strona główna forum dyskusyjne













III Edycja Ligi Strzeleckiej Region IV
Rzeszów, 26.07.2003

Nazwisko imię Kl

Krąg

Bażant

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz

Lis

Kula

Suma

Górski Henryk

M

95

90

50

50

285

85

49

50

184

469

Gniadek Stanisław

M

95

85

50

50

280

91

50

47

188

468

Turek Jan

M

90

95

50

50

285

83

48

50

181

466

Barszcz Jerzy

M

85

100

50

45

280

84

49

49

182

462

Garbarz Janusz

M

85

85

50

50

270

93

49

49

191

461

Babiński Aleksander

M

90

100

50

45

285

73

50

48

171

456

Możdżan Janusz

M

85

95

50

50

280

79

49

45

173

453

Blażniak Adam

M

95

90

50

40

275

82

49

46

177

452

Białek Stanisław

M

90

95

50

45

280

70

50

50

170

450

Ziemiński Henryk

M

85

90

50

45

270

81

48

49

178

448

Bać Stanisław

P

80

90

50

45

265

87

45

49

181

446

Bielecki Dariusz

M

80

90

45

45

260

94

43

48

185

445

Szymański Andrzej

M

80

90

45

50

265

78

50

50

178

443

Polehojko Waldemar

M

85

95

45

40

265

77

50

49

176

441

Stęplewski Łukasz

M

100

85

40

45

270

73

48

49

170

440

Włodyka Hubert

M

75

85

50

50

260

81

50

49

180

440

Hadel Wojciech

M

95

80

50

50

275

70

49

44

163

438

Mirek Ryszard

M

85

95

50

45

275

62

50

49

161

436

Stupak Lesław

M

85

85

45

45

260

83

46

46

175

435

Polski Robert

M

85

100

50

45

280

62

45

47

154

434

Rubiś Mariusz

M

90

90

50

50

280

56

50

47

153

433

Demski Witold

M

85

85

50

50

270

67

48

48

163

433

Kita Marcin

M

75

90

50

50

265

74

49

45

168

433

Szczęch Krzysztof

M

65

90

50

50

255

79

50

49

178

433

Kędzierawski Piotr

M

75

90

50

45

260

74

50

48

172

432

Ciejpa Dominik

M

90

85

45

35

255

86

45

44

175

430

Maciąg Andrzej

M

85

80

50

40

255

75

50

50

175

430

Wąsowski Krzysztof

M

90

75

45

45

255

79

48

47

174

429

Biedroń Adam

M

80

80

50

45

255

81

46

46

173

428

Kluz Mirosław

M

80

80

50

45

255

77

49

47

173

428

Wąsowski Kazimierz

M

80

75

50

50

255

79

47

47

173

428

Tyrka Tomasz

M

80

75

50

45

250

86

48

44

178

428

Rysak Grzegorz

M

95

65

50

40

250

80

47

50

177

427

Nieradka Bogdan

M

65

80

50

50

245

88

48

46

182

427

Tęcza Stefan

M

65

90

50

35

240

90

47

50

187

427

Jamróz Kamil

M

90

80

50

45

265

65

48

48

161

426

Jamróz Marek

M

85

85

50

40

260

70

48

46

164

424

Orzechowski Paweł

M

80

90

50

50

270

61

48

44

153

423

Michta Andrzej

P

85

75

50

45

255

70

50

48

168

423

Zawirski Tomasz

M

85

75

50

45

255

64

49

50

163

418

Latała Kazimierz

M

85

90

45

50

270

61

49

37

147

417

Rut Bernard

M

85

80

50

40

255

65

49

43

157

412

Stęplewski Robert

M

75

85

45

40

245

70

50

47

167

412

Fryc Krzysztof

P

70

80

45

50

245

67

49

50

166

411

Piecuch Piotr

M

80

80

40

45

245

69

48

48

165

410

Maruszak Wojciech

M

75

85

45

45

250

61

48

47

156

406

Moskwa Ryszard

M

65

85

45

40

235

76

45

49

170

405

Depa Bogusław

M

80

60

45

45

230

78

50

47

175

405

Okrojek Stanisław

P

65

85

50

50

250

57

48

49

154

404

Ciejpa Mateusz

M

65

90

40

35

230

76

48

45

169

399

Adamczyk Tomasz

M

60

90

45

50

245

56

49

48

153

398

Tuźnik Sylwester

M

70

90

45

35

240

63

49

46

158

398

Pituch Józef

M

90

55

50

45

240

62

48

48

158

398

Fedek Czesław

M

90

60

45

35

230

66

46

50

162

392

Kądzielawa Jarosław

M

60

80

50

40

230

65

49

47

161

391

Mizerski Zbigniew

M

75

55

50

35

215

78

49

49

176

391

Fudali Krzysztof

M

65

65

50

45

225

70

44

47

161

386

Piórek Stanisław

M

70

60

50

35

215

74

49

47

170

385

Piekło Grzegorz

M

75

80

45

30

230

54

50

44

148

378

Jończyk Mirosław

M

65

75

50

25

215

73

39

43

155

370

Mazur Antoni

M

70

90

40

50

250

38

46

35

119

369

Kostka Franciszek

M

85

75

45

35

240

33

47

47

127

367

Stasiła Marek

P

60

75

40

45

220

51

46

49

146

366

Matyjaszczyk Waldemar

M

70

70

50

40

230

36

49

46

131

361

Wolak Jerzy

M

60

75

50

45

230

51

44

34

129

359

Brózda Łukasz

M

90

90

50

50

280

78

0

0

78

358

Smolarski Jerzy

P

45

85

50

40

220

59

34

45

138

358

Jaczyński Waldemar

M

85

75

50

20

230

25

47

46

118

348

Dytkowski Stanisław

P

65

65

45

35

210

32

48

38

118

328


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
30 lipca 2003

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.