strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej Region IV
Kielce, 24.05.2003

L.p

Nazwisko imię Kl

Krąg

Bażant

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz

Lis

Kula

Suma

1

Babiński Aleksander (*)

M

100

100

50

35

285

89

49

47

185

470

2

Bać Stanisław (*)

M

95

95

50

45

285

85

50

50

185

470

3

Turek Jan

M

80

100

50

50

280

86

50

50

186

466

4

Brózda Sławomir

M

75

95

50

50

270

89

47

48

184

454

5

Garbarz Janusz

M

85

85

50

45

265

87

45

47

179

444

6

Biedroń Adam

M

85

95

45

50

275

80

40

48

168

443

7

Brózda Krzysztof

M

85

85

50

45

265

84

48

45

177

442

8

Tyrka Tomasz

M

90

80

50

45

265

81

49

46

176

441

9

Blażniak Adam

M

80

85

50

45

260

82

49

50

181

441

10

Furczon Marian

M

80

80

50

45

255

90

49

46

185

440

11

Szczypiór Andrzej

M

95

85

45

45

270

75

49

43

167

437

12

Polehojko Waldemar

M

85

85

50

40

260

78

48

50

176

436

13

Wąsowski Krzysztof

M

90

80

50

45

265

76

48

46

170

435

14

Fedak Czesław

M

85

80

50

50

265

69

50

50

169

434

15

Szczęch Krzysztof

M

80

80

50

40

250

87

50

47

184

434

16

Stęplewski Łukasz

M

85

90

45

40

260

85

47

39

171

431

17

Mirek Ryszard

M

85

95

45

45

270

72

39

48

159

429

18

Michta Andrzej

M

80

90

50

50

270

60

50

49

159

429

19

Białek Stanisław

M

75

85

50

45

255

75

49

50

174

429

20

Jamróz Marek

M

80

85

50

40

255

82

48

44

174

429

21

Smolarski Jerzy

M

85

85

45

45

260

70

48

49

167

427

22

Możdżeń Janusz

M

90

85

50

45

270

63

46

46

155

425

23

Rut Bernard

M

100

75

45

35

255

71

49

50

170

425

24

Orzechowski Paweł

M

95

75

45

45

260

70

49

45

164

424

25

Rubis Mariusz

M

80

85

50

50

265

63

49

46

158

423

26

Kluz Mirosław

M

85

60

50

50

245

79

50

48

177

422

27

Stupak Lesław

M

90

85

50

30

255

80

48

37

165

420

28

Tęcza Stefan

M

70

85

45

50

250

72

50

48

170

420

29

Włodyka Hubert

M

90

75

50

45

260

63

49

47

159

419

30

Piecuch Piotr

M

95

80

50

30

255

71

46

47

164

419

31

Rysak Grzegorz

M

80

80

45

45

250

71

48

49

168

418

32

Maciejczyk Marek

M

85

80

50

45

260

59

49

48

156

416

33

Barszcz Jerzy

M

70

95

50

45

260

60

47

48

155

415

34

Kędzierawski Piotr

M

90

80

50

35

255

61

50

49

160

415

35

Pietuch Józef

M

100

60

45

50

255

65

47

47

159

414

36

ziemiński Henryk

M

80

85

50

40

255

59

48

50

157

412

37

Fryc Krzysztof

M

80

85

50

40

255

58

48

50

156

411

38

Wąsowski Kazimierz

M

90

85

45

45

265

73

47

24

144

409

39

Łakomy Mieczysław

M

70

75

50

50

245

74

46

44

164

409

40

Moskwa Ryszard

M

65

90

50

35

240

75

48

46

169

409

41

Tomza Andrzej

M

85

45

40

50

220

89

47

50

186

406

42

Górecki Józef

M

70

70

50

35

225

84

49

46

179

404

43

Glista Władysław

M

65

75

50

45

235

72

48

48

168

403

44

Zawadzki Janusz

M

85

70

50

45

250

63

46

43

152

402

45

Ciejpa Mateusz

M

80

80

45

45

250

69

46

36

151

401

46

Maciąg Andrzej

M

85

80

45

35

245

59

46

45

150

395

47

Tuźnik Sylwester

M

75

85

45

30

235

80

40

39

159

394

48

Kądzielawa Jarosław

M

70

75

45

45

235

57

49

48

154

389

49

Hadel Wojciech

M

85

80

30

45

240

52

48

48

148

388

50

Rak Władysław

M

80

75

45

30

230

86

42

30

158

388

51

Lewicki Janusz

M

85

85

50

35

255

39

47

46

132

387

52

Piekło Grzegorz

M

80

90

40

30

240

51

48

45

144

384

53

Mazur Antoni

P

65

75

45

40

225

66

45

47

158

383

54

Piórek Stanisław

M

65

75

50

30

220

65

48

47

160

380

55

Jędrusik Jan

M

75

65

45

30

215

69

50

46

165

380

56

Tuźnik Krzysztof

P

85

80

50

40

255

60

31

33

124

379

57

Żyłka Tadeusz

M

75

65

45

30

215

65

50

48

163

378

58

Maruszak Wojciech

P

75

65

45

50

235

52

45

44

141

376

59

Markiewicz Jerzy

M

70

85

50

40

245

31

49

50

130

375

60

Adamczyk Tomasz

P

85

60

40

40

225

59

45

46

150

375

61

Okrojek Stanisław

P

60

80

45

40

225

51

48

49

148

373

62

Ciejpa Dominik

M

80

60

50

25

215

66

47

44

157

372

63

Polak Paweł

P

70

60

35

40

205

68

48

49

165

370

64

Gębala Marek

M

85

60

50

35

230

44

47

46

137

367

65

Kot Andrzej

M

80

60

40

50

230

62

41

32

135

365

66

Gliński Andrzej

M

65

65

45

40

215

68

37

45

150

365

67

Czarnota Krzysztof

M

70

70

50

10

200

66

46

44

156

356

68

Mizerski Zbigniew

M

80

60

35

15

190

80

48

37

165

355

69

Jaczyński Waldemar

M

70

95

45

25

235

29

45

45

119

354

70

Wolak Jerzy

M

60

65

40

30

195

65

45

44

154

349

71

Tatara Marian

M

50

55

45

45

195

59

35

44

138

333

72

Matyjaszczyk Waldemar

P

20

50

30

50

150

54

48

47

149

299

(*) - mimo że wynik śrutowy i końcowy był taki sam nie rozegrano barażu
tylko zadecydował lepszy wynik zdobyty na kręgu

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
30 maja 2003

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.