strona główna forum dyskusyjne













Puchar Jesieni
Wrocław, 24.09.2005

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Załoga Paweł * M 100 100 50 50 300 94 99 193 493
2 Włodarczyk Remigiusz * M 100 100 50 50 300 94 99 193 493
3 Bać Stanisław M 95 100 50 50 295 93 100 193 488
4 Brózda Łukasz P 95 100 50 50 295 90 100 190 485
5 Daukszyc Tadeusz M 100 90 50 50 290 91 98 189 479
6 Kamiński Ryszard M 100 95 50 50 295 81 100 181 476
7 Radzimski Leszek M 95 95 50 50 290 86 100 186 476
8 Dziurleja Mariusz P 90 95 45 50 280 97 99 196 476
9 Biereśniewicz Wacław M 95 100 45 50 290 86 98 184 474
10 Różański Leszek M 95 95 50 45 285 90 99 189 474
11 Lityński Łukasz M 90 100 50 50 290 84 99 183 473
12 Mirek Ryszard M 100 90 50 45 285 86 99 185 470
13 Sztuczka Janusz M 95 90 50 50 285 87 98 185 470
14 Turczyn Paweł M 90 95 50 50 285 85 100 185 470
15 Skawiński Andrzej M 90 100 50 50 290 83 96 179 469
16 Cieplik Waldemar M 100 90 45 50 285 86 95 181 466
17 Huminiak Tomasz P 90 100 50 45 285 82 97 179 464
18 Ziomek Marek M 100 85 50 50 285 78 99 177 462
19 Fischer Jan M 100 75 50 50 275 88 97 185 460
20 Nowakowski Benedykt M 95 85 50 45 275 86 99 185 460
21 Wisiński Bartosz M 90 95 50 35 270 89 96 185 455
22 Siegień Marek M 95 90 50 45 280 78 96 174 454
23 Adamczyk Bartosz M 90 90 50 45 275 79 100 179 454
24 Skrzypczyński Grzegorz M 90 90 50 40 270 86 98 184 454
25 Kryszkiewicz Hubert M 85 100 45 50 280 74 96 170 450
26 Kantyka Marian M 85 90 50 35 260 92 98 190 450
27 Korol Arkadiusz M 95 90 50 25 260 91 97 188 448
28 Dzidowski Rafał P 80 100 45 50 275 72 99 171 446
29 Kmieć Antoni M 85 85 45 50 265 87 93 180 445
30 Jendrzejewski Waldemar M 75 95 50 50 270 75 99 174 444
31 Kucharski Wacław M 85 85 50 50 270 73 99 172 442
32 Hryniewicz Stanisław M 80 80 50 50 260 82 98 180 440
33 Mizerski Zbigniew M 75 90 50 50 265 88 85 173 438
34 Fiebig Marian M 85 90 50 50 275 63 99 162 437
35 Górnik Jerzy M 75 85 50 45 255 83 99 182 437
36 Brania Piotr M 85 90 50 50 275 62 99 161 436
37 Lehmann Teodor M 75 75 50 50 250 90 95 185 435
38 Błoński Piotr M 80 65 50 50 245 88 100 188 433
39 Rybiński Tomasz M 85 90 45 45 265 69 97 166 431
40 Gąsiorowski Piotr M 70 85 50 50 255 75 99 174 429
41 Jendrzejewski Tomasz M 80 75 45 50 250 83 95 178 428
42 Domagała Piotr M 90 80 50 45 265 69 92 161 426
43 Chodorowski Janusz M 95 90 50 45 280 47 98 145 425
44 Laszecki Zdzisław M 80 75 50 45 250 85 89 174 424
45 Kozłowski Jan M 85 95 50 35 265 69 87 156 421
46 Zagórski Ryszard M 80 80 35 45 240 94 87 181 421
47 Januszewski Paweł M 85 80 50 50 265 84 71 155 420
48 Damaz Wiesław M 85 70 50 50 255 70 95 165 420
49. Kuszlik Andrzej M 85 75 50 35 245 73 99 172 417
50. Rostalski Jan M 75 90 45 50 260 58 83 141 401
51. Poważny Marian M 80 85 40 50 255 61 85 146 401
52. Gabrysiak Władysław M 90 70 40 50 250 58 92 150 400
53. Jędros Witold P 80 80 40 45 245 69 86 155 400
54. Orliński Marian M 70 65 50 45 230 79 86 165 395
55. Skoczylas Sebastian P 95 75 45 50 265 39 90 129 394
56. Orliński Jarosław P 90 85 50 30 255 32 95 127 382
57. Kubacki Ryszard P 60 80 45 50 235 56 87 143 378
58. Sejda Tadeusz P 75 70 45 40 230 72 71 143 373
59. Białek Andrzej P 65 60 30 50 205 68 96 164 369
60. Zelenay Paweł P 80 65 50 45 240 56 69 125 365
61. Ochman Leszek P 70 70 45 40 225 55 83 138 363
62. Sobkiewicz Andrzej M 80 80 50 40 250 34 77 111 361
63. Badura Paweł P 80 70 45 45 240 75 45 120 360
64. Błoński Wojciech M 45 45 50 50 190 71 98 169 359
65. Prask Hubert P 95 90 50 40 275 67 0 67 342
66. Mrówczyński Radosław P 50 85 35 50 220 42 38 80 300
67. Sowula Szymon P 35 65 40 40 180 57 30 87 267

* - Załoga Paweł i Włodarczyk Remigiusz uzyskali identyczne wyniki w poszczególnych konkurencjach
poprzez baraż wyłoniony został zwycięzca zawodów, którym został Załoga Paweł.

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.