strona główna forum dyskusyjne















Ranking najlepszych DIAN w klasie mistrzowskiej i powszechnej
za 2018 rok



Najlepsze uzyskane wyniki za 2018 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutKulaSuma
1Socha Dominika Konin Puchar Opolszczyzny 285 185 470 
2Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ DIAN 275 173 448 
3Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 280 162 442 
4Socha Dominika Konin Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 265 177 442 
5Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 265 175 440 
6Malcharek Sylwia Katowice Diament Ziemi Śląskiej 260 178 438 
7Socha Dominika Konin Puchar Winobrania 255 183 438 
8Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 161 436 
9Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Warszawski Puchar Benelli 270 166 436 
10Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 170 435 
11Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 255 179 434 
12Mękal Patrycja Tarnobrzeg Puchar Jesieni 250 184 434 
13Hein Beata Piła Puchar 95 - lecia PZŁ 255 177 432 
14Zakręta Alina Katowice Puchar Jesieni 255 176 431 
15Kraska Ewa Katowice Diament Ziemi Śląskiej 255 176 431 
16Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 255 176 431 
17Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Diament Ziemi Śląskiej 260 169 429 
18Socha Dominika Konin Puchar Łuczniczki 245 184 429 
19Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Jury Częstochowskiej  275 153 428 
20Socha Dominika Konin Grodu Nad Prosną  255 173 428 
21Gilner Monika Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 255 172 427 
22Gilner Monika Katowice Diament Ziemi Śląskiej 265 161 426 
23Hein Beata Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 255 171 426 
24Gilner Monika Katowice Puchar Jury Częstochowskiej  250 175 425 
25Figura Klaudia Tarnów Puchar Normy 250 175 425 
26Gilner Monika Katowice Mistrzostwa PZŁ w kl powszechnej 255 169 424 
27Gilner Monika Katowice Puchar Opolszczyzny 255 169 424 
28Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 270 153 423 
29Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 255 167 422 
30Łabenda Agata Słupsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 181 421 
31Socha Dominika Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 240 181 421 
32Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Grodu Nad Prosną  265 155 420 
33Figura Klaudia Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 265 155 420 
34Temel Katarzyna Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ DIAN 270 149 419 
35Kraska Ewa Katowice Puchar Opolszczyzny 245 174 419 
36Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Browninga i Winchestera 265 153 418 
37Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 255 162 417 
38Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 240 177 417 
39Socha Dominika Konin Puchar Czeskiej Zbrojowki 235 180 415 
40Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Łuczniczki 265 149 414 
41Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 240 172 412 
42Łabenda Agata Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 235 177 412 
43Socha Dominika Konin Puchar 95 - lecia PZŁ 230 182 412 
44Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar 95 - lecia PZŁ 245 166 411 
45Socha Dominika Konin Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 235 176 411 
46Gilner Monika Katowice Puchar Winobrania 235 175 410 
47Klejnotowska Alicja Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 235 175 410 
48Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 175 410 
49Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar 95 - lecia PZŁ 240 169 409 
50Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Jezior Mazurskich 270 138 408 
51Kraska Ewa Katowice Puchar Kujaw 235 173 408 
52Zakręta Alina Katowice Puchar Winobrania 225 183 408 
53Socha Dominika Konin Antonio Zoli &Swarovski Optik 225 183 408 
54Mękal Patrycja Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 245 162 407 
55Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Antonio Zoli &Swarovski Optik 260 146 406 
56Hein Beata Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 245 161 406 
57Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar FAM PIONKI 240 165 405 
58Łabenda Agata Słupsk Puchar 95 - lecia PZŁ 220 185 405 
59Kraska Ewa Katowice Puchar Winobrania 235 168 403 
60Zakręta Alina Katowice Puchar Podbeskidzia 240 162 402 
61Malcharek Sylwia Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 167 402 
62Mękal Patrycja Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 215 187 402 
63Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Kujaw 245 156 401 
64Klejnotowska Alicja Słupsk Warszawski Puchar Benelli 235 166 401 
65Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Antonio Zoli &Swarovski Optik 230 169 399 
66Łabenda Agata Słupsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 179 399 
67Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Prezydenta Miasta Olsztyna 235 163 398 
68Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar 95 - lecia PZŁ 230 168 398 
69Malcharek Sylwia Katowice Puchar Jury Częstochowskiej  225 173 398 
70Figura Klaudia Tarnów Antonio Zoli &Swarovski Optik 235 162 397 
71Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ DIAN 250 146 396 
72Jańczak Anna Maria Chełm Turniej Chmielakowy 250 145 395 
73Gumna Renata Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 160 395 
74Kraska Ewa Katowice Puchar Jury Częstochowskiej  230 164 394 
75Malcharek Sylwia Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 174 394 
76Zakręta Alina Katowice Sudeckiej Krainy Łowieckiej 235 157 392 
77Rachwalik Barbara Kraków Dymarek Świętokrzyskich 225 167 392 
78Łabenda Agata Słupsk Prezydenta Miasta Olsztyna 220 172 392 
79Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Jezior Mazurskich 245 146 391 
80Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Normy 230 161 391 
81Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 225 166 391 
82Zakręta Alina Katowice Dymarek Świętokrzyskich 230 160 390 
83Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM PIONKI 225 165 390 
84Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Puchar Jesieni 220 170 390 
85Rachwalik Barbara Kraków Puchar Opolszczyzny 205 185 390 
86Sala Beata Warszawa Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 149 389 
87Gilner Monika Katowice Antonio Zoli &Swarovski Optik 230 158 388 
88Zakręta Alina Katowice Grodu Nad Prosną  225 163 388 
89Przeorek Dominika Marta Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego 220 168 388 
90Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar Podlasia 240 147 387 
91Malcharek Sylwia Katowice Puchar Kujaw 225 162 387 
92Nowak Liliana Tarnów Puchar Normy 220 167 387 
93Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Czeskiej Zbrojowki 245 141 386 
94Kraska Ewa Katowice Puchar Normy 225 161 386 
95Stanecka Anna Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 215 171 386 
96Przeorek Dominika Marta Ciechanów Warszawski Puchar Benelli 225 160 385 
97Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ DIAN 230 154 384 
98Hein Beata Piła Puchar Winobrania 220 164 384 
99Socha Dominika Konin Puchar Targów Poznańskich 210 174 384 
100Mękal Patrycja Tarnobrzeg Warszawski Puchar Benelli 195 189 384 
101Zakręta Alina Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki 235 148 383 
102Nowak Liliana Tarnów Puchar Podbeskidzia 205 178 383 
103Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ DIAN 215 167 382 
104Rachwalik Barbara Kraków Diament Ziemi Śląskiej 205 176 381 
105Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Krajowy Konkurs Kół Łowieckich 255 125 380 
106Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Dymarek Świętokrzyskich 200 180 380 
107Łąpieś Julita Natalia Toruń Antonio Zoli &Swarovski Optik 225 154 379 
108Nowak Liliana Tarnów Nowosądecki Puchar Lata 210 168 378 
109Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar 95 - lecia PZŁ 230 147 377 
110Jańczak Anna Maria Chełm Tarnobrzeski Puchar Wiosny 225 151 376 
111Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Turniej Chmielakowy 195 181 376 
112Gilner Monika Katowice Puchar Browninga i Winchestera 205 170 375 
113Nowak Liliana Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 205 169 374 
114Figura Klaudia Tarnów Diament Ziemi Śląskiej 250 122 372 
115Szymkiewicz-Wójcik Monika Radom Dymarek Świętokrzyskich 215 157 372 
116Figura Klaudia Tarnów Puchar 95 - lecia PZŁ 230 141 371 
117Łabenda Agata Słupsk Grodu Nad Prosną  215 156 371 
118Socha Dominika Konin Puchar Delty Optical 200 171 371 
119Rachwalik Barbara Kraków Puchar Jury Częstochowskiej  190 181 371 
120Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Północnego Mazowsza 200 170 370 
121Przeorek Dominika Marta Ciechanów Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 134 369 
122Sokólska Urszula Łomża Puchar Północnego Mazowsza 230 139 369 
123Osak Hanna Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 215 154 369 
124Kraska Ewa Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki 210 159 369 
125Temel Katarzyna Bielsko Biała Puchar 95 - lecia PZŁ 210 159 369 
126Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Jezior Mazurskich 210 159 369 
127Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Jezior Mazurskich 205 164 369 
128Łabenda Agata Słupsk Puchar Kujaw 205 164 369 
129Kołatek Nina Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 133 368 
130Głazowska Sylwia Elżbieta Bydgoszcz Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 133 368 
131Sokólska Urszula Łomża Memoriał Adama Kraińskiego 225 143 368 
132Nowak Liliana Tarnów Antonio Zoli &Swarovski Optik 220 148 368 
133Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 210 158 368 
134Zakręta Alina Katowice Puchar Jury Częstochowskiej  195 173 368 
135Adamska Bibiana Ewelina Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 220 147 367 
136Jańczak Anna Maria Chełm Mistrzostwa PZŁ DIAN 205 162 367 
137Łąpieś Julita Natalia Toruń Warszawski Puchar Benelli 200 167 367 
138Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 167 367 
139Malcharek Sylwia Katowice Puchar Podbeskidzia 195 172 367 
140Kifiak Edyta Łomża Memoriał Adama Kraińskiego 210 156 366 
141Klflak Edyta  Łomża Puchar Północnego Mazowsza 230 134 364 
142Mękal Patrycja Tarnobrzeg Mistrzostwa PZŁ DIAN 220 144 364 
143Królak Magdalena Siedlce Puchar 95 - lecia PZŁ 200 164 364 
144Szymkiewicz-Wójcik Monika Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 190 174 364 
145Kifiak Edyta Łomża Mistrzostwa PZŁ DIAN 215 148 363 
146Przeorek Dominika Marta Ciechanów Mistrzostwa PZŁ w kl powszechnej 200 163 363 
147Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 215 147 362 
148Stanecka Anna Gorzów Wielkopolski Puchar Łuczniczki 195 167 362 
149Gilner Monika Katowice Puchar Podbeskidzia 185 177 362 
150Gumna Renata Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 215 146 361 
151Nowak Liliana Tarnów Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 205 156 361 
152Łabenda Agata Słupsk Puchar Delty Optical 205 156 361 
153Przeorek Dominika Marta Ciechanów Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 200 161 361 
154Klejnotowska Alicja Słupsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 120 360 
155Jańczak Anna Maria Chełm Nowosądecki Puchar Lata 205 155 360 
156Górecka Justyna Zielona Góra Puchar Winobrania 185 175 360 


Najlepsze wyniki w kuli i dziku za 2018 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyŚrutDzikRogaczKulaSuma
1Mękal Patrycja Tarnobrzeg Warszawski Puchar Benelli 195 90 99 189 384 
2Mękal Patrycja Tarnobrzeg Diament Ziemi Śląskiej 215 92 95 187 402 
3Łabenda Agata Słupsk Puchar 95 - lecia PZŁ 220 91 94 185 405 
4Rachwalik Barbara Kraków Puchar Opolszczyzny 205 91 94 185 390 
5Gębala Beata Maria Piła Puchar Winobrania 155 91 94 185 340 
6Socha Dominika Konin Puchar Opolszczyzny 285 88 97 185 470 
7Socha Dominika Konin Puchar Łuczniczki 245 90 94 184 429 
8Mękal Patrycja Tarnobrzeg Puchar Jesieni 250 87 97 184 434 
9Zakręta Alina Katowice Puchar Winobrania 225 88 95 183 408 
10Socha Dominika Konin Puchar Winobrania 255 87 96 183 438 
11Socha Dominika Konin Antonio Zoli &Swarovski Optik 225 85 98 183 408 
12Socha Dominika Konin Puchar 95 - lecia PZŁ 230 87 95 182 412 
13Rachwalik Barbara Kraków Puchar Jury Częstochowskiej  190 88 93 181 371 
14Łabenda Agata Słupsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 240 86 95 181 421 
15Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Turniej Chmielakowy 195 86 95 181 376 
16Socha Dominika Konin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 240 85 96 181 421 
17Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Dymarek Świętokrzyskich 200 87 93 180 380 
18Socha Dominika Konin Puchar Czeskiej Zbrojowki 235 86 94 180 415 
19Łabenda Agata Słupsk Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 86 93 179 399 
20Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 255 82 97 179 434 
21Nowak Liliana Tarnów Puchar Podbeskidzia 205 83 95 178 383 
22Gębala Beata Maria Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 180 83 95 178 358 
23Malcharek Sylwia Katowice Diament Ziemi Śląskiej 260 79 99 178 438 
24Gilner Monika Katowice Puchar Podbeskidzia 185 87 90 177 362 
25Socha Dominika Konin Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 265 82 95 177 442 
26Hein Beata Piła Puchar 95 - lecia PZŁ 255 81 96 177 432 
27Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 240 80 97 177 417 
28Łabenda Agata Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 235 79 98 177 412 
29Klejnotowska Alicja Słupsk Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 180 77 100 177 357 
30Rachwalik Barbara Kraków Diament Ziemi Śląskiej 205 87 89 176 381 
31Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 255 84 92 176 431 
32Zakręta Alina Katowice Puchar Jesieni 255 83 93 176 431 
33Kraska Ewa Katowice Diament Ziemi Śląskiej 255 82 94 176 431 
34Socha Dominika Konin Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 235 78 98 176 411 
35Gilner Monika Katowice Puchar Winobrania 235 90 85 175 410 
36Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 265 85 90 175 440 
37Górecka Justyna Zielona Góra Puchar Winobrania 185 85 90 175 360 
38Gilner Monika Katowice Puchar Jury Częstochowskiej  250 83 92 175 425 
39Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 83 92 175 410 
40Figura Klaudia Tarnów Puchar Normy 250 82 93 175 425 
41Klejnotowska Alicja Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 235 82 93 175 410 
42Malcharek Sylwia Katowice Puchar Toruńskiej Katarzynki 220 78 96 174 394 
43Kraska Ewa Katowice Puchar Opolszczyzny 245 76 98 174 419 
44Socha Dominika Konin Puchar Targów Poznańskich 210 76 98 174 384 
45Szymkiewicz-Wójcik Monika Radom Tarnobrzeski Puchar Wiosny 190 76 98 174 364 
46Kraska Ewa Katowice Puchar Kujaw 235 87 86 173 408 
47Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ DIAN 275 85 88 173 448 
48Zakręta Alina Katowice Puchar Jury Częstochowskiej  195 80 93 173 368 
49Socha Dominika Konin Grodu Nad Prosną  255 78 95 173 428 
50Malcharek Sylwia Katowice Puchar Jury Częstochowskiej  225 77 96 173 398 
51Gilner Monika Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 255 85 87 172 427 
52Łabenda Agata Słupsk Prezydenta Miasta Olsztyna 220 79 93 172 392 
53Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Prezydenta Miasta Piły 240 78 94 172 412 
54Malcharek Sylwia Katowice Puchar Podbeskidzia 195 78 94 172 367 
55Urban Natalia Poznań Puchar Czeskiej Zbrojowki 185 86 85 171 356 
56Malcharek Sylwia Katowice Puchar 95 - lecia PZŁ 180 85 86 171 351 
57Stanecka Anna Gorzów Wielkopolski Puchar Winobrania 215 83 88 171 386 
58Hein Beata Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 255 74 97 171 426 
59Socha Dominika Konin Puchar Delty Optical 200 73 98 171 371 
60Gilner Monika Katowice Puchar Browninga i Winchestera 205 89 81 170 375 
61Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Puchar Jesieni 220 79 91 170 390 
62Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Sudeckiej Krainy Łowieckiej 265 78 92 170 435 
63Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Północnego Mazowsza 200 75 95 170 370 
64Gilner Monika Katowice Puchar Opolszczyzny 255 88 81 169 424 
65Gilner Monika Katowice Mistrzostwa PZŁ w kl powszechnej 255 83 86 169 424 
66Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar FAM PIONKI 170 81 88 169 339 
67Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Diament Ziemi Śląskiej 260 80 89 169 429 
68Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Antonio Zoli &Swarovski Optik 230 80 89 169 399 
69Nowak Liliana Tarnów Puchar Browninga i Winchestera 205 80 89 169 374 
70Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar 95 - lecia PZŁ 240 76 93 169 409 
71Kraska Ewa Katowice Puchar Winobrania 235 81 87 168 403 
72Przeorek Dominika Marta Ciechanów Memoriał Adama Kraińskiego 220 76 92 168 388 
73Nowak Liliana Tarnów Nowosądecki Puchar Lata 210 72 96 168 378 
74Zielazek Anna Poznań Puchar 95 - lecia PZŁ 150 72 96 168 318 
75Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar 95 - lecia PZŁ 230 71 97 168 398 
76Stanecka Anna Gorzów Wielkopolski Puchar Łuczniczki 195 79 88 167 362 
77Łąpieś Julita Natalia Toruń Mistrzostwa PZŁ DIAN 215 77 90 167 382 
78Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Mistrzostwa PZŁ DIAN 200 77 90 167 367 
79Nowak Liliana Tarnów Puchar Normy 220 75 92 167 387 
80Łąpieś Julita Natalia Toruń Warszawski Puchar Benelli 200 75 92 167 367 
81Gębala Beata Maria Piła Puchar Targów Poznańskich 180 74 93 167 347 
82Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Tarnobrzeski Puchar Wiosny 135 73 94 167 302 
83Rachwalik Barbara Kraków Dymarek Świętokrzyskich 225 70 97 167 392 
84Socha Dominika Konin Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 255 69 98 167 422 
85Malcharek Sylwia Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 69 98 167 402 
86Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Warszawski Puchar Benelli 270 81 85 166 436 
87Grynia Barbara Koszalin Puchar 95 - lecia PZŁ 180 81 85 166 346 
88Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 225 77 89 166 391 
89Rachwalik Barbara Kraków Nowosądecki Puchar Lata 185 75 91 166 351 
90Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar 95 - lecia PZŁ 245 72 94 166 411 
91Klejnotowska Alicja Słupsk Warszawski Puchar Benelli 235 70 96 166 401 
92Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar FAM PIONKI 240 70 95 165 405 
93Urban Natalia Poznań Puchar 95 - lecia PZŁ 175 70 95 165 340 
94Nowak Liliana Tarnów Puchar FAM PIONKI 225 69 96 165 390 
95Rachwalik Barbara Kraków Mistrzostwa PZŁ DIAN 195 88 76 164 359 
96Hein Beata Piła Puchar Winobrania 220 76 88 164 384 
97Królak Magdalena Siedlce Puchar 95 - lecia PZŁ 200 75 89 164 364 
98Kraska Ewa Katowice Antonio Zoli &Swarovski Optik 195 73 91 164 359 
99Łabenda Agata Słupsk Puchar Kujaw 205 71 93 164 369 
100Kraska Ewa Katowice Puchar Jury Częstochowskiej  230 70 94 164 394 
101Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar Jezior Mazurskich 205 70 94 164 369 
102Rachwalik Barbara Kraków Puchar 95 - lecia PZŁ 195 68 96 164 359 
103Zakręta Alina Katowice Grodu Nad Prosną  225 76 87 163 388 
104Janus Magdalena Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 165 74 89 163 328 
105Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Prezydenta Miasta Olsztyna 235 68 95 163 398 
106Przeorek Dominika Marta Ciechanów Mistrzostwa PZŁ w kl powszechnej 200 63 100 163 363 
107Jańczak Anna Maria Chełm Mistrzostwa PZŁ DIAN 205 76 86 162 367 
108Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Opolszczyzny 255 71 91 162 417 
109Figura Klaudia Tarnów Antonio Zoli &Swarovski Optik 235 71 91 162 397 
110Gaj Joanna Jelenia Góra Puchar 95 - lecia PZŁ 190 71 91 162 352 
111Malcharek Sylwia Katowice Puchar Kujaw 225 70 92 162 387 
112Zakręta Alina Katowice Puchar Podbeskidzia 240 68 94 162 402 
113Mękal Patrycja Tarnobrzeg Tarnobrzeski Puchar Wiosny 245 65 97 162 407 
114Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 280 64 98 162 442 
115Kraska Ewa Katowice Puchar Normy 225 76 85 161 386 
116Rachwalik Barbara Kraków Puchar Browninga i Winchestera 150 76 85 161 311 
117Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 275 75 86 161 436 
118Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Puchar Normy 230 75 86 161 391 
119Przeorek Dominika Marta Ciechanów Memoriał im. Grzegorza Wardyńskiego 200 75 86 161 361 
120Hein Beata Piła Puchar Czeskiej Zbrojowki 245 74 87 161 406 
121Gilner Monika Katowice Diament Ziemi Śląskiej 265 69 92 161 426 
122Gumna Renata Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 235 74 86 160 395 
123Smykowska Magdalena Włocławek Puchar 95 - lecia PZŁ 180 73 87 160 340 
124Tercjak Karolina Łomża Mistrzostwa PZŁ DIAN 155 70 90 160 315 
125Kołatek Nina Opole Diament Ziemi Śląskiej 190 68 92 160 350 
126Zakręta Alina Katowice Dymarek Świętokrzyskich 230 67 93 160 390 
127Przeorek Dominika Marta Ciechanów Warszawski Puchar Benelli 225 65 95 160 385 


Najlepsze trzy wyniki sezonu za 2018 rok

L.p.Nazwisko i imięZO PZŁZawodyWynikiSuma
1Socha Dominika Konin Puchar Opolszczyzny 470 1360 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 448 
Puchar Prezesa "Gobarto Dziczyzna" 442 
2Bernacka-Adamczyk Dominika Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 442 1317 
Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 440 
Sudeckiej Krainy Łowieckiej 435 
3Kraska Ewa Katowice Mistrzostwa PZŁ kl. Mistrzowska 434 1296 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 431 
Diament Ziemi Śląskiej 431 
4Oset Maria Magdalena Bydgoszcz Puchar Toruńskiej Katarzynki 436 1286 
Warszawski Puchar Benelli 436 
Puchar Łuczniczki 414 
5Gilner Monika Katowice Mistrzostwa PZŁ DIAN 427 1278 
Diament Ziemi Śląskiej 426 
Puchar Jury Częstochowskiej  425 
6Hein Beata Piła Puchar 95 - lecia PZŁ 432 1264 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 426 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 406 
7Mękal Patrycja Tarnobrzeg Puchar Jesieni 434 1243 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 407 
Diament Ziemi Śląskiej 402 
8Figura Klaudia Tarnów Puchar Normy 425 1242 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 420 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 397 
9Zakręta Alina Katowice Puchar Jesieni 431 1241 
Puchar Winobrania 408 
Puchar Podbeskidzia 402 
10Łabenda Agata Słupsk Mistrzostwa PZŁ DIAN 421 1238 
Memoriał Adama Kraińskiego 412 
Puchar 95 - lecia PZŁ 405 
11Malcharek Sylwia Katowice Diament Ziemi Śląskiej 438 1238 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 402 
Puchar Jury Częstochowskiej  398 
12Przeorek Dominika Marta Ciechanów Puchar 95 - lecia PZŁ 409 1215 
Puchar FAM PIONKI 405 
Puchar Kujaw 401 
13Nowak Liliana Tarnów Mistrzostwa PZŁ DIAN 410 1187 
Puchar FAM PIONKI 390 
Puchar Normy 387 
14Łąpieś Julita Natalia Toruń Puchar 95 - lecia PZŁ 398 1175 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 391 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 386 
15Klejnotowska Alicja Słupsk Memoriał Adama Kraińskiego 410 1171 
Warszawski Puchar Benelli 401 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 360 
16Rachwalik Barbara Kraków Dymarek Świętokrzyskich 392 1163 
Puchar Opolszczyzny 390 
Diament Ziemi Śląskiej 381 
17Krawiec-Grabczak Marta Rzeszów Puchar Jesieni 390 1146 
Dymarek Świętokrzyskich 380 
Turniej Chmielakowy 376 
18Temel Katarzyna Bielsko Biała Mistrzostwa PZŁ DIAN 419 1140 
Puchar 95 - lecia PZŁ 369 
Nowosądecki Puchar Lata 352 
19Jańczak Anna Maria Chełm Turniej Chmielakowy 395 1138 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 376 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 367 
20Urban Natalia Poznań Mistrzostwa PZŁ DIAN 384 1089 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 356 
Puchar Targów Poznańskich 349 
21Gumna Renata Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 395 1089 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 361 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 333 
22Sokólska Urszula Łomża Puchar Północnego Mazowsza 369 1088 
Memoriał Adama Kraińskiego 368 
Puchar 95 - lecia PZŁ 351 
23Piątkowska-Klimaszewska Ewa Suwałki Puchar Północnego Mazowsza 370 1087 
Puchar Jezior Mazurskich 369 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 348 
24Szymkiewicz-Wójcik Monika Radom Dymarek Świętokrzyskich 372 1087 
Tarnobrzeski Puchar Wiosny 364 
Turniej Chmielakowy 351 
25Osak Hanna Koszalin Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 369 1072 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 359 
Puchar Toruńskiej Katarzynki 344 
26Stanecka Anna Gorzów Wlkp Puchar Winobrania 386 1071 
Puchar Łuczniczki 362 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 323 
27Kifiak Edyta Łomża Memoriał Adama Kraińskiego 366 1057 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 363 
Puchar Jezior Mazurskich 328 
28Kutnik Agata Dorota Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 362 1056 
Puchar Czeskiej Zbrojowki 351 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 343 
29Gębala Beata Piła Mistrzostwa PZŁ DIAN 358 1045 
Puchar Targów Poznańskich 347 
Puchar Winobrania 340 
30Kołatek Nina Opole Mistrzostwa PZŁ DIAN 368 1042 
Diament Ziemi Śląskiej 350 
Puchar Browninga i Winchestera 324 
31Grynia Barbara Koszalin Mistrzostwa PZŁ DIAN 358 1039 
Puchar 95 - lecia PZŁ 346 
Bałtycki Puchar Anschuetz & Lapua 335 
32Górecka Justyna Zielona Góra Puchar Winobrania 360 991 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 317 
Puchar Łuczniczki 314 
33ŻaIikowska Jolanta Sylwia Bydgoszcz Memoriał Adama Kraińskiego 327 991 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 345 
Puchar Prezydenta Miasta Piły 319 
34Lorenc Joanna Krosno Puchar Jesieni 344 959 
Dymarek Świętokrzyskich 308 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 307 
35Janus Magdalena Toruń Puchar Toruńskiej Katarzynki 328 929 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 312 
Puchar Jezior Mazurskich 289 
36Michalska Maria  Warszawa Puchar Północnego Mazowsza 330 927 
Warszawski Puchar Benelli 326 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 271 
37Frieske-Pszczółkowska Magdalena Gdańsk Puchar Delty Optical 311 924 
Memoriał Adama Kraińskiego 308 
Warszawski Puchar Benelli 305 
38Korczyc Jolanta Piotrków Tryb. Mistrzostwa PZŁ DIAN 333 904 
Puchar 95 - lecia PZŁ 314 
Antonio Zoli &Swarovski Optik 257 
39Zielazek Anna Poznań Puchar 95 - lecia PZŁ 318 873 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 303 
Puchar Targów Poznańskich 252 
40Melanowicz Barbara Gorzów Wlkp Puchar Winobrania 305 849 
Puchar 95 - lecia PZŁ 283 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 261 
41Skiepko Anna Białystok Mistrzostwa PZŁ DIAN 279 817 
Puchar 95 - lecia PZŁ 272 
Memoriał Adama Kraińskiego 266 
42Wolanin Małgorzata Rzeszów Nowosądecki Puchar Lata 266 757 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 256 
Puchar Normy 235 
43Pyskaty Natalia Krosno Tarnobrzeski Puchar Wiosny 266 720 
Mistrzostwa PZŁ DIAN 243 
Nowosądecki Puchar Lata 211 


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie


Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.