strona główna forum dyskusyjne













TERMINARZ ZAWODÓW STRZELECKICH
OPOLE 2005 r.

Lp. Nazwa zawodów Data Zakres strzelań Sędzia Główny Organizator Uwagi
1. Puchar PZŁ "Łowex" 24.04.2005r
godz. 8:30
50% Tadeusz Urbański PZŁ "Łowex" Warszawa
Komisja Strzelecka
Reprezentacje 3 osobowe
kół łowieckich ZO PZŁ w Opolu
2. Puchar Komisji Strzelectwa Myśliwskiego 14.05.2005r
godz. 8:30
100% Antoni Satuła Komisja Strzelecka ZO PZŁ w Opolu Klasyfikacja w kl. M i P Zawody otwarte
3. Liga Strzelecka 11.06.2005r
godz. 9:00
100% P. Pełczyński ZG PZŁ w Warszawie
Komisja Strzelecka
ZO PZŁ w Opolu
Eliminacje- II runda
4. Zawody Leśników
RDLP Katowice
18.06.2005r
godz. 8:30
50% Jerzy Adamczyk ZO PZŁ w Opolu
RDLP Katowice
Reprezentacje Nadleśnictw, klasyfikacja nadleśniczych
5. Puchar ORŁ i ZO oraz Rodzin Myśliwskich i Seniorów 17.07.2005r
godz. 8:30
50% Tadeusz Urbański Komisja Strzelecka ZO PZŁ w Opolu Klasyfikacja rodzin, seniorów, ogólna, Zawody otwarte
*6. Zawody Okręgowe Kół Łowieckich 30-31.07.2005r
godz.8:30
100% Tadeusz Urbański Komisja Strzelecka ZO PZŁ w Opolu Reprezentacje 3 osobowe kół w kl. Powszechnej lub otwartej lub indywidualnie w kl. M
7. Puchar Opolszczyzny 06.08.2005r
godz. 9:00
100% A. Matyjewicz Komisja Strzelecka ZO PZŁ w Opolu Klasyfikacja w kl. M i P Zawody otwarte
8. Puchar Firmy "Nasta" i "Makama" 07.08.2005r
godz. 8:00
tylko śrut Jerzy Adamczyk " Nasta" i "Makama" Komisja Strzelecka ZO PZŁ w Opolu Compact Parcour
9. Puchar "Złotego Byka" 11.09.2005r
godz.9:00
100% Michał Dzierżanowski Zbigniew Goluch Zawody otwarte

* w zawodach Okręgowych Kół Łowieckich bierze udział jeden zespół 3 osobowy w klasie powszechnej lub jeden zespół w klasie otwartej, oraz indywidualnie myśliwi z klasą mistrzowską. Zgłoszenia zespołów oraz zawodników należy składać w ZO PZŁ w Opolu w nieprzekraczalnym terminie do 22 lipca 2005 r .

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.