strona główna forum dyskusyjne













Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Kielce - Starachowice, 01.10.2005

L.p Nazwisko imię Kl Krąg Przeloty Zając Śrut Dzik Rogacz Kula Suma
1 Załoga Paweł M 100 100 50 50 300 93 99 192 492
2 Witak Hubert M 100 95 50 50 295 92 99 191 486
3 Grabałowski Zbigniew M 90 100 50 50 290 94 98 192 482
4 Ostrowski Witold M 90 100 50 50 290 92 100 192 482
5 Szczęch Krzysztof M 100 90 50 50 290 91 100 191 481
6 Szugajew Michał M 95 95 50 50 290 92 99 191 481
7 Brózda Łukasz P 100 95 45 45 285 95 100 195 480
8 Górnik Jerzy M 90 100 50 50 290 90 99 189 479
9 Kamiński Ryszard M 100 100 45 50 295 82 100 182 477
10 Jendrzejewski Waldemar M 100 100 50 50 300 81 95 176 476
11 Komarewski Tomasz M 90 100 50 50 290 88 95 183 473
12 Hryniewicz Stanisław M 95 95 50 45 285 87 99 186 471
13 Adamczyk Bartosz M 95 100 45 50 290 92 88 180 470
14 Skawiński Andrzej M 95 100 50 50 295 81 93 174 469
15 Barszcz Jerzy M 90 100 50 40 280 89 100 189 469
16 Dudek Stanisław M 90 95 50 45 280 89 97 186 466
17 Pilcicki Bogusław M 90 90 50 50 280 89 97 186 466
18 Kukułka Karol M 85 100 50 50 285 85 95 180 465
19 Sztuczka Janusz M 90 90 50 50 280 86 99 185 465
20 Kruszyński Dariusz M 85 100 50 45 280 85 100 185 465
21 Jamróz Kamil M 85 95 50 45 275 91 99 190 465
22 Mizerski Zbigniew M 95 95 50 50 290 76 97 173 463
23 Gawliñski Janusz M 95 95 50 50 290 82 89 171 461
24 Bać Stanisław M 85 95 50 50 280 80 98 178 458
25 Fischer Jan M 100 80 50 50 280 82 95 177 457
26 Papierz Mirosław M 85 100 50 45 280 76 100 176 456
27 Skrzypczyński Grzegorz M 90 95 50 45 280 77 98 175 455
28 Szafraniec Witold M 95 90 50 50 285 72 96 168 453
29 Czabok Brunon M 90 80 50 45 265 89 99 188 453
30 Mękal Krzysztof P 80 95 50 40 265 87 100 187 452
31 Jaczyński Waldemar M 85 100 50 25 260 89 100 189 449
32 Lissowski  Andrzej M 90 95 50 40 275 78 95 173 448
33 Wlazło Paweł M 80 95 45 50 270 80 98 178 448
34 Krakowiak Andrzej M 80 100 45 40 265 82 100 182 447
35 Okrojek Stanisław M 85 100 50 50 285 64 93 157 442
36 Nieradka Bogdan M 80 85 50 50 265 81 96 177 442
37 Miotła Grzegorz M 80 95 50 50 275 76 90 166 441
38 Osuchowski Hubert M 90 100 50 45 285 57 97 154 439
39 Supeł Krzysztof M 85 100 45 50 280 62 97 159 439
40 Siwiec Edmund M 95 85 50 45 275 73 91 164 439
41 Kozłowski Jan M 90 85 50 40 265 75 97 172 437
42 Hadel Wojciech M 80 100 50 50 280 50 98 148 428
43 Polehojko Waldemar M 85 85 50 40 260 64 98 162 422
44 Werys Jakub P 90 85 50 35 260 69 92 161 421
45 Damaz Wiesław M 70 90 50 40 250 71 97 168 418
46 Wojciechowski Bartosz M 90 90 50 20 250 75 89 164 414
47 Lissowski Krzysztof M 80 90 45 50 265 88 56 144 409
48 Kądzielawa Jarosław M 85 85 45 35 250 65 93 158 408
49. Załoga Karol P 75 85 45 30 235 76 96 172 407
50. Tomza Andrzej M 80 70 50 25 225 81 98 179 404
51. Bryll Jan M 80 80 50 40 250 52 95 147 397
52. Gabrysiak Władysław M 85 100 35 25 245 55 97 152 397
53. Smolarski Jerzy M 85 70 45 45 245 34 96 130 375
54. Mazur Antonii M 65 70 45 35 215 49 97 146 361
55. Pakuła Dariusz P 85 90 50 45 270 70 0 70 340
56. Mężyk Dariusz M 85 85 50 30 250 61 0 61 311
57. Sejda Tadeusz P 55 65 45 30 195 47 54 101 296
58. Załoga Łukasz P 65 75 50 30 220 0 0 0 220

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.