strona główna forum dyskusyjne













XIV Puchar Prezydenta Miasta Olsztyna
Olsztyn - Gutkowo 20.05.2005

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Kraiński Piotr M 90 100 50 50 290 92 99 191 481
2 Nowicki Karol M 95 95 50 50 290 90 99 189 479
3 Skibiak Dariusz M 90 100 50 50 290 90 99 189 479
4 Montowski Zbyszko M 85 100 50 50 285 91 100 191 476
5 Ostrowski Jan M 90 100 50 50 290 90 94 184 474
6 Hryniewicz Stanisław M 95 95 50 45 285 92 96 188 473
7 Szugajew Michał M 95 85 50 50 280 91 100 191 471
8 Isaryk Sergiej M 95 90 50 50 285 88 96 184 469
9 Bać Stanisław M 90 95 50 50 285 84 100 184 469
10 Brózda Łukasz P 90 100 50 50 290 82 96 178 468
11 Wilski Krzysztof M 85 100 50 45 280 87 100 187 467
12 Pilcicki Bogusław M 100 90 50 45 285 91 90 181 466
13 Tuszkowski Ryszard M 85 100 50 50 285 82 99 181 466
14 Kamiński Leszek M 95 100 45 50 290 76 99 175 465
15 Karpiński Andrzej M 85 100 45 50 280 88 97 185 465
16 Łakomy Wojciech M 85 100 45 45 275 92 98 190 465
17 Lissowski Krzysztof M 90 85 50 50 275 93 96 189 464
18 Kamiński Ryszard M 85 90 50 50 275 88 100 188 463
19 Jendrzejewski Waldemar M 90 95 50 50 285 80 97 177 462
20 Kamiński Jerzy M 95 90 50 50 285 82 94 176 461
21 Godula Mirosław M 85 95 50 50 280 88 93 181 461
22 Prill Tomasz M 80 100 50 50 280 83 98 181 461
23 Jakubiak Paweł P 90 100 50 45 285 79 96 175 460
24 Herba Andrzej M 90 90 45 50 275 88 97 185 460
25 Kurzynowski Jarosław M 75 100 50 50 275 87 98 185 460
26 Witak Hubert M 75 100 50 45 270 91 99 190 460
27 Lissowski Andrzej M 85 90 45 50 270 92 97 189 459
28 Mirek Ryszard M 90 100 50 40 280 81 96 177 457
29 Szurik Artur P 90 95 50 45 280 80 96 176 456
30 Pieściński Jacek M 90 90 50 45 275 82 98 180 455
31 Pieszak Tadeusz P 80 90 50 45 265 93 97 190 455
32 Żygadło Grzegorz M 85 100 50 45 280 76 98 174 454
33 Turczyn Paweł M 85 80 45 50 260 94 100 194 454
34 Kamiński Kszysztof M 95 90 45 50 280 77 96 173 453
35 Piotrowski Grzegorz M 95 80 50 50 275 83 95 178 453
36 Tamowski Marek M 85 90 50 45 270 84 99 183 453
37 Pięta Tomasz M 85 100 50 45 280 77 95 172 452
38 Dudek Stanisław M 90 95 50 50 285 70 96 166 451
39 Przeorek Jerzy M 85 95 50 45 275 78 98 176 451
40 Fryc Krzysztof M 95 90 50 50 285 66 99 165 450
41 Pióro Robert M 95 85 50 50 280 73 96 169 449
42 Sztuczka Janusz M 90 85 50 45 270 79 100 179 449
43 Kruszyński Dariusz M 95 90 45 45 275 74 99 173 448
44 Jendrzejewski Tomasz M 95 85 50 45 275 75 97 172 447
45 Niczyporuk Leszek P 90 85 50 35 260 90 96 186 446
46 Pawszyk Jarosław M 80 90 50 45 265 87 93 180 445
47 Mierzejewski Jacek M 95 90 50 45 280 70 92 162 442
48 Molski Krzysztof M 85 90 50 45 270 80 92 172 442
49. Wiśniewski Marek P 90 85 50 45 270 86 84 170 440
50. Onopiak Ryszard M 65 90 50 50 255 87 96 183 438
51. Ottomański Edward M 70 95 50 40 255 82 98 180 435
52. Nieradka Bogdan M 90 85 50 45 270 65 99 164 434
53. Kaczyński Maciej M 95 85 45 40 265 72 97 169 434
54. Sowiński Witold M 90 95 50 30 265 76 92 168 433
55. Sowiński Zenon M 85 85 50 45 265 73 95 168 433
56. Ostrowski Arkadiusz M 85 85 50 45 265 72 96 168 433
57. Kozłowski Jan M 75 80 50 50 255 83 94 177 432
58. Stopczyński Andrzej M 85 90 45 50 270 66 95 161 431
59. Droszcz Michał P 80 90 50 45 265 74 92 166 431
60. Drągowski Lech P 80 90 45 40 255 80 91 171 426
61. Okrojek Stanisław M 80 75 50 50 255 76 95 171 426
62. Bruzda Mariusz M 85 85 50 45 265 71 89 160 425
63. Demski Witold M 85 70 50 45 250 77 97 174 424
64. Włostowski Jerzy Piotr M 90 80 50 50 270 53 99 152 422
65. Zalewski Jan M 75 95 50 40 260 71 90 161 421
66. Skonieczny Jarosław M 95 75 50 30 250 74 92 166 416
67. Zielewicz Paweł M 80 95 35 50 260 71 84 155 415
68. Chełstowski Leszek M 90 80 50 35 255 66 94 160 415
69. Pawłowski Wiesław M 75 85 50 45 255 61 97 158 413
70. Rasiński Wojciech M 85 75 40 45 245 68 99 167 412
71. Okoński Zenon M 70 80 50 45 245 73 94 167 412
72. Zemke Przemysław P 90 80 50 45 265 65 78 143 408
73. Błoński Piotr M 85 55 50 40 230 76 100 176 406
74. Kuśmierek Kazimierz M 70 80 45 50 245 61 85 146 391
75. Pietrzykowski Jerzy P 90 80 40 40 250 57 77 134 384
76. Lewenda Waldemar M 75 75 40 35 225 57 92 149 374
77. Studziński Edward P 60 75 45 25 205 72 95 167 372
78. Pietrzak Jacek M 85 75 50 0 210 57 91 148 358
79. Darowski Janusz M 75 65 45 25 210 55 93 148 358
80. Patyczek Janusz P 55 70 30 50 205 57 91 148 353
81. Ostrowski Waldemar P 75 60 45 35 215 50 75 125 340
82. Kujaczyński Mirosław P 90 95 50 45 280 56 0 56 336
83. Modzelan Michał P 55 75 45 5 180 58 93 151 331
84. Chełstowski Maciej P 100 75 30 45 250 69 0 69 319
85. Bieniek Łukasz P 60 55 45 45 205 41 73 114 319
86. Tyra Stanisław M 70 80 0 50 200 53 0 53 253
87. Rupiński Bronisław P 75 75 0 40 190 0 0 0 190
88. Rupiński Leszek M 55 85 50 0 190 0 0 0 190

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.