strona główna forum dyskusyjne













XI Turniej Chmielakowy
Chełm, 10.09.2005

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Górski Henryk M 100 95 50 45 290 90 100 190 480
2 Szczęch Krzysztof M 85 100 50 50 285 83 100 183 468
3 Mirek Ryszard M 100 95 50 40 285 80 97 177 462
4 Kruszyński Dariusz M 90 95 50 45 280 82 100 182 462
5 Polak Paweł, Tomasz M 95 90 50 50 285 77 99 176 461
6 Pióro Robert M 95 85 50 50 280 83 93 176 456
7 Ciejpa-Znamirowski Dominik M 95 90 50 40 275 87 93 180 455
8 Maciąg Andrzej M 95 95 50 40 280 74 100 174 454
9 Dudek Stanisław M 95 90 45 50 280 76 96 172 452
10 Piecuch Piotr M 100 100 50 40 290 61 100 161 451
11 Kot Andrzej M 100 85 50 40 275 73 97 170 445
12 Polski Robert M 90 100 45 45 280 67 97 164 444
13 Turek Jan M 80 95 50 50 275 70 98 168 443
14 Fryc Krzysztof M 85 90 50 40 265 76 99 175 440
15 Maruszak Wojciech, Jerzy M 90 90 50 40 270 72 93 165 435
16 Supeł Krzysztof M 85 85 45 35 250 83 98 181 431
17 Kita Jan M 95 85 50 20 250 83 98 181 431
18 Kozłowski Jan M 95 80 50 30 255 79 95 174 429
19 Miotła Grzegorz P 100 90 50 25 265 69 95 164 429
20 Siwiec Edmund M 95 90 50 40 275 69 81 150 425
21 Jaczyński Waldemar, Piotr M 80 75 50 40 245 81 94 175 420
22 Feduszko Mariusz M 75 80 50 35 240 80 100 180 420
23 Barszcz Jerzy M 80 90 45 50 265 62 93 155 420
24 Gruszeczko Piotr M 85 85 45 35 250 76 92 168 418
25 Mizerski Zbigniew M 75 80 50 40 245 78 94 172 417
26 Łakomy Łukasz P 85 85 35 40 245 85 87 172 417
27 Kabała Mirosław P 70 85 45 35 235 88 94 182 417
28 Koziak Dominik M 60 95 45 40 240 78 98 176 416
29 Glista Władysław M 90 90 50 40 270 45 98 143 413
30 Rysak Grzegorz M 85 75 50 30 240 78 91 169 409
31 Wrzaszcz Zbigniew M 95 70 45 25 235 89 83 172 407
32 Kądzielawa Jarosław M 85 85 45 40 255 54 97 151 406
33 Drygasiewicz Piotr M 85 95 35 25 240 81 80 161 401
34 Paziak Sławomir M 85 95 50 30 260 53 79 132 392
35 Piekło Grzegorz M 95 75 45 10 225 78 83 161 386
36 Matyjaszczyk Waldemar M 80 65 50 30 225 66 82 148 373
37 Filipczak Dariusz P 60 70 50 30 210 76 87 163 373
38 Wąsowski Kazimierz M 80 60 45 30 215 65 92 157 372
39 Drągowski Lech P 85 65 45 30 225 49 98 147 372
40 Matyjaszczyk Piotr P 70 90 20 25 205 73 89 162 367
41 Kasperski Stanisław P 80 85 45 20 230 54 75 129 359
42 Drygasiewicz Tomasz M 75 80 45 15 215 53 89 142 357
43 Świetuchowski Leon M 80 70 40 10 200 50 94 144 344
44 Kuźniarski Krzysztof P 65 60 50 25 200 32 94 126 326
45 Suchodół Jerzy P 80 60 45 15 200 46 71 117 317
46 Woroszyło Krzysztof P 60 60 30 20 170 47 93 140 310
47 Świeboda Robert P 85 85 45 25 240 58 0 58 298

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.