strona główna forum dyskusyjne













VI Memoriał Adama Kraińskiego
Gdańsk 13.08.2005

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Kraiński Piotr M 100 100 50 50 300 91 99 190 490
2 Radzimski Leszek M 100 100 50 50 300 91 96 187 487
3 Tuszkowski Ryszard M 100 100 50 50 300 90 96 186 486
4 Nowicki Karol M 100 95 50 45 290 93 100 193 483
5 Szugajew Michał M 100 90 50 50 290 93 100 193 483
6 Łakomy Wojciech M 95 100 50 40 285 97 99 196 481
7 Szerszenowicz Tomasz M 100 85 50 50 285 95 99 194 479
8 Wszałkowski Wojciech M 100 100 50 50 300 81 97 178 478
9 Buda Marek M 95 100 50 45 290 88 100 188 478
10 Szerszenowicz Jacek M 95 90 50 50 285 94 99 193 478
11 Montowski Zbyszko M 90 95 50 50 285 93 98 191 476
12 Bernacki Roman M 100 90 50 50 290 85 99 184 474
13 Brózda Łukasz P 95 90 50 50 285 90 99 189 474
14 Kamiński Ryszard M 100 100 50 45 295 82 96 178 473
15 Prill Tomasz M 95 90 50 50 285 91 97 188 473
16 Skibiak Dariusz M 95 90 50 50 285 89 98 187 472
17 Żymierski Lech M 90 95 50 45 280 93 98 191 471
18 Kurzac Sławomir P 85 95 50 50 280 92 99 191 471
19 Jendrzejewski Tomasz M 90 100 45 45 280 93 97 190 470
20 Szurik Artur P 95 95 50 50 290 81 98 179 469
21 Jendrzejewski Waldemar M 95 100 45 40 280 90 99 189 469
22 Górnik Jerzy M 95 90 50 45 280 90 98 188 468
23 Isaryk Sergiej M 90 95 50 50 285 80 99 179 464
24 Turczyn Paweł M 90 90 50 50 280 82 100 182 462
25 Pióro Robert M 90 95 50 45 280 84 97 181 461
26 Bazarewski Jerzy M 100 85 45 50 280 90 89 179 459
27 Dziurleja Mariusz P 85 95 50 50 280 84 95 179 459
28 Demps Wojciech M 90 85 50 50 275 91 91 182 457
29 Owedyk Romuald M 95 95 50 45 285 77 94 171 456
30 Pięta Tomasz M 100 90 50 40 280 77 99 176 456
31 Ostrowski Arkadiusz M 95 90 50 45 280 78 98 176 456
32 Jedwabiński Marek M 85 100 50 40 275 85 96 181 456
33 Karpiński Krzysztof M 100 80 50 50 280 80 95 175 455
34 Gawliński Janusz M 100 85 45 50 280 79 95 174 454
35 Dylewski Grzegorz M 90 90 50 40 270 84 99 183 453
36 Kuriata Jan M 90 85 50 50 275 75 99 174 449
37 Kamiński Jerzy M 80 95 50 45 270 85 94 179 449
38 Lubecki Włodzimierz M 95 75 45 50 265 84 100 184 449
39 Mruk Mirosław M 100 80 45 50 275 71 99 170 445
40 Mirek Ryszard M 95 90 50 40 275 75 95 170 445
41 Kokociński Mirosław M 80 90 45 45 260 85 90 175 435
42 Smykowski Marcin M 75 80 50 50 255 84 96 180 435
43 Niczyporuk Leszek P 90 90 50 40 270 69 95 164 434
44 Frątczak Marcin M 80 100 50 35 265 83 86 169 434
45 Onopiak Ryszard M 80 80 45 50 255 81 95 176 431
46 Rupiński Leszek M 95 80 45 40 260 77 91 168 428
47 Czajkowski Wojciech M 85 80 50 50 265 71 90 161 426
48 Skonieczny Jarosław M 85 90 40 40 255 77 93 170 425
49. Piotrowski Grzegorz M 75 90 40 40 245 82 98 180 425
50. Kubiak Paweł M 85 75 50 45 255 74 93 167 422
51. Pawlak Ryszard P 75 95 40 35 245 81 94 175 420
52. Pietrzak Jacek M 75 75 50 45 245 81 93 174 419
53. Sobczak Jaros3aw P 85 70 45 45 245 79 93 172 417
54. Kuśmierek Kazimierz M 85 70 50 50 255 67 94 161 416
55. Goerick Marek P 75 85 45 30 235 91 90 181 416
56. Kuśmierek Przemysław M 95 80 50 45 270 51 91 142 412
57. Malinowski Waldemar M 80 85 45 45 255 76 81 157 412
58. Turbaczewski Krzysztof M 75 90 50 35 250 61 98 159 409
59. Darowski Janusz M 80 70 45 40 235 85 85 170 405
60. Szugajew Andrzej M 65 65 50 45 225 80 100 180 405
61. Chrzanowski Radosław P 85 70 50 40 245 53 99 152 397
62. Okoński Zenon M 70 75 45 50 240 66 81 147 387
63. Piotrowski Krzysztof P 85 85 15 50 235 40 99 139 374
64. Skonieczny Jakub P 65 60 40 30 195 84 92 176 371
65. Rupiński Bronisław P 75 80 45 40 240 64 56 120 360
66. Murczkiewicz Mirosław P 30 50 50 40 170 60 89 149 319
67. Kułaga Wojciech P 70 90 45 20 225 0 92 92 317
68. Gostkowski Jszef P 65 70 45 30 210 39 62 101 311
69. Pawszyk Jarosław M 80 0 50 30 160 89 0 89 249
70. Sztuczka Janusz M 70 0 50 0 120 89 0 89 209
71. Roszczyński Edward P 40 50 15 10 115 17 76 93 208

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.