strona główna forum dyskusyjne













I Edycja Ligi Strzeleckiej
Bielsko Biała, 29.04.2006
REGION III

L.p

Nazwisko imię

Kl

Krąg

Przeloty

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz

Kula

Suma

1

Załoga Paweł

M

100

100

50

50

300

92

100

192

492

2

Pypłacz Maciej

M

90

95

50

45

280

90

95

185

465

3

Cybula Ryszard

M

80

95

50

50

275

91

99

190

465

4

Pluciński Marcin

M

95

80

50

50

275

92

97

189

464

5

Ficek Michał

M

80

100

50

45

275

95

93

188

463

6

Grabałowski Zbigniew

M

80

95

50

50

275

90

98

188

463

7

Dylewski Grzegorz

M

85

90

50

50

275

87

99

186

461

8

Pilarz Tomasz

M

85

90

50

50

275

88

97

185

460

9

Kuzior Roman

M

90

85

50

45

270

94

96

190

460

10

Włodarczyk Remigiusz

M

90

80

50

50

270

90

100

190

460

11

Adamczyk Bartosz

M

95

90

50

50

285

78

96

174

459

12

Różański Leszek

M

85

85

50

50

270

89

99

188

458

13

Górnik Jerzy

M

90

95

50

50

285

71

97

168

453

14

Caputa Zbigniew

M

85

85

50

50

270

90

93

183

453

15

Daukrzyc Tadeusz

M

85

85

50

50

270

85

98

183

453

16

Baliński Roman

M

85

90

50

45

270

84

96

180

450

17

Kaczmarzyk Grzegorz

M

80

95

50

50

275

76

95

171

446

18

Rybarczyk Andrzej

M

80

80

50

45

255

95

96

191

446

19

Kinkel Feliks

M

85

85

45

50

265

82

98

180

445

20

Jędros Witold

M

75

90

50

40

255

92

94

186

441

21

Kukułka Karol

M

75

80

50

50

255

87

99

186

441

22

Wisiński Bartosz

M

80

85

50

50

265

77

98

175

440

23

Gawdzik Michał

M

95

80

50

50

275

67

96

163

438

24

Huminiak Tomasz

M

85

70

50

40

245

94

99

193

438

25

Bernacki Roman

M

95

90

40

45

270

71

96

167

437

26

Bereźniewicz Wacław

M

85

80

50

50

265

84

87

171

436

27

Smólski Krzysztof

M

70

80

50

45

245

89

99

188

433

28

Góral Michał

M

95

80

50

40

265

72

93

165

430

29

Korol Arkadiusz

M

85

80

45

45

255

79

94

173

428

30

Płoskonka Jarosław

M

75

80

50

50

255

74

99

173

428

31

Damaz Wiesław

M

85

80

50

45

260

68

99

167

427

32

Kantyka Marian

M

80

70

50

45

245

85

96

181

426

33

Gałwa Mariusz

M

65

80

50

50

245

82

98

180

425

34

Walisko Sławomir

M

80

85

35

50

250

78

96

174

424

35

Prędki Paweł

M

80

85

50

50

265

70

88

158

423

36

Dubrownik Jarosław

M

90

70

45

50

255

72

96

168

423

37

Czajkowski Grzegorz

M

85

65

40

45

235

89

99

188

423

38

Barański Paweł

M

80

80

45

50

255

69

95

164

419

39

Sierakowski Dominik

M

90

90

35

45

260

70

84

154

414

40

Góral Mariusz

M

75

85

45

35

240

74

100

174

414

41

Jaworski Mariusz

M

65

75

45

50

235

78

97

175

410

42

Cieplik Waldemar

M

90

80

40

50

260

49

99

148

408

43

Molenda Jacek

P

90

65

50

50

255

59

94

153

408

44

Nowakowski Benedykt

M

75

75

50

45

245

73

90

163

408

45

Sejud Michał

M

70

90

45

30

235

75

97

172

407

46

Dulęba Czesław

M

100

60

50

50

260

51

94

145

405

47

Majda Maciej

M

75

80

45

35

235

72

98

170

405

48

Wojtylak Włodzimierz

P

70

85

50

45

250

54

94

148

398

49.

Wyleziński Krzysztof

M

75

75

45

40

235

62

98

160

395

50.

Dzierżanowski Łukasz

P

75

65

45

45

230

68

96

164

394

51.

Skrzypczyński Grzegorz

M

65

75

50

40

230

64

100

164

394

52.

Paluch Jan

M

75

70

50

40

235

63

95

158

393

53.

Łuszczyński Krzysztof

P

80

70

50

35

235

64

93

157

392

54.

Chodorowski Janusz

M

70

70

45

40

225

69

97

166

391

55.

Kraśniewski Krzysztof

M

75

60

45

45

225

78

87

165

390

56.

Rusinek Damian

M

60

80

45

30

215

78

96

174

389

57.

Danek Włodzimierz

M

60

90

50

50

250

41

93

134

384

58.

Snopek Łukasz

M

75

50

50

45

220

72

90

162

382

59.

Majda Andrzej

M

65

50

40

45

200

89

93

182

382

60.

Janicki Andrzej

M

65

60

50

30

205

79

96

175

380

61.

Gąsiorowski Piotr

M

70

75

40

45

230

55

94

149

379

62.

Malinkiewicz Kazimierz

M

70

60

45

35

210

72

92

164

374

63.

Kryszkiewicz Hubert

M

80

70

45

40

235

49

89

138

373

64.

Terlecki Jacek

P

75

60

40

50

225

46

94

140

365

65.

Rubiś Marcin

M

55

55

50

30

190

74

94

168

358

66.

Badura Paweł

P

80

85

50

20

235

24

80

104

339

67.

Szpaczek Dariusz

M

55

55

50

40

200

51

86

137

337

68.

Łoś Łukasz

P

50

65

50

40

205

39

91

130

335

69.

Kocoń Aleksander

M

65

80

45

15

205

45

80

125

330

70.

Prask Hubert

P

65

45

50

25

185

53

90

143

328

71.

Gabrysiak Stanisław

M

70

55

45

25

195

43

89

132

327

72.

Kubacki Ryszard

M

75

50

45

35

205

46

66

112

317

73.

Kuś Grzegorz

P

60

65

40

35

200

25

89

114

314

74.

Marszałek Marek

M

75

70

40

5

190

9

77

86

276

75.

Gorgoń Andrzej

P

70

60

45

20

195

34

42

76

271

76.

Baszak Mieczysław

P

35

40

25

20

120

42

88

130

250

77.

Szczypiński Krzysztof

P

50

50

0

0

100

46

88

134

234


Aktualne wyniki są na stronie ZG PZŁ

Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.