strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej Region II
Ciechanów, 24.05.2003

L.p

Nazwisko imię Kl

Krąg

Bażant

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz

Lis

Kula

Suma

1

Montowski Zbyszko (*) M

100

100

50

50

300

90

49

50

189

489

2

Kaczor Krzysztof (*) M

100

100

50

50

300

90

49

50

189

489

3

Sowiński Tadeusz M

95

95

50

50

290

91

50

49

190

480

4

Kamiński Krzysztof M

100

100

50

50

300

80

50

48

178

478

5

Ottomański Edward M

100

95

50

50

295

80

50

48

178

473

6

Kurzyński Andrzej M

95

95

50

50

290

85

49

48

182

472

7

Kokoszkiewicz Marian M

95

95

50

50

290

84

49

49

182

472

8

Tuszkowski Ryszard M

100

100

50

50

300

70

49

50

169

469

9

Molski Krzysztof M

95

90

50

50

285

90

47

46

183

468

10

Ostrowski Witold M

100

90

50

50

290

81

49

46

176

466

11

Świtalski Łukasz M

90

95

50

50

285

84

48

48

180

465

12

Prill Tomasz M

85

95

50

50

280

86

48

50

184

464

13

Rozum Stanisław M

100

95

50

45

290

76

49

48

173

463

14

Szugajew Michał M

95

95

45

50

285

79

48

50

177

462

15

Przeorek Jerzy M

85

90

50

50

275

88

50

49

187

462

16

Kuśmierek Przemysław M

100

85

50

50

285

81

45

49

175

460

17

Karpiński Krzysztof M

90

95

50

45

280

81

50

49

180

460

18

Turczyn Paweł M

95

80

50

50

275

87

49

49

185

460

19

Kamiński Ryszard M

90

100

50

50

290

71

49

49

169

459

20

Rudnicki Marcin M

90

90

50

50

280

80

50

48

178

458

21

Skibiak Dariusz M

85

90

50

50

275

85

50

48

183

458

22

Czubok Brunon M

90

95

50

45

280

78

49

50

177

457

23

Szybiński Marian M

100

90

50

50

290

67

50

48

165

455

24

Zając Andrzej M

90

90

50

50

280

78

48

49

175

455

25

Onopiak Ryszard M

90

95

50

50

285

74

50

45

169

454

26

Duplicki Jacek M

95

90

50

50

285

72

50

47

169

454

27

Wlazło Paweł M

85

85

50

50

270

90

48

45

183

453

28

Gawliński Janusz M

95

85

50

50

280

83

49

40

172

452

29

Jendrzejewski Waldemar M

90

90

50

50

280

76

50

45

171

451

30

Dyczkowski Rafał M

90

90

50

45

275

76

50

50

176

451

31

Pilcicki Bogusław M

95

80

50

50

275

75

50

50

175

450

32

Lissowski Krzysztof M

85

85

50

50

270

81

49

49

179

449

33

Malinowski Waldemar M

85

100

40

45

270

79

50

49

178

448

34

Krawczyk Marek M

90

90

50

50

280

76

45

46

167

447

35

Gulko Zbigniew M

95

100

50

50

295

53

49

49

151

446

36

Ochociński Jacek M

90

90

50

50

280

76

49

39

164

444

37

Urbański Wojciech M

80

100

50

50

280

65

48

50

163

443

38

Łąpieś Sławomir M

75

95

50

50

270

82

46

45

173

443

39

Godula Mirosław M

80

80

45

50

255

89

49

49

187

442

40

Zajączkowski Zygmunt M

90

95

50

50

285

68

39

49

156

441

41

Herba Andrzej M

85

95

50

45

275

70

48

48

166

441

42

Pietrzak Jacek M

95

80

50

40

265

75

50

50

175

440

43

Komarewski Tomasz M

100

95

50

45

290

54

49

46

149

439

44

Piotrowski Grzegorz M

80

95

50

50

275

74

40

49

163

438

45

Zieliński Robert M

100

85

50

50

285

67

38

47

152

437

46

Mężyk Dariusz M

90

80

50

50

270

69

49

49

167

437

47

Kozłowski Jan M

90

90

50

45

275

67

48

46

161

436

48

Owedyk Romuald M

95

85

50

40

270

68

47

50

165

435

49

Wiśniewski Włodzimierz M

85

85

50

50

270

71

47

47

165

435

50

Kwiatkowski Włodzimierz M

95

65

50

50

260

92

49

34

175

435

51

Milewski Robert M

95

90

50

45

280

59

48

46

153

433

52

Isaryk Sergiej M

85

85

40

50

260

79

50

44

173

433

53

Miętus Jerzy M

65

80

50

50

245

89

49

50

188

433

54

Kurzynowski Jarosław M

85

85

50

50

270

67

47

48

162

432

55

Burak Andrzej M

100

70

50

45

265

68

50

49

167

432

56

Ostrowski Arkadiusz M

75

80

50

50

255

80

49

48

177

432

57

Strygner Jerzy M

80

95

50

45

270

67

46

48

161

431

58

Karpiński Piotr M

90

80

50

50

270

64

48

49

161

431

59

Kamiński Jerzy M

75

95

50

50

270

67

46

46

159

429

60

Goerick Marek M

85

85

50

50

270

66

48

45

159

429

61

Kuczyński Bogdan M

85

85

50

40

260

72

49

48

169

429

62

Rupiński Leszek M

75

90

50

40

255

74

48

48

170

425

63

Witak Hubert M

80

60

50

50

240

85

50

50

185

425

64

Kapliński Rafał M

75

85

45

50

255

89

30

50

169

424

65

Sołowiej Cezary M

80

70

50

50

250

80

47

47

174

424

66

Pióro Robert M

80

85

50

45

260

64

49

50

163

423

67

Stokłosa Tadeusz M

85

95

45

45

270

63

44

45

152

422

68

Karpiński Andrzej M

70

80

50

50

250

75

47

49

171

421

69

Koziak Dominik M

90

65

40

50

245

81

48

46

175

420

70

Jastrzębski Ryszard M

85

80

50

50

265

62

47

45

154

419

71

Supeł Krzysztof M

65

85

50

50

250

75

49

45

169

419

72

Górski Adam M

75

85

50

45

255

68

47

47

162

417

73

Pierściński Jacek M

80

80

50

50

260

68

39

49

156

416

74

Chojecki Leszek M

90

75

45

50

260

61

48

47

156

416

75

Stec Bogumił M

70

80

50

50

250

83

38

45

166

416

76

Konicki Zbigniew M

90

90

45

50

275

49

44

47

140

415

77

Korpal Jerzy M

90

80

50

35

255

71

48

41

160

415

78

Ereminiwicz Eugeniusz M

85

70

50

45

250

70

47

48

165

415

79

Hanusz Wojciech M

85

80

45

50

260

70

49

35

154

414

80

Zielewicz Paweł M

85

75

45

50

255

62

50

45

157

412

81

Lutrzykowski Wojciech M

70

85

50

45

250

62

48

50

160

410

82

Grzęda Dariusz M

85

70

45

50

250

70

47

43

160

410

83

Kuśmierek Kazimierz M

75

85

50

30

240

82

39

49

170

410

84

Oziembło Stanisław M

95

75

50

40

260

59

47

41

147

407

85

Smykowski Marcin M

85

60

50

45

240

72

45

47

164

404

86

Rosiński Wojciech M

85

75

50

45

255

55

44

46

145

400

87

Kubiak Mirosław M

65

60

45

40

210

85

49

50

184

394

88

Tyra Stanisław M

90

75

35

45

245

57

47

44

148

393

89

Szugajew Andrzej M

65

80

50

40

235

59

48

49

156

391

90

Zalewski Jan M

80

75

50

40

245

48

47

47

142

387

91

Lissowski Andrzej M

60

85

50

50

245

47

49

43

139

384

92

Placha Wiesław M

85

70

50

35

240

63

36

45

144

384

93

Rosiński Jerzy M

80

60

50

50

240

66

45

31

142

382

94

Zdanowicz Walenty M

75

80

50

25

230

57

47

41

145

375

95

Pniewski Zbigniew M

85

85

0

45

215

61

49

49

159

374

96

Maciejewski Piotr P

65

70

50

30

215

68

50

41

159

374

97

Ochociński Bartłomiej M

85

50

50

50

235

40

50

47

137

372

98

Wojciechowski Wiktor M

60

70

50

35

215

69

45

42

156

371

99

Jakubowski Krzysztof M

60

75

50

40

225

48

49

46

143

368

100

Szum Janusz M

65

90

45

45

245

40

45

37

122

367

101

Syperek Stanisław M

65

55

50

45

215

54

50

47

151

366

102

Pawszyk Jarosław M

60

70

35

40

205

75

36

50

161

366

103

Gontarz Jacek M

80

55

50

50

235

23

43

34

100

335

104

Goerick Piotr M

50

75

50

50

225

30

14

0

44

269


(*) Chyba pierwszy raz od wprowadzenia nowej punktacji dwóch najlepszych zawodników uzyskało identyczne wyniki we wszystkich konkurencjach i trzeba było rozegrać baraż. Koledzy Zbyszko Montowski i Krzysztof Kaczor zdobyli po 489 pkt i przystąpili do dogrywki na kręgu, z której zwycięsko wyszedł kol. Z. Montowski uzyskując 100 pkt., a kol. K. Kaczor 90 pkt.

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
27 maja 2003

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.