strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej Region I
Gorzów Wielkopolski, 24.05.2003

L.p

Nazwisko imię Kl

Krąg

Bażant

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz

Lis

Kula

Suma

1

Kołodziński Jacek (*) M

90

100

45

50

285

95

46

48

189

474

2

Żymierski Lech (*) M

100

100

50

50

300

78

46

50

174

474

3

Jóżwiak Piotr M

95

95

50

50

290

88

48

46

182

472

4

Kraiński Piotr M

90

95

50

50

285

89

49

49

187

472

5

Grecki Krzysztof M

95

90

50

50

285

83

50

49

182

467

6

Szpila Waldemar M

95

95

50

50

290

91

38

47

176

466

7

Bazarewski Jerzy M

85

100

50

50

285

87

44

49

180

465

8

Posłuszny Marek M

85

95

45

50

275

93

50

46

189

464

9

Szerszenowicz Jacek M

95

100

45

45

285

79

50

49

178

463

10

Jachimiak Leszek M

95

90

50

40

275

92

48

48

188

463

11

Czerwen Marek M

80

95

50

50

275

85

50

48

183

458

12

Skorobogaty Tadeusz M

85

95

50

45

275

87

49

46

182

457

13

Pawelczyk Ryszard M

85

90

50

50

275

88

46

48

182

457

14

Mruk Mirosław M

100

85

45

50

280

81

48

47

176

456

15

Sztuczka Janusz M

85

95

50

50

280

79

49

47

175

455

16

Skrzypczak Piotr M

90

85

50

50

275

82

48

50

180

455

17

Jaślanek Michał M

90

95

45

40

270

89

45

49

183

453

18

Pietrusza Wojciech M

85

100

50

50

285

68

49

49

166

451

19

Skawiński Andrzej M

75

95

45

45

260

94

47

48

189

449

20

Buda Marek M

95

95

50

40

280

71

50

45

166

446

21

Piekarski Ireneusz M

75

95

50

50

270

78

48

50

176

446

22

Niczyporuk Leszek M

90

85

50

50

275

71

48

50

169

444

23

Spierewka Edward M

90

90

50

50

280

64

50

49

163

443

24

Wasiukiewicz Michal M

80

85

45

45

255

90

49

49

188

443

25

Pilarz Włodzimierz M

85

90

45

50

270

76

49

47

172

442

26

Szerszenowicz Tomasz M

90

90

45

50

275

70

49

47

166

441

27

Demps Wojciech M

65

100

40

50

255

88

48

50

186

441

28

Szpila Ryszard M

90

85

50

45

270

80

45

45

170

440

29

Jurasz Roman M

80

90

45

45

260

87

46

47

180

440

30

Grynia Jerzy M

80

85

50

50

265

76

50

47

173

438

31

Sierżysko Mieczysław M

70

80

50

50

250

87

47

50

184

434

32

Wteczkowski Roman M

80

80

45

50

255

86

49

43

178

433

33

Kaczmarek Grzegorz M

65

95

40

50

250

86

49

48

183

433

34

Czerwień Józef M

85

85

50

50

270

77

37

47

161

431

35

Skowroński Edward M

70

85

50

40

245

87

48

49

184

429

36

Urban Wojciech M

85

90

50

40

265

63

50

50

163

428

37

Dutka Grzegorz M

70

90

40

50

250

83

47

48

178

428

38

Becla Arkadiusz M

80

95

50

50

275

69

45

38

152

427

39

Bekasiak Paweł M

95

80

40

50

265

67

49

44

160

425

40

Komosiński Marcin M

75

80

50

45

250

75

50

50

175

425

41

Dobrzykowski Darek M

65

95

50

50

260

67

48

49

164

424

42

Zaworski Henryk M

90

90

40

40

260

71

46

46

163

423

43

Kowalczyk Hubert M

85

90

45

45

265

63

48

46

157

422

44

Kowalczyk Włodzimierz M

80

85

50

50

265

62

47

48

157

422

45

Fiebig Marian M

80

90

40

40

250

77

49

46

172

422

46

Skowroński Jan M

90

100

45

50

285

42

45

48

135

420

47

MatjaszewskiAndrzej M

70

95

45

50

260

71

39

50

160

420

48

Pulikowski Eugeniusz M

90

85

50

45

270

58

44

47

149

419

49

Cegiński Marek M

80

90

40

50

260

71

42

45

158

418

50

Wodyk Ryszard M

80

85

45

50

260

60

48

50

158

418

51

Poraniuk Piotr M

85

65

40

45

235

86

49

47

182

417

52

Staszak Przemysław M

75

90

50

45

260

58

50

47

155

415

53

Mohr Andrzej M

90

90

45

45

270

49

49

44

142

412

54

Turbaczewski Krzysztof M

85

95

45

40

265

50

48

49

147

412

55

Korzeniewski Krzysztof M

70

75

35

50

230

86

48

48

182

412

56

Nowak Piotr P

95

85

40

35

255

64

46

46

156

411

57

Pienkiewicz Michał M

75

75

30

50

230

85

49

47

181

411

58

Banaszkiewicz Czesław P

70

90

30

35

225

89

49

46

184

409

59

Kotowicz Krzysztof M

90

85

50

40

265

52

47

44

143

408

60

Czajkowski Wojciech M

75

90

40

50

255

59

47

47

153

408

61

Banaś Zbigniew M

55

90

40

45

230

78

49

48

175

405

62

Żurawski Janusz M

65

90

50

45

250

68

49

37

154

404

63

Łochyński Paweł M

70

65

40

50

225

80

49

50

179

404

64

Szprycha Grzegorz M

90

85

35

50

260

62

43

36

141

401

65

Chryniewicz Stanisław M

55

80

45

45

225

80

47

48

175

400

66

Litwin Franciszek M

65

75

35

45

220

88

49

40

177

397

67

Pszczółka Tomasz M

65

90

45

45

245

43

48

50

141

386

68

Sobutko Grzegorz M

80

70

50

45

245

52

44

38

134

379

69

Stupiński Jerzy M

55

70

45

40

210

59

48

44

151

361

70

Becla Jan M

55

85

40

45

225

41

45

48

134

359

71

Wadecki Dariusz M

80

85

45

30

240

30

36

36

102

342

72

Piotrkowski Grzegorz P

55

75

25

30

185

41

38

40

119

304

73

Chański Ryszard P

45

0

0

35

80

79

50

48

177

257


(*) Koledzy Żymierski Lech i Kołodziński Jacek uzyskali taki sam wynik 474 pkt./ 500 Sędzia główny zawodów zarządził baraż na dziku, z którego zwycięsko wyszedł J. Kołodziński uzyskując 90 pkt.,a kol.J.Żymierski 79 pkt.

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
28 kwietnia 2003

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.