80

90

50

45

265

91

99

190

455

21

Isaryk Sergiej

M

Bydgoszcz

85

95

45

50

275

79

99

178

453

22

Łąpieś Sławomir

M

Bydgoszcz

95

85

50

40

270

89

94

183

453

23

Schoener Ryszard

M

Poznań

90

100

50

45

285

79

88

167

452

24

Godula Mirosław

M

Łomża

85

90

50

40

265

89

98

187

452

25

Buniowski Paweł

M

Kalisz

95

85

50

40

270

79

100

179

449

26

Filipczak Adam

M

Elbląg

95

85

50

50

280

71

97

168

448

27

Rudnicki Marcin

M

Toruń

80

90

50

45

265

85

98

183

448

28

Bazarewski Jerzy

M

Szczecin

90

85

50

50

275

75

97

172

447

29

Tuszkowski Ryszard

M

Suwałki

70

95

50

50

265

82

99

181

446

30

ChomackiJarosław

M

Słupsk

85

95

45

50

275

76

94

170

445

31

Marszałek Mirosław

M

Jelenia Góra

75

85

50

45

255

91

99

190

445

32

Skowroński Edward

M

Zielona Góra

90

90

50

45

275

72

97

169

444

33

Sowiński Zenon

M

Olsztyn

80

95

50

45

270

78

94

172

442

34

Mohr Andrzej

M

Słupsk

85

85

50

50

270

75

96

171

441

35

Matuszczak Paweł

M

Łódź

90

90

50

45

275

74

91

165

440

36

Furmańczak Tomasz

M

Leszno

70

95

45

50

260

80

100

180

440

37

Marszałek Izabela

M

Jelenia Góra

90

75

50

45

260

79

100

179

439

38

Spierewka Edward

M

Gdańsk

80

75

50

50

255

84

100

184

439

39

Filipczak Eugeniusz

M

Elbląg

90

80

50

50

270

89

79

168

438

40

Daukszys Tadeusz

M

Łódź

95

85

50

50

280

58

99

157

437

41

Lichomski Hubert

M

Łomża

95

85

45

40

265

76

96

172

437

42

Rusiecki Mirosław

M

Białystok

85

90

50

40

265

76

93

169

434

43

Maciąg Andrzej

M

Chełm

80

80

50

50

260

78

96

174

434

44

Biedroń Adam

M

Tarnów

90

80

50

45

265

73

95

168

433

45

Bojanowski Stanisław

M

Toruń

80

90

45

45

260

81

92

173

433

46

Franczak Grzegorz

M

Leszno

90

85

50

35

260

77

95

172

432

47

Pluciński Marcin

M

Katowice

85

85

50

40

260

71

100

171

431

48

Żurawski Janusz

M

Szczecin

95

75

50

40

260

75

93

168

428

49

Czerwień Marek

M

Piła

90

85

45

40

260

69

99

168

428

50

Nicpoń Dariusz

M

Leszno

90

65

50

40

245

87

95

182

427

51

Wąsowski Kazimierz

M

Biała Podlaska

75

75

50

50

250

78

97

175

425

52

Karpiński Krzysztof

M

Toruń

70

85

50

50

255

75

94

169

424

53

Rzepa Sławomir

M

Katowice

85

80

50

40

255

74

94

168

423

54

Skowroński Jan

M

Zielona Góra

85

95

50

40

270

72

80

152

422

55

Matysiewicz Jarosław

M

Łomża

85

70

50

50

255

67

99

166

421

56

Feduszko Mariusz

M

Zamość

80

70

50

40

240

84

96

180

420

57

Malinowski Waldemar

M

Bydgoszcz

85

75

45

30

235

86

99

185

420

58

Żymierski Wiktor

M

Koszalin I

90

80

40

45

255

69

94

163

418

59

Czajkowski Wojciech

M

Szczecin

95

80

50

35

260

67

90

157

417

60

Litwin Franciszek

M

Zielona Góra

80

75

50

45

250

71

96

167

417

61

Kryszkiewicz Hubert

M

Wrocław

85

80

50

40

255

62

99

161

416

62

Sowiński Witold

M

Olsztyn

85

75

50

40

250

80

84

164

414

63

Jastrzębski Ryszard

M

Radom

70

85

45

30

230

88

95

183

413

64

Czerwień Józef

M

Piła

85

65

50

40

240

76

96

172

412

65

Piecuch Piotr

M

Chełm

85

90

50

40

265

65

81

146

411

66

Staszak Przemysław

P

Gorzów Wielkopolski

75

80

50

40

245

68

98

166

411

67

Kurpiers Paweł

M

Opole

80

95

45

20

240

76

95

171

411

68

Piekarski Ireneusz

M

Koszalin II

75

90

50

35

250

63

97

160

410

69

Zaleśkiewicz Witold

M

Włocławek

95

85

50

40

270

61

78

139

409

70

Dreger Bogdan

M

Piła

85

80

50

45

260

74

74

148

408

71

Kraśniewski Leszek

M

Wrocław

75

80

45

40

240

74

94

168

408

72

Walczak Bogdan

M

Skierniewice

85

65

50

45

245

68

94

162

407

73

Piekło Grzegorz

M

Chełm

80

90

45

40

255

54

94

148

403

74

Szpila Ryszard

M

Gorzów Wielkopolski

85

85

50

45

265

58

79

137

402

75

Matiaszewski Andrzej

M

Koszalin II

70

80

45

45

240

70

92

162

402

76

Kraśniewski Dariusz

M

Wrocław

85

50

50

45

230

77

95

172

402

77

Godek Tomasz

M

Zamość

65

65

50

45

225

80

97

177

402

78

Frątczak Marcin

M

Konin

85

95

50

40

270

78

51

129

399

79

Wąsowski Krzysztof

M

Biała Podlaska

75

70

50

50

245

63

91

154

399

80

Nowakowski Benedykt

M

Skierniewice

80

70

45

50

245

56

97

153

398

81

Orzechowski Paweł

M

Przemyśl

75

75

50

45

245

56

96

152

397

82

Benedykt Romuald

M

Legnica

80

70

50

40

240

76

81

157

397

83

Depa Bogusław

P

Rzeszów

70

75

45

45

235

65

97

162

397

84

Polski Robert

M

Zamość

85

90

50

35

260

44

92

136

396

85

Brania Piotr

M

Jelenia Góra

70

80

45

30

225

77

94

171

396

86

Bauer Arkadiusz

M

Poznań

95

75

50

30

250

49

96

145

395

87

Stanisławski Dariusz

M

Kalisz

90

60

50

35

235

63

97

160

395

88

Kostka Franciszek

P

Przemyśl

70

75

50

25

220

75

98

173

393

89

Możdżan Janusz

M

Rzeszów

75

85

50

30

240

69

83

152

392

90

Stanisławski Marcin

M

Kalisz

90

80

50

30

250

49

90

139

389

91

Kłosowski Roman

M

Poznań

70

80

45

45

240

49

100

149

389

92

Kurzynowski Jarosław

M

Suwałki

70

65

50

40

225

68

92

160

385

93

Perkowski Antoni

P

Konin

70

85

45

25

225

61

97

158

383

94

Sobański Jarosław

P

Białystok

50

75

50

50

225

69

86

155

380

95

Mądrzak Marek

M

Białystok

80

80

45

35

240

48

91

139

379

96

Frątczak Paweł

P

Konin

75

90

50

45

260

31

86

117

377

97

Zalewski Jan

P

Suwałki

65

80

50

35

230

49

93

142

372

98

Bauer Wiesław

M

Legnica

85

60

30

30

205

71

96

167

372

99

Żarów Zdzisław

P

Rzeszów

60

75

50

20

205

78

89

167

372

100

Szczypiór Andrzej

M

Radom

80

80

45

30

235

41

95

136

371

101

Wyleziński Krzysztof

M

Skierniewice

80

85

50

20

235

40

96

136

371

102

Rupiński Leszek

M

Włocławek

90

65

45

30

230

59

80

139

369

103

Ogonowski Tomasz

P

Przemyśl

65

75

45

40

225

73

70

143

368

104

Matyjaszczyk Waldemar

P

Biała Podlaska

40

85

30

45

200

69

86

155

355

105

Kita Zbigniew

M

Tarnów

60

50

50

20

180

58

93

151

331

106

Zaleśkiewicz Marcin

P

Włocławek

75

50

45

20

190

57

83

140

330

107

Stolarski Andrzej

P

Ciechanów

15

45

40

30

130

58

79

137

267

108

Szerszeń Jan

P

Ciechanów

25

55

15

30

125

15

26

41

166



Wyniki drużynowo

M in

Nazwisko i imię

Klasa

Okręg

Krąg

Przelot

Zając

Śrut

Śrut dr

Dzik

Rogacz/Lis

Kula

Kula dr

Razem

Ogółem

Lokata

1

Grabałowski Zbigniew

M

Piotrków Trybunalski

95

95

50

50

290

880

94

99

193

536

483

1 416

I

5

Załoga Paweł

M

Piotrków Trybunalski

100

95

50

50

295

76

98

174

469

8

Kwiatkowski Wiesław

M

Piotrków Trybunalski

100

95

50

50

295

72

97

169

464

2

Kraiński Piotr

M

Gdańsk

100

95

50

50

295

830

80

100

180

554

475

1 384

II

4

Szugajew Michał

M

Gdańsk

90

100

50

40

280

92

98

190

470

38

Spierewka Edward

M

Gdańsk

80

75

50

50

255

84

100

184

439

14

Skibiak Dariusz

M

Elbląg

95

95

50

45

285

835

76

98

174

510

459

1 345

III

26

Filipczak Adam

M

Elbląg

95

85

50

50

280

71

97

168

448

39

Filipczak Eugeniusz

M

Elbląg

90

80

50

50

270

89

79

168

438

6

Rafalski Maciej

M

Łódź

90

85

50

50

275

830

93

99

192

514

467

1 344

IV

35

Matuszczak Paweł

M

Łódź

90

90

50

45

275

74

91

165

440

40

Daukszys Tadeusz

M

Łódź

95

85

50

50

280

58

99

157

437

17

Grecki Krzysztof

M

Słupsk

95

95

50

45

285

830

75

97

172

513

457

1 343

V

30

ChomackiJarosław

M

Słupsk

85

95

45

50

275

76

94

170

445

34

Mohr Andrzej

M

Słupsk

85

85

50

50

270

75

96

171

441

10

Żymierski Lech

M

Koszalin I

100

85

50

45

280

805

89

94

183

533

463

1 338

VI

18

Staszałek Tomasz

M

Koszalin I

80

95

45

50

270

94

93

187

457

58

Żymierski Wiktor

M

Koszalin I

90

80

40

45

255

69

94

163

418

13

Fischer Jan

M

Opole

80

95

50

50

275

800

91

94

185

528

460

1 328

VII

16

Kuzior Roman

M

Opole

95

90

50

50

285

74

98

172

457

67

Kurpiers Paweł

M

Opole

80

95

45

20

240

76

95

171

411

21

Isaryk Sergiej

M

Bydgoszcz

85

95

45

50

275

780

79

99

178

546

453

1 326

VIII

22

Łąpieś Sławomir

M

Bydgoszcz

95

85

50

40

270

89

94

183

453

57

Malinowski Waldemar

M

Bydgoszcz

85

75

45

30

235

86

99

185

420

3

Bernacki Roman

M

Katowice

100

90

50

50

290

805

80

100

180

519

470

1 324

IX

47

Pluciński Marcin

M

Katowice

85

85

50

40

260

71

100

171

431

53

Rzepa Sławomir

M

Katowice

85

80

50

40

255

74

94

168

423

15

Sowiński Tadeusz

M

Olsztyn

80

100

50

50

280

800

80

98

178

514

458

1 314

X

33

Sowiński Zenon

M

Olsztyn

80

95

50

45

270

78

94

172

442

62

Sowiński Witold

M

Olsztyn

85

75

50

40

250

80

84

164

414

24

Godula Mirosław

M

Łomża

85

90

50

40

265

785

89

98

187

525

452

1 310

XI

41

Lichomski Hubert

M

Łomża

95

85

45

40

265

76

96

172

437

55

Matysiewicz Jarosław

M

Łomża

85

70

50

50

255

67

99

166

421

27

Rudnicki Marcin

M

Toruń

80

90

50

45

265

780

85

98

183

525

448

1 305

XII

45

Bojanowski Stanisław

M

Toruń

80

90

45

45

260

81

92

173

433

52

Karpiński Krzysztof

M

Toruń

70

85

50

50

255

75

94

169

424

36

Furmańczak Tomasz

M

Leszno

70

95

45

50

260

765

80

100

180

534

440

1 299

XIII

46

Franczak Grzegorz

M

Leszno

90

85

50

35

260

77

95

172

432

50

Nicpoń Dariusz

M

Leszno

90

65

50

40

245

87

95

182

427

28

Bazarewski Jerzy

M

Szczecin

90

85

50

50

275

795

75

97

172

497

447

1 292

XIV

48

Żurawski Janusz

M

Szczecin

95

75

50

40

260

75

93

168

428

59

Czajkowski Wojciech

M

Szczecin

95

80

50

35

260

67

90

157

417

32

Skowroński Edward

M

Zielona Góra

90

90

50

45

275

795

72

97

169

488

444

1 283

XV

54

Skowroński Jan

M

Zielona Góra

85

95

50

40

270

72

80

152

422

60

Litwin Franciszek

M

Zielona Góra

80

75

50

45

250

71

96

167

417

31

Marszałek Mirosław

M

Jelenia Góra

75

85

50

45

255

740

91

99

190

540

445

1 280

XVI

37

Marszałek Izabela

M

Jelenia Góra

90

75

50

45

260

79

100

179

439

85

Brania Piotr

M

Jelenia Góra

70

80

45

30

225

77

94

171

396

7

Szpila Waldemar

M

Gorzów Wielkopolski

85

95

50

50

280

790

90

95

185

488

465

1 278

VII

66

Staszak Przemysław

P

Gorzów Wielkopolski

75

80

50

40

245

68

98

166

411

74

Szpila Ryszard

M

Gorzów Wielkopolski

85

85

50

45

265

58

79

137

402

12

Pilarz Włodzimierz

M

Koszalin II

85

90

50

50

275

765

87

99

186

508

461

1 273

XVIII

68

Piekarski Ireneusz

M

Koszalin II

75

90

50

35

250

63

97

160

410

75

Matiaszewski Andrzej

M

Koszalin II

70

80

45

45

240

70

92

162

402

9

Kaczor Krzysztof

M

Radom

95

95

45

50

285

750

81

98

179

498

464

1 248

XIX

63

Jastrzębski Ryszard

M

Radom

70

85

45

30

230

88

95

183

413

100

Szczypiór Andrzej

M

Radom

80

80

45

30

235

41

95

136

371

49

Czerwień Marek

M

Piła

90

85

45

40

260

69

99

168

428

1 248

XX

64

Czerwień Józef

M

Piła

85

65

50

40

240

760

76

96

172

488

412

70

Dreger Bogdan

M

Piła

85

80

50

45

260

74

74

148

408

43

Maciąg Andrzej

M

Chełm

80

80

50

50

260

780

78

96

174

468

434

1 248

XXI

65

Piecuch Piotr

M

Chełm

85

90

50

40

265

65

81

146

411

73

Piekło Grzegorz

M

Chełm

80

90

45

40

255

54

94

148

403

23

Schoener Ryszard

M

Poznań

90

100

50

45

285

775

79

88

167

461

452

1 236

XXII

86

Bauer Arkadiusz

M

Poznań

95

75

50

30

250

49

96

145

395

91

Kłosowski Roman

M

Poznań

70

80

45

45

240

49

100

149

389

25

Buniowski Paweł

M

Kalisz

95

85

50

40

270

755

79

100

179

478

449

1 233

XXIII

87

Stanisławski Dariusz

M

Kalisz

90

60

50

35

235

63

97

160

395

90

Stanisławski Marcin

M

Kalisz

90

80

50

30

250

49

90

139

389

61

Kryszkiewicz Hubert

M

Wrocław

85

80

50

40

255

725

62

99

161

501

416

1 226

XXIV

71

Kraśniewski Leszek

M

Wrocław

75

80

45

40

240

74

94

168

408

76

Kraśniewski Dariusz

M

Wrocław

85

50

50

45

230

77

95

172

402

20

Lityński Łukasz

P

Legnica

80

90

50

45

265

710

91

99

190

514

455

1 224

XXV

82

Benedykt Romuald

M

Legnica

80

70

50

40

240

76

81

157

397

98

Bauer Wiesław

M

Legnica

85

60

30

30

205

71

96

167

372

19

Kita Marcin

M

Tarnów

90

95

50

50

285

730

71

99

170

489

455

1 219

XXVI

44

Biedroń Adam

M

Tarnów

90

80

50

45

265

73

95

168

433

105

Kita Zbigniew

M

Tarnów

60

50

50

20

180

58

93

151

331

56

Feduszko Mariusz

M

Zamość

80

70

50

40

240

725

84

96

180

493

420

1 218

XXVII

77

Godek Tomasz

M

Zamość

65

65

50

45

225

80

97

177

402

84

Polski Robert

M

Zamość

85

90

50

35

260

44

92

136

396

29

Tuszkowski Ryszard

M

Suwałki

70

95

50

50

265

720

82

99

181

483

446

1 203

XXVIII

92

Kurzynowski Jarosław

M

Suwałki

70

65

50

40

225

68

92

160

385

97

Zalewski Jan

P

Suwałki

65

80

50

35

230

49

93

142

372

42

Rusiecki Mirosław

M

Białystok

85

90

50

40

265

730

76

93

169

463

434

1 193

XXIX

94

Sobański Jarosław

P

Białystok

50

75

50

50

225

69

86

155

380

95

Mądrzak Marek

M

Białystok

80

80

45

35

240

48

91

139

379

51

Wąsowski Kazimierz

M

Biała Podlaska

75

75

50

50

250

695

78

97

175

484

425

1 179

XXX

79

Wąsowski Krzysztof

M

Biała Podlaska

75

70

50

50

245

63

91

154

399

104

Matyjaszczyk Waldemar

P

Biała Podlaska

40

85

30

45

200

69

86

155

355

72

Walczak Bogdan

M

Skierniewice

85

65

50

45

245

725

68

94

162

451

407

1 176

XXXI

80

Nowakowski Benedykt

M

Skierniewice

80

70

45

50

245

56

97

153

398

101

Wyleziński Krzysztof

M

Skierniewice

80

85

50

20

235

40

96

136

371

83

Depa Bogusław

P

Rzeszów

70

75

45

45

235

680

65

97

162

481

397

1 161

XXXII

89

Możdżan Janusz

M

Rzeszów

75

85

50

30

240

69

83

152

392

99

Żarów Zdzisław

P

Rzeszów

60

75

50

20

205

78

89

167

372

78

Frątczak Marcin

M

Konin

85

95

50

40

270

755

78

51

129

404

399

1 159

XXXIII

93

Perkowski Antoni

P

Konin

70

85

45

25

225

61

97

158

383

96

Frątczak Paweł

P

Konin

75

90

50

45

260

31

86

117

377

81

Orzechowski Paweł

M

Przemyśl

75

75

50

45

245

690

56

96

152

468

397

1 158

XXXIV

88

Kostka Franciszek

P

Przemyśl

70

75

50

25

220

75

98

173

393

103

Ogonowski Tomasz

P

Przemyśl

65

75

45

40

225

73

70

143

368

69

Zaleśkiewicz Witold

M

Włocławek

95

85

50

40

270

690

61

78

139

418

409

1 108

XXXV

102

Rupiński Leszek

M

Włocławek

90

65

45

30

230

59

80

139

369

106

Zaleśkiewicz Marcin

P

Włocławek

75

50

45

20

190

57

83

140

330

11

Przeorek Jerzy

M

Ciechanów

85

95

50

50

280

535

86

97

183

361

463

896

XXXVI

107

Stolarski Andrzej

P

Ciechanów

15

45

40

30

130

58

79

137

267

108

Szerszeń Jan

P

Ciechanów

25

55

15

30

125

15

26

41

166


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
10 czerwca 2003

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.