L.p. | Nazwisko i imię | ZO PZŁ | Zawody | Wyniki | Suma |
2 | Włodarczyk Remigiusz | Opole | IX Puchar Jury Częstochowskiej | 484 | 1449 |
V Puchar PZŁ MIX | 484 |
I Firmy SKIBICKI i Komisji Strzeleckiej | 481 |
3 | Surma Tomasz | Łódź | X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 487 | 1448 |
II Memoriał Jerzego Adamczyka | 482 |
IX Puchar Jury Częstochowskiej | 479 |
4 | Karpik Michał | Toruń | VII Puchar Północnego Mazowsza | 483 | 1446 |
III Puchar Firmy Kolba | 482 |
III Puchar Firmy "Twoja Broń" | 481 |
5 | Szymański Tomasz | Poznań | X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 480 | 1431 |
XXXIII Puchar Targów Poznańskich | 479 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III | 472 |
6 | Wojtaszuk Dariusz | Legnica | Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 479 | 1427 |
IV Puchar RW Hunt | 476 |
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 472 |
7 | Gałęcki Bogdan | Gorzów Wielkopolski | XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 477 | 1417 |
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 472 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III | 468 |
8 | Komarewski Tomasz | Białystok | XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich | 480 | 1414 |
XI Puchar Podlasia | 474 |
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 460 |
9 | Karpiński Krzysztof | Toruń | XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 477 | 1413 |
XXVIII Puchar Jezior Mazurskich | 468 |
VII Puchar Czeskiej Zbrojovki | 468 |
10 | Panasewicz Przemysław | Leszno | X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 479 | 1412 |
XXXIII Puchar Targów Poznańskich | 469 |
I Firmy SKIBICKI i Komisji Strzeleckiej | 464 |
11 | Chodowiec Andrzej | Siedlce | X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 483 | 1410 |
III Puchar Firmy "Twoja Broń" | 472 |
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 455 |
12 | Kołodziejczyk Piotr | Leszno | XXXIII Puchar Targów Poznańskich | 476 | 1410 |
IV Mem. Dr. Grzegorza Wardyńskiego | 470 |
III Puchar Marka Ziomka | 464 |
L.p. | Nazwisko i imię | ZO PZŁ | Zawody | Wyniki | Suma |
13 | Wójcik Hubert Bogusław | Wrocław | II Memoriał Jerzego Adamczyka | 474 | 1409 |
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich | 470 |
IX Puchar Jury Częstochowskiej | 465 |
14 | Aniołkowski Piotr | Toruń | Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. II | 471 | 1407 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III | 470 |
IV Puchar RW Hunt | 466 |
15 | Bekasiak Szymon | Szczecin | IX Puchar Gryfa Szczecińskiego | 478 | 1403 |
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich | 467 |
XVII Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua | 458 |
16 | Montowski Zbyszko | Bydgoszcz | XXXIII Puchar Targów Poznańskich | 469 | 1402 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. II | 467 |
III Kujawsko Pomorski Puchar Lata | 466 |
17 | Tomala Sławomir | Tarnobrzeg | VII Nowosądecki Puchar Lata | 474 | 1402 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI | 466 |
II Puchar Lajkonika | 462 |
18 | Wiśniewski Piotr | Gorzów Wielkopolski | I Firmy SKIBICKI i Komisji Strzeleckiej | 469 | 1400 |
Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 467 |
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich | 464 |
19 | Huminiak Tomasz | Warszawa | III Puchar Firmy "Twoja Broń" | 475 | 1399 |
VII Puchar Północnego Mazowsza | 467 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. III | 457 |
20 | Buda Marek Czesław | Zielona Góra | XXXIII Puchar Targów Poznańskich | 472 | 1396 |
III Puchar Marka Ziomka | 471 |
III Mistrzostwa PZŁ Seniorów | 453 |
21 | Usowski Patryk | Bydgoszcz | Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. II | 473 | 1396 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III | 467 |
III Kujawsko Pomorski Puchar Lata | 456 |
22 | Czerwień Dariusz | Piła | XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 474 | 1396 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III | 464 |
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 458 |
23 | Weryszko Michał | Gorzów Wielkopolski | III Puchar Firmy Kolba | 476 | 1396 |
XXXIII Puchar Targów Poznańskich | 466 |
VII Puchar Czeskiej Zbrojovki | 454 |
24 | Faber Piotr | Tarnów | II Puchar Tarnowskiej Jaskółki | 470 | 1394 |
IV Puchar RW Hunt | 464 |
III Puchar Marka Ziomka | 460 |
25 | Fiszer Marcin | Poznań | VII Puchar Czeskiej Zbrojovki | 472 | 1394 |
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 466 |
VI Puchar Gobarto Dziczyzna | 456 |
26 | Bać Stanisław | Rzeszów | X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 470 | 1393 |
IV Puchar RW Hunt | 462 |
III Puchar Marka Ziomka | 461 |
27 | Zawiślan Marcin Kamil | Nowy Sącz | II Puchar Tarnowskiej Jaskółki | 470 | 1392 |
III Puchar Marka Ziomka | 465 |
XXV Tarnobrzeski Puchar Wiosny | 457 |
28 | Jaślanek Michał | Zielona Góra | V Puchar PZŁ MIX | 471 | 1389 |
II Memoriał Jerzego Adamczyka | 466 |
III Puchar Firmy Kolba | 452 |
29 | Plata Łukasz Jan | Gdańsk | I Firmy SKIBICKI i Komisji Strzeleckiej | 466 | 1388 |
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 466 |
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 456 |
30 | Kubik Ireneusz | Radom | XXV Tarnobrzeski Puchar Wiosny | 468 | 1386 |
III Puchar Marka Ziomka | 460 |
IV Puchar RW Hunt | 458 |
31 | Górski Henryk | Tarnobrzeg | IV Mem. Dr. Grzegorza Wardyńskiego | 469 | 1386 |
XXV Tarnobrzeski Puchar Wiosny | 459 |
V Puchar PZŁ MIX | 458 |
32 | Tyrka Tomasz | Tarnów | IV Puchar RW Hunt | 469 | 1385 |
III Puchar Marka Ziomka | 459 |
Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 457 |
33 | Wadas Michał | Siedlce | III Puchar Firmy "Twoja Broń" | 465 | 1385 |
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 465 |
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 455 |
34 | Borysiuk Bartłomiej | Warszawa | Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. III | 466 | 1385 |
III Puchar Firmy "Twoja Broń" | 462 |
I Puchar Prezesa NRŁ i Kapelana Krajowego | 457 |
35 | Jamróz Kamil Hubert | Kielce | Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. VI | 468 | 1384 |
XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej | 465 |
II Puchar Tarnowskiej Jaskółki | 451 |
36 | Pasztaleniec Kamil | Tarnobrzeg | Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI | 464 | 1384 |
IV Mem. Dr. Grzegorza Wardyńskiego | 460 |
V Puchar PZŁ MIX | 460 |
37 | Kubik Bartosz Kamil | Radom | I Firmy SKIBICKI i Komisji Strzeleckiej | 468 | 1383 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI | 458 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. VI | 457 |
38 | Pospiech Sergiusz | Katowice | III Puchar Marka Ziomka | 471 | 1381 |
III Puchar Firmy Kolba | 455 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI | 455 |
39 | Marlęga Sławomir | Ciechanów | X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 477 | 1381 |
XXVIII Puchar Jezior Mazurskich | 457 |
III Zawody o Puchar Trofeum | 447 |
40 | Kołodziński Jacek | Gorzów Wielkopolski | XXXIII Puchar Targów Poznańskich | 467 | 1380 |
IX Puchar Gryfa Szczecińskiego | 457 |
III Kujawsko Pomorski Puchar Lata | 456 |
41 | Adamczyk Bartosz | Opole | IX Puchar Jury Częstochowskiej | 470 | 1379 |
Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 455 |
III Puchar Marka Ziomka | 454 |
42 | Zieliński Marcin | Radom | IV Mem. Dr. Grzegorza Wardyńskiego | 463 | 1374 |
XXVIII Puchar Jezior Mazurskich | 463 |
III Puchar Firmy "Twoja Broń" | 448 |
43 | Góral Mariusz | Katowice | Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 459 | 1371 |
XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej | 458 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI | 454 |
44 | Kozłowski Piotr | Olsztyn | III Kujawsko Pomorski Puchar Lata | 458 | 1371 |
XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej | 457 |
VII Puchar Północnego Mazowsza | 456 |
45 | Sasorski Janusz Maria | Warszawa | VII Puchar Czeskiej Zbrojovki | 461 | 1371 |
VII Puchar Północnego Mazowsza | 457 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III | 453 |
46 | Pilcicki Bogusław Wojciech | Białystok | X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 474 | 1369 |
XI Puchar Podlasia | 449 |
VII Puchar Północnego Mazowsza | 446 |
47 | Wąsik Dawid | Opole | Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 470 | 1368 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. IV | 454 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI | 444 |
48 | Goerick Marek | Elbląg | XXVIII Puchar Jezior Mazurskich | 460 | 1367 |
I Firmy SKIBICKI i Komisji Strzeleckiej | 459 |
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich | 448 |
49 | Demps Krzysztof | Gdańsk | Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. II | 485 | 1366 |
XXVIII Puchar Jezior Mazurskich | 451 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III | 430 |
50 | Szczęch Krzysztof | Tarnobrzeg | VII Nowosądecki Puchar Lata | 473 | 1365 |
II Puchar Tarnowskiej Jaskółki | 449 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. VI | 443 |
L.p. | Nazwisko i imię | ZO PZŁ | Zawody | Wyniki | Suma |
51 | Molski Krzysztof Lech | Białystok | XI Puchar Podlasia | 458 | 1364 |
I Puchar Toyoty Ełk | 456 |
XXVIII Puchar Jezior Mazurskich | 450 |
52 | Pieściński Adam | Toruń | II Puchar Tarnowskiej Jaskółki | 462 | 1363 |
III Kujawsko Pomorski Puchar Lata | 451 |
III Puchar Marka Ziomka | 450 |
53 | Samborski Jakub | Piotrków Trybunalski | X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 463 | 1362 |
V Puchar PZŁ MIX | 457 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. V | 442 |
54 | Szydełko Aleksander Wiesław | Wrocław | IX Puchar Jury Częstochowskiej | 459 | 1361 |
III Puchar Marka Ziomka | 456 |
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 446 |
55 | Wróblewski Andrzej | Kalisz | IV Puchar RW Hunt | 465 | 1360 |
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 449 |
Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 446 |
56 | Udrycki Sławomir | Lublin | IV Mem. Dr. Grzegorza Wardyńskiego | 456 | 1360 |
VII Puchar Północnego Mazowsza | 452 |
III Puchar Firmy "Twoja Broń" | 452 |
57 | Buda Przemysław Maksymilian | Zielona Góra | VII Puchar Czeskiej Zbrojovki | 462 | 1359 |
XXXIII Puchar Targów Poznańskich | 451 |
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich | 446 |
58 | Czarnecki Michał Jacek | Toruń | III Kujawsko Pomorski Puchar Lata | 458 | 1357 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. II | 451 |
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 448 |
59 | Gałązka Maciej | Olsztyn | XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej | 460 | 1356 |
XXVIII Puchar Jezior Mazurskich | 449 |
I Puchar Toyoty Ełk | 447 |
60 | Czerwień Marek Henryk | Bydgoszcz | X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 462 | 1354 |
XXXIII Puchar Targów Poznańskich | 455 |
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 437 |
61 | Marconi Hubert | Jelenia Góra | Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 473 | 1354 |
XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej | 450 |
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich | 431 |
62 | Lachowski Andrzej | Warszawa | III Puchar Firmy "Twoja Broń" | 455 | 1353 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III | 451 |
III Kujawsko Pomorski Puchar Lata | 447 |
63 | Grzybowski Dominik | Radom | VII Puchar Północnego Mazowsza | 464 | 1353 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI | 446 |
III Puchar Firmy "Twoja Broń" | 443 |
64 | Biereśniewicz Wacław | Wałbrzych | IX Puchar Jury Częstochowskiej | 456 | 1352 |
IV Puchar RW Hunt | 450 |
Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 446 |
65 | Pilarz Błażej | Sieradz | IX Puchar Jury Częstochowskiej | 461 | 1352 |
II Puchar Trybunalski | 455 |
IV Mem. Dr. Grzegorza Wardyńskiego | 436 |
66 | Dobrzykowski Rafał | Poznań | III Kujawsko Pomorski Puchar Lata | 458 | 1351 |
XVII Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua | 449 |
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 444 |
67 | Burak Andrzej | Białystok | XXVIII Puchar Jezior Mazurskich | 463 | 1347 |
VII Puchar Północnego Mazowsza | 443 |
XI Puchar Podlasia | 441 |
68 | Mołdrzyk Dawid | Katowice | II Puchar Lajkonika | 454 | 1347 |
III Puchar Firmy Kolba | 450 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. V | 443 |
69 | Konupka David | Opole | XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej | 457 | 1347 |
IV Puchar RW Hunt | 445 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI | 445 |
70 | Oborski Przemysław | Piła | Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. I | 457 | 1346 |
III Kujawsko Pomorski Puchar Lata | 445 |
VII Puchar Czeskiej Zbrojovki | 444 |
71 | Turczyn Paweł Piotr | Ostrołęka | III Kujawsko Pomorski Puchar Lata | 453 | 1345 |
VII Puchar Północnego Mazowsza | 446 |
II Puchar Trybunalski | 446 |
72 | Nowicki Paweł | Warszawa | Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III | 451 | 1343 |
XXVIII Puchar Jezior Mazurskich | 447 |
III Puchar Marka Ziomka | 445 |
73 | Solecki Michał | Katowice | III Puchar Marka Ziomka | 455 | 1342 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. V | 447 |
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich | 440 |
74 | Isaryk Sergij | Bydgoszcz | III Mistrzostwa PZŁ Seniorów | 450 | 1341 |
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 446 |
III Kujawsko Pomorski Puchar Lata | 445 |
75 | Kazubski Kacper | Poznań | XXXIII Puchar Targów Poznańskich | 461 | 1341 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. I | 447 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III | 433 |
76 | Szymczuk Marcin Aleksander | Białystok | XXVIII Puchar Jezior Mazurskich | 448 | 1339 |
XI Puchar Podlasia | 447 |
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 444 |
77 | Rączka Roman | Poznań | X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 455 | 1338 |
XVII Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua | 450 |
VI Puchar Gobarto Dziczyzna | 433 |
78 | Andrzejczyk Patryk Łukasz | Koszalin | IX Puchar Gryfa Szczecińskiego | 453 | 1337 |
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich | 445 |
XVII Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua | 439 |
79 | Buda Sławomir Wojciech | Zielona Góra | IV Puchar RW Hunt | 450 | 1337 |
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich | 445 |
VII Puchar Czeskiej Zbrojovki | 442 |
80 | Górnik Jerzy | Katowice | III Puchar Marka Ziomka | 463 | 1336 |
VI Puchar Gobarto Dziczyzna | 437 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. V | 436 |
81 | Długosz Jacek | Opole | II Memoriał Jerzego Adamczyka | 456 | 1336 |
V Puchar PZŁ MIX | 442 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. IV | 438 |
82 | Rozpondek Przemysław | Częstochowa | IV Puchar RW Hunt | 454 | 1335 |
III Puchar Marka Ziomka | 446 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI | 435 |
83 | Tomala Damian | Tarnobrzeg | XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej | 450 | 1335 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI | 443 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. VI | 442 |
84 | Andrzejczyk Paweł Marcin | Koszalin | IX Puchar Gryfa Szczecińskiego | 450 | 1334 |
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich | 443 |
XVII Bałtycki Puchar Anschutz & Lapua | 441 |
85 | Marcinkowski Bartosz | Toruń | XI Puchar Podlasia | 453 | 1333 |
VII Puchar Czeskiej Zbrojovki | 444 |
XXVIII Puchar Jezior Mazurskich | 436 |
86 | Gospodarczyk Rafał | Tarnobrzeg | Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI | 448 | 1332 |
XXV Tarnobrzeski Puchar Wiosny | 448 |
II Puchar Tarnowskiej Jaskółki | 436 |
87 | Szczotka Adam | Bielsko Biała | Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 474 | 1332 |
XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej | 455 |
II Puchar Lajkonika | 403 |
88 | Banasiak Tomasz | Piotrków Trybunalski | IV Puchar RW Hunt | 450 | 1331 |
III Puchar Firmy Kolba | 442 |
III Puchar Marka Ziomka | 439 |
89 | Pasztaleniec Mariusz | Tarnobrzeg | Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI | 449 | 1331 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. VI | 441 |
II Puchar Tarnowskiej Jaskółki | 441 |
90 | Nowacki Mateusz | Kalisz | IX Puchar Jury Częstochowskiej | 453 | 1330 |
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 442 |
XXXIII Puchar Targów Poznańskich | 435 |
91 | Pudełko Janusz | Kraków | XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej | 454 | 1330 |
IV Puchar RW Hunt | 439 |
II Puchar Tarnowskiej Jaskółki | 437 |
92 | Madej Jakub | Radom | XXV Tarnobrzeski Puchar Wiosny | 458 | 1330 |
III Puchar Firmy "Twoja Broń" | 437 |
VII Puchar Północnego Mazowsza | 435 |
93 | Modrzejewski Jacek | Bydgoszcz | X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 454 | 1329 |
XXXVIII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich | 439 |
III Kujawsko Pomorski Puchar Lata | 436 |
94 | Molewski Marcin | Włocławek | III Puchar Firmy "Twoja Broń" | 450 | 1329 |
Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 446 |
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 433 |
95 | Strzelczyk Paweł Tomasz | Konin | XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 454 | 1326 |
VII Nowosądecki Puchar Lata | 444 |
VI Puchar Gobarto Dziczyzna | 428 |
96 | Łassa Paweł Michał | Toruń | XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 450 | 1326 |
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 440 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. II | 436 |
97 | Malik Krzysztof Piotr | Kalisz | III Puchar Marka Ziomka | 444 | 1325 |
VI Puchar Gobarto Dziczyzna | 442 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. IV | 439 |
98 | Kaszewski Andrzej Przemysław | Włocławek | Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. II | 443 | 1324 |
X Puchar Firmy DELTA OPTICAL | 443 |
XXV Puchar Toruńskiej Katarzynki | 438 |
99 | Bednarski Tomasz | Częstochowa | IX Puchar Jury Częstochowskiej | 472 | 1323 |
XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej | 446 |
Liga Strzelecka - Eliminacje Reg. V | 405 |
100 | Kocoń Adrian | Gorzów Wielkopolski | IX Puchar Jury Częstochowskiej | 442 | 1323 |
VI Puchar Gobarto Dziczyzna | 442 |
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III | 439 |
101 | Małecki Artur | Krosno | Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 447 | 1321 |
XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej | 447 |
III Puchar Firmy Kolba | 427 |
102 | Tokaruk Wiktor Kazimierz | Wałbrzych | IX Puchar Jury Częstochowskiej | 448 | 1321 |
III Puchar Marka Ziomka | 444 |
XXII Czarny Diament Ziemi Śląskiej | 429 |
103 | Kucharczyk Kazimierz | Bielsko Biała | Puchar Sudeckiej Krainy 100 lecie PZŁ | 451 | 1320 |
II Puchar Lajkonika | 435 |
V Puchar PZŁ MIX | 434 |