strona główna forum dyskusyjne













IV Puchar Łuczniczki Bydgoszcz
Osie 16.04.2005

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Ropiński Paweł M 100 95 50 50 295 91 100 191 486
2 Kaśnicki Bogdan M 100 90 50 50 290 94 99 193 483
3 Sowiński Tadeusz M 100 100 50 50 300 84 97 181 481
4 Skibiak Dariusz M 90 95 50 50 285 96 98 194 479
5 Montowski Zbyszko M 85 100 50 50 285 91 100 191 476
6 Szugajew Michał M 90 100 50 50 290 84 99 183 473
7 Prill Tomasz M 90 95 50 50 285 88 98 186 471
8 Posłuszny Marek M 90 100 50 50 290 83 96 179 469
9 Brózda Łukasz M 100 95 45 40 280 87 99 186 466
10 Dobrzykowski Daniel M 95 95 50 45 285 82 96 178 463
11 Cichy Dariusz M 95 90 45 50 280 88 95 183 463
12 Łakomy Wojciech M 80 100 50 45 275 93 95 188 463
13 Przeorek Jerzy M 75 95 50 50 270 94 99 193 463
14 Gałwa Mariusz P 75 100 50 50 275 89 95 184 459
15 Malinowski Waldemar M 75 90 50 50 265 97 97 194 459
16 Grecki Krzysztof M 80 95 50 50 275 81 100 181 456
17 Jenrzejewski Waldemar M 85 90 45 50 270 86 99 185 455
18 Grabowski Piotr M 85 100 50 45 280 78 96 174 454
19 Barański Paweł M 85 95 50 50 280 76 96 172 452
20 Kraiński Piotr M 85 95 50 50 280 72 96 168 448
21 Pawłowski Wiesław M 80 95 50 45 270 82 96 178 448
22 Herba Andrzej M 90 90 50 40 270 84 93 177 447
23 Karpiński Krzysztof M 95 90 50 40 275 74 97 171 446
24 Chomacki Jarosław M 85 95 50 45 275 78 93 171 446
25 Stuczka Janusz M 80 100 45 45 270 79 97 176 446
26 Szugajew Andrzej M 100 65 50 50 265 82 99 181 446
27 Zaworski Henryk M 85 75 50 45 255 90 97 187 442
28 Jedwabiński Marek M 75 95 50 50 270 79 90 169 439
29 Chełstowski Leszek M 85 90 50 35 260 82 97 179 439
30 Kamiński Jerzy M 70 90 50 50 260 79 100 179 439
31 Onopiak Ryszard M 90 80 50 50 270 68 100 168 438
32 Owedyk Romuald M 85 75 50 50 260 76 100 176 436
33 Tamowski Jacek M 90 95 50 50 285 54 94 148 433
34 Smykowski Marcin M 90 90 50 50 280 64 89 153 433
35 Isaryk Sergiej M 80 100 45 50 275 61 97 158 433
36 Kubiak Paweł M 80 95 50 50 275 67 91 158 433
37 Karpiński Andrzej M 85 65 50 45 245 92 96 188 433
38 Bruzda Mariusz P 85 85 50 45 265 73 94 167 432
39 Wiczkowski Roman M 75 80 50 40 245 89 98 187 432
40 Szerszenowicz Tomasz M 100 100 50 45 295 41 95 136 431
41 Bekasiak Paweł M 75 90 50 50 265 70 95 165 430
42 Witkowski Adam M 90 85 50 35 260 71 99 170 430
43 Piotrowski Grzegorz M 85 90 50 45 270 67 92 159 429
44 Reszelski Paweł M 85 95 50 40 270 59 99 158 428
45 Gondek Piotr M 95 85 50 45 275 82 69 151 426
46 Kufel Jarosław M 90 70 45 35 240 84 99 183 423
47 Suryn Jacek M 80 80 50 40 250 78 93 171 421
48 Pięta Grzegorz M 85 85 50 40 260 74 85 159 419
49. Kujaczyński Mirosław P 85 80 50 30 245 77 93 170 415
50. Pawszyk Jarosław M 80 85 50 45 260 61 93 154 414
51. Tyra Stanisław M 70 90 30 40 230 90 94 184 414
52. Kuriata Jan M 70 60 50 50 230 85 99 184 414
53. Bajak Piotr M 75 90 50 45 260 59 94 153 413
54. Pięta Tomasz M 80 90 50 30 250 66 97 163 413
55. Szerszenowicz Jacek M 90 85 50 45 270 74 68 142 412
56. Mierzejewski Jacek M 60 85 45 50 240 58 97 155 395
57. Prowancki Zdzisław M 70 90 45 40 245 62 85 147 392
58. Becla Arkadiusz M 65 90 35 50 240 65 87 152 392
59. Zaworski Piotr M 75 95 50 40 260 49 82 131 391
60. Lewenda Waldemar P 65 80 50 40 235 61 90 151 386
61. Zenka Przemysław P 70 90 50 50 260 51 74 125 385
62. Pniewski Zbigniew M 70 90 45 40 245 46 94 140 385
63. Szymański Paweł M 75 90 50 40 255 33 95 128 383
64. Harenda Hubert M 80 90 50 45 265 51 64 115 380
65. Harenda Krystian M 85 90 50 40 265 54 60 114 379
66. Turbaczewski Krzysztof M 90 90 50 40 270 31 75 106 376
67. Okoński Zenon M 85 90 35 45 255 39 77 116 371
68. Harenda Zbigniew P 85 80 50 40 255 30 75 105 360
69. Pawlak Ryszard P 70 75 45 45 235 42 73 115 350
70. Prędki Paweł P 80 75 40 50 245 71 33 104 349
71. Kowalewski Wojciech P 40 55 45 30 170 25 75 100 270
72. Gostkowski Józef M 60 75 30 20 185 0 0 0 185

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.