strona główna forum dyskusyjne













XII ZAWODY RODZINNE
OSIE, 29.05.05

m-sce IMIE I NAZWISKO POWIAT KRĄG BAŻANT ZAJĄC RAZEM ŁĄCZNIE RODZ.
1 DROSZCZ MICHAŁ CHEŁMNO 90 100 50 45 285 565
DROSZCZ MAREK CHEŁMNO 85 95 50 50 280
2 KARPIŃSKI KRZYSZTOF CHEŁMNO 100 90 50 50 290 560
KARPIŃSKI ŁUKASZ B-SZCZ 95 85 50 40 270
KARPIŃSKI ANDRZEJ B-SZCZ 90 80 45 40 255
3 JARECKI JACEK ŻNIN 90 95 45 50 280 550
JARECKI RAFAŁ ŻNIN 80 90 50 50 270
4 SZERSZENOWICZ TOMASZ SŁAWNO 90 90 50 50 280 550
SZERSZENOWICZ JACEK SŁAWNO 80 90 50 50 270
SZERSZENOWICZ MICHAŁ SŁAWNO 75 85 50 40 250
5 WŁODARCZYK TADEUSZ ST.GDAŃSKI 90 95 45 45 275 545
WŁODARCZYK JOANNA ST.GDAŃSKI 90 90 45 45 270
WŁODARCZYK JACEK ST.GDAŃSKI 85 75 45 20 225
6 SZURIK ARTUR NAKŁO 85 90 50 50 275 545
SZURIK HUBERT NAKŁO 75 100 50 45 270
7 HARENDA KRYSTIAN INOWROCŁAW 85 95 50 50 280 535
HARENDA ZBIGNIEW INOWROCŁAW 80 90 50 35 255
8 ZAWORSKI HENRYK ST.GDAŃSKI 85 100 45 40 270 530
ZAWORSKI PIOTR ST.GDAŃSKI 85 90 50 35 260
9 ROPIŃSKI PAWEŁ ŚWIECIE 95 100 50 50 295 530
ROPIŃSKI HENRYK ŚWIECIE 80 75 45 35 235
10 RUPIŃSKI LESZEK BRODNICA 95 85 50 35 265 520
RUPIŃSKI BRONISŁAW BRODNICA 80 85 50 40 255
11 MONTOWSKI ZBYSZKO KORONOWO 100 95 50 50 295 515
MONTOWSKI ANDRZEJ KORONOWO 80 70 40 30 220
MONTOWSKI HUBERT KORONOWO 70 65 35 35 205
12 RUBLEWSKI EDWARD KWIDZYN 90 85 50 40 265 515
RUBLEWSKI RYSZARD KWIDZYN 75 90 50 35 250
13 GONDEK PIOTR NAKŁO 90 90 45 45 270 490
GONDEK SEBASTIAN NAKŁO 65 75 50 30 220
14 GZELLA TOMASZ ŚWIECIE 80 90 40 50 260 490
WICZARSKI TOMASZ ŚWIECIE 65 85 50 30 230
GZELLA MIROSŁAW ŚWIECIE 65 80 50 20 215
15 WSZAŁKOWSKI WOJCIECH SŁUPSK 80 90 50 45 265 485
WSZAŁKOWSKI JERZY SŁUPSK 80 70 35 35 220
16 PIĘTA TOMASZ ST.GDAŃSKI 85 85 50 40 260 480
PIĘTA RYSZARD ST.GDAŃSKI 65 65 50 40 220
17 BOJANOWSKI STANISŁAW CHEŁMNO 95 95 50 45 285 475
BOJANOWSKI MARCIN CHEŁMNO 45 80 40 25 190
18 LEWANDOWSKI MARCIN KARTUZY 75 85 45 45 250 470
LEWANDOWSKI RYSZARD KARTUZY 60 80 50 30 220
19 HETMAN BARTOSZ G-DZ 75 100 45 25 245 450
HETMAN ROBERT G-DZ 65 65 40 35 205
20 KAMIŃSKI JERZY NAKŁO 75 95 50 50 270 445
POKRZYWKA PAWEŁ TORUŃ 55 50 35 35 175
21 WIŚNIEWSKI MAREK BRODNICA 75 100 50 50 275 435
ZEMKE PRZEMYSŁAW BRODNICA 45 45 35 35 160
22 STEFAŃSKI KAZIMIERZ CZARNKÓW 90 70 50 40 250 430
STEFAŃSKA MAŁGORZATA CZARNKÓW 60 55 35 30 180
SCHWERKOLT MARCIN CZARNKÓW 60 55 20 30 165
23 PERET LESZEK KWIDZYN 85 90 50 25 250 410
PERET MICHAŁ KWIDZYN 20 65 40 35 160
24 BUKOWIECKI ANDRZEJ ŚWIECIE 85 95 50 30 260 260

Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.