strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej
Częstochowa - Lubliniec, 07.05.2005
REGION III

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Grabałowski Zbigniew   100 95 50 50 295 96 100 196 491
2 Kuzior Roman   85 95 50 50 280 94 100 194 474
3 Włodarczyk Remigiusz   100 90 50 50 290 85 97 182 472
4 Ficek Michał   95 90 50 50 285 93 92 185 470
5 Dylewski Grzegorz   95 85 50 50 280 86 100 186 466
6 Łyczykowski Krzysztof   90 85 50 50 275 91 100 191 466
7 Cybula Ryszard   95 100 45 35 275 89 100 189 464
8 Rybarczyk Andrzej   85 90 50 50 275 93 96 189 464
9 Gęsiarz Szymon   100 85 50 40 275 84 99 183 458
10 Dulęba Czesław   90 80 50 50 270 90 98 188 458
11 Baliński Roman   95 90 50 40 275 90 91 181 456
12 Podkowa Hubert   100 85 50 45 280 74 99 173 453
13 Załoga Paweł   100 90 50 25 265 87 100 187 452
14 Kaśnicki Bogdan   85 90 50 45 270 83 98 181 451
15 Czaja Józef   95 90 50 50 285 72 93 165 450
16 Krakowiak Andrzej ind.   85 85 50 40 260 92 98 190 450
17 Damas Tomasz   80 90 50 45 265 85 100 185 450
18 Kantyka Marian ind.   95 70 50 45 260 89 99 188 448
19 Chrapka Jerzy   95 75 50 45 265 88 94 182 447
20 Ziomek Marek   90 90 45 40 265 82 99 181 446
21 Snopek Łukasz   85 80 50 45 260 88 96 184 444
22 Pypłacz Maciej ind.   80 85 50 50 265 81 98 179 444
23 Bielewicz Jacek   90 90 45 40 265 79 99 178 443
24 Grabowski Piotr   85 95 50 30 260 85 98 183 443
25 Góral Michał ind.   95 80 50 45 270 81 91 172 442
26 Dubrownik Jarosław ind.   95 80 50 40 265 83 93 176 441
27 Sztangierski Paweł   80 80 50 45 255 87 98 185 440
28 Kinkel Feliks   95 95 50 20 260 81 98 179 439
29 Adamczyk Bartosz ind.   95 60 50 50 255 85 96 181 436
30 Pilarz Tomasz   95 65 50 45 255 80 99 179 434
31 Janicki Andrzej   75 100 50 45 270 64 100 164 434
32 Biereśniewicz Wacław   80 85 50 40 255 80 97 177 432
33 Mikołajczak Piotr   80 90 45 45 260 73 98 171 431
34 Janota Jacek   85 85 50 35 255 77 95 172 427
35 Kukiełka Engelbert ind.   90 90 40 25 245 87 94 181 426
36 Skrzypczyński Grzegorz   90 90 40 35 255 72 98 170 425
37 Paluch Jan   85 80 50 40 255 81 89 170 425
38 Chodorowski Janusz   85 65 50 45 245 78 100 178 423
39 Caputa Zbigniew   85 75 50 35 245 81 95 176 421
40 Gałwa Mariusz ind.   80 85 50 40 255 67 98 165 420
41 Góral Mariusz   75 90 50 35 250 73 97 170 420
42 Kubok Jarosław   75 80 50 45 250 72 94 166 416
43 Majda Maciej   85 60 45 40 230 84 99 183 413
44 Korol Arkadiusz   80 75 45 45 245 80 88 168 413
45 Kucharski Wacław   80 75 50 30 235 79 99 178 413
46 Krywult Jerzy ind.   70 85 50 40 245 68 96 164 409
47 Dzwonnik Maciej   85 60 50 45 240 68 99 167 407
48 Peniowicz Piotr   80 85 50 25 240 79 86 165 405
49. Damaz Wiesław   75 80 45 45 245 61 99 160 405
50. Walisko Sławomir ind.   90 65 50 45 250 54 100 154 404
51. Kukułka Karol ind.   80 70 45 45 240 68 95 163 403
52. Walczak Bogusław   90 85 40 45 260 53 88 141 401
53. Nagrodzki Arkadiusz   90 70 50 15 225 81 91 172 397
54. Opielewicz Wojciech   85 85 50 30 250 52 95 147 397
55. Sierakowski Dominik   80 70 50 50 250 74 73 147 397
56. Czarny Józef   85 85 50 20 240 65 91 156 396
57. Kocoń Aleksander   75 70 50 25 220 87 89 176 396
58. Malinkiewicz Kazimierz   85 70 50 20 225 83 85 168 393
59. Adamczyk Jerzy ind.   85 65 45 20 215 81 96 177 392
60. Nowakowski Benedykt   75 70 50 40 235 57 100 157 392
61. Lenartowicz Piotr   75 55 50 30 210 84 97 181 391
62. Gabrysiak Władysław   70 75 40 30 215 85 91 176 391
63. Danek Włodzimierz   85 90 45 40 260 41 89 130 390
64. Bogdański Maciej ind.   80 90 45 25 240 50 99 149 389
65. Szafraniec Witold ind.   80 75 50 25 230 73 85 158 388
66. Kraśniewski Dariusz   85 70 50 30 235 65 87 152 387
67. Jaworski Mariusz   85 85 45 20 235 72 78 150 385
68. Liczner Józef ind.   65 50 50 45 210 79 94 173 383
69. Sejda Tadeusz ind.   75 80 45 25 225 53 96 149 374
70. Sobkiewicz Andrzej ind.   90 50 45 30 215 57 97 154 369
71. Rusinek Damian   60 75 50 40 225 40 95 135 360
72. Łuszczyński Krzysztof   90 80 30 15 215 78 66 144 359
73. Rostalski Jan   55 65 50 40 210 54 94 148 358
74. Pogorzelski Paweł   60 65 50 25 200 64 92 156 356
75. Pluta Dariusz ind.   70 75 40 35 220 50 78 128 348
76. Gąsiorowski Piotr ind.   60 65 50 35 210 61 74 135 345
77. Chabros Jerzy   85 60 50 30 225 72 41 113 338
78. Łapucewicz Józef   50 70 45 25 190 67 81 148 338
79. Gawdzik Michał ind.   75 70 45 40 230 0 93 93 323
80. Jędros Witos ind.   80 75 45 50 250 67 0 67 317
81. Marconi Wiktor   55 45 30 35 165 66 83 149 314
82. Ochman Leszek ind.   70 65 35 30 200 23 84 107 307
83. Pogorzelski Grzegorz   75 15 50 15 155 58 93 151 306

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.