strona główna forum dyskusyjne













XXI Puchar Winobrania
Zielona Góra,10.09.2005

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Brózda Łukasz P 100 90 50 45 285 93 99 192 477
2 Jaślanek Michał M 85 100 50 50 285 90 100 190 475
3 Włodarczyk Remigiusz M 90 95 50 50 285 90 99 189 474
4 Lityński Łukasz M 95 90 50 50 285 89 99 188 473
5 Radzimski Leszek M 100 90 50 50 290 83 99 182 472
6 Isaryk Sergiusz M 90 95 50 45 280 94 98 192 472
7 Dulęba Czesław M 90 95 50 45 280 93 99 192 472
8 Bać Stanisław M 100 90 50 50 290 83 98 181 471
9 Kuzior Roman M 95 80 50 50 275 93 100 193 468
10 Skowroński Edward M 95 90 45 45 275 92 97 189 464
11 Kantyka Marian M 100 90 50 45 285 79 99 178 463
12 Smykowski Marcin M 95 100 50 50 295 69 98 167 462
13 Sztuczka Janusz M 100 90 45 40 275 87 99 186 461
14 Bęćkowski Jarosław P 95 95 50 40 280 79 100 179 459
15 Prędki Paweł P 85 90 50 50 275 86 97 183 458
16 Bekasiak Szymon P 90 95 50 45 280 80 94 174 454
17 Dziurleja Mariusz P 95 85 45 40 265 91 97 188 453
18 Huminiak Tomasz P 95 80 50 40 265 90 98 188 453
19 Skawiński Andrzej M 100 100 50 45 295 60 97 157 452
20 Brania Piotr M 85 85 50 50 270 82 100 182 452
21 Laszecki Zdzisław M 100 95 50 45 290 75 85 160 450
22 Adamczyk Bartosz M 90 90 50 45 275 76 98 174 449
23 Biereśniewicz Wacław M 95 100 50 35 280 71 95 166 446
24 Ziomek Marek M 90 90 50 50 280 68 98 166 446
25 Fiebig Marian M 85 85 50 50 270 76 99 175 445
26 Skowroński Jan M 100 90 50 40 280 70 93 163 443
27 Cieplik Waldemar M 90 80 40 50 260 83 98 181 441
28 Serżysko Mieczysław M 95 95 50 45 285 58 94 152 437
29 Pawliszak Wojciech M 95 85 50 40 270 68 99 167 437
30 Kryszkiewicz Hubert M 95 90 50 35 270 82 83 165 435
31 Łysiak Bogumił P 85 90 45 45 265 81 88 169 434
32 Adamczyk Jerzy M 90 85 45 50 270 68 94 162 432
33 Turbaczewski Krzysztof M 85 90 45 50 270 62 99 161 431
34 Radzimski Jacek P 85 85 50 50 270 74 87 161 431
35 Czajkowski Wojciech M 95 90 45 50 280 58 92 150 430
36 Pawlonka Waldemar M 100 75 50 40 265 69 96 165 430
37 Jachimiak Jan Leszek M 95 70 50 40 255 72 99 171 426
38 Górnik Jerzy M 95 80 45 45 265 60 100 160 425
39 Wojcieszko Mariusz M 70 80 50 50 250 79 96 175 425
40 Rusinek Damian M 80 95 50 30 255 75 93 168 423
41 Król Tadeusz P 75 80 50 40 245 78 99 177 422
42 Jędros Witold P 85 75 50 30 240 83 97 180 420
43 Dzidowski Rafał P 70 80 50 50 250 72 97 169 419
44 Kadecki Jarosław M 85 85 50 40 260 60 97 157 417
45 Chełstowski Leszek M 90 75 45 50 260 58 98 156 416
46 Krych Roman P 95 85 40 45 265 52 98 150 415
47 Mucho Andrzej M 90 75 50 40 255 65 94 159 414
48 Banaś Zbigniew M 75 95 45 45 260 54 95 149 409
49. Błoński Piotr M 90 65 50 40 245 66 97 163 408
50. Korzeniewski Krzysztof M 85 80 45 35 245 68 94 162 407
51. Litwin Franciszek M 80 90 50 50 270 78 57 135 405
52. Żurawski Janusz M 80 65 50 40 235 74 92 166 401
53. Bandyga Edward M 70 85 45 30 230 83 88 171 401
54. Bazarewski Jerzy M 95 80 50 40 265 62 71 133 398
55. Orliński Marian P 70 80 50 25 225 75 93 168 393
56. Bieńczak Zygmunt P 90 75 50 30 245 56 90 146 391
57. Kotlarz Tomasz P 75 85 45 45 250 47 89 136 386
58. Pakuła Marian M 85 75 50 30 240 52 94 146 386
59. Witkowski Władysław P 65 90 50 35 240 59 87 146 386
60. Gąsiorowski Piotr M 60 70 50 40 220 68 92 160 380
61. Kuszlik Andrzej M 90 85 50 30 255 49 73 122 377
62. Marcinowicz Andrzej P 85 80 50 40 255 36 81 117 372
63. Gorgoń Andrzej M 80 75 50 25 230 53 86 139 369
64. Marko Henryk P 70 75 45 35 225 52 88 140 365
65. Pastuszyński Stanisław P 80 35 50 45 210 64 89 153 363
66. Chełstowski Maciej P 100 90 40 35 265 81 15 96 361
67. Łoś Łukasz P 60 80 50 30 220 48 93 141 361
68. Antczak Arkadiusz P 55 55 40 40 190 73 93 166 356
69. Kołodziński Zdzisław P 80 95 0 35 210 55 90 145 355
70. Załęski Bogdan P 90 55 45 40 230 41 81 122 352
71. Antczak Andrzej P 70 70 30 45 215 58 79 137 352
72. Okińczyc Andrzej P 80 85 40 20 225 49 77 126 351
73. Michalski Mirosław P 75 70 50 30 225 34 91 125 350
74. Szpiech Ryszard P 70 70 40 20 200 59 87 146 346
75. Woźny Edward M 80 70 50 25 225 46 69 115 340
76. Sobotka Grzegorz M 80 50 45 35 210 25 98 123 333
77. Bandyga Waldemar M 60 70 40 35 205 41 84 125 330
78. Prask Hubert P 85 80 40 20 225 37 49 86 311
79. Sztuczka Grzegorz P 70 85 50 35 240 59 0 59 299
80. Choiński Marcin P 75 65 30 30 200 28 65 93 293
81. Drobek Waldemar P 60 50 45 20 175 36 72 108 283
82. Bera Henryk P 45 65 30 20 160 59 33 92 252
83. Biskupski Janusz P 0 0 0 0 0 43 74 117 117

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.