Prawo
Ciekawostki
Szkolenie
Zarządzenia PZŁ
Przystrzelanie
Strzelnice
Konkurencje
Wawrzyny
Liga Strzelecka
Amunicja
Optyka
Archiwum
Terminarze
Wszystkie zawody w roku 2022
Wyświetl:
Wszystkie zawody
Terminarz centralnych zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz zawodów strzeleckich PZŁ
Terminarz PSSP, FITASC, Lotokoty, Astra
rok
2007
2008
2009
2010
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
Lp.
Nazwa zawodów
ZO PZŁ
Strzelnica
Termin
Wyniki
1
Liga Strzelecka - Eliminacje 5
Białystok
Na Zielonej
21-05-2022
Wyniki
2
X Puchar Podlasia 5
Białystok
Karakule
11-06-2022
Wyniki
3
Półfinał Ligi Strzeleckiej IV, V, VI 5
Bielsko Biała
Brzeszcze
30-07-2022
Wyniki
4
Puchar Trzech Króli
Bydgoszcz
Osie
06-01-2022
5
III Kujawsko-Pomorski Puchar Lata 4hunting.pl 5
Bydgoszcz
Łącko
16-07-2022
Wyniki
6
IV Puchar PZŁ MIX 5
Bydgoszcz
Łącko
23-07-2022
Wyniki
7
Półfinał Ligi Strzeleckiej I, II, III 5
Bydgoszcz
Łącko
30-07-2022
Wyniki
8
XXI Puchar Łuczniczki 5
Bydgoszcz
Łącko
11-09-2022
Wyniki
9
MIĘDZYNARODOWY PUCHAR XII- LECIA MKS ASTRA W COMPAK SPORTINGU (dwa dni)
Bydgoszcz
Skoraczewo
23-04-2022
10
XXIII Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Lekarzy, Weterynarii w Compak Sportingu (dwa dni)
Bydgoszcz
Skoraczewo
13-08-2022
11
Zawody Klubowe MKS ASTRA
Bydgoszcz
Skoraczewo
15-05-2022
12
XXII Mistrzostwa Zarządów Kół Łowieckich i Komisji Rewizyjnych Okręgu Bydgoskiego 5
Bydgoszcz
Łącko
24-04-2022
13
Rejonowe Zawody PZŁ w strzelaniach myśliwskich 6
Bydgoszcz
Plaskosz
08-05-2022
14
Rejonowe Zawody PZŁ w strzelaniach myśliwskich 6
Bydgoszcz
Łącko
07-05-2022
15
XVIII Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego 5
Bydgoszcz
Łącko
14-05-2022
16
Zawody członków niestowarzyszonych 5
Bydgoszcz
Łącko
14-05-2022
17
XXVII Turniej Chmielakowy 6
Chełm
Kumowa Dolina
10-09-2022
Wyniki
18
Puchar Ziemi Chełmskiej im. Zbigniewa Guziejko 6
Chełm
Kumowa Dolina
07-05-2022
19
XXII Mistrzostwa Okręgu PZŁ w Chełmie 6
Chełm
Kumowa Dolina
04-06-2022
20
Turniej Zarządów Kół 6
Chełm
Kumowa Dolina
27-08-2022
21
Zawody sędziów i Puchar Juniorów 6
Chełm
Kumowa Dolina
01-10-2022
22
VI Puchar Północnego Mazowsza 6
Ciechanów
Chotum
15-05-2022
Wyniki
23
VI Puchar Jury Częstochowskiej 5
Częstochowa
Kochcice
14-05-2022
Wyniki
24
Zawody z okazji 20-lecia startów Mariusza Brzeziaka (100 rzutków)
częstochowa
Kochcice
05-06-2022
25
Puchar Walentynkowy
Elbląg
Malbork
26-02-2022
26
II Zawody o Puchar Trofeum 5
Elbląg
Malbork
14-05-2022
Wyniki
27
V Puchar Elbląga 6
Elbląg
Gołąbki
18-06-2022
Wyniki
28
XXII Memoriał Adama Kraińskiego 5
Gdańsk
Jaśkowa Dolina
13-08-2022
Wyniki
29
II Mistrzostwa PZŁ Seniorów
Kalisz
Wolica
04-06-2022
Wyniki
30
Puchar Grodu nad Prosną 5
Kalisz
Wolica
27-08-2022
Wyniki
31
Puchar 3 Maja
Kalisz
Wolica
03-05-2022
32
II Puchar Firmy Kolba 5
Katowice
Siemianowice
30-04-2022
Wyniki
33
XXI Czarny Diament Ziemi Śląskiej 5
Katowice
Siemianowice
17-07-2022
Wyniki
34
LIV Mistrzostwa PZŁ Powszechnej (dwu dniowe)6
Katowice
Siemianowice
06-08-2022
Wyniki
35
II Finał Ligi Strzeleckiej 5
Katowice
Siemianowice
17-09-2022
Wyniki
36
Puchar Prezesa Klubu Safari - śrut
Katowice
Jaworzno
28-05-2022
37
Puchar Prezydenta Jaworzna - śrut
Katowice
Jaworzno
27-08-2022
38
Super Puchar Hubertech - śrut ODWOŁANE !!!
Katowice
Jaworzno
01-10-2022
39
Puchar Koła Łowieckiego Słonka - ODWOŁANE !!!
Katowice
Jaworzno
15-10-2022
40
XIX Puchar Dymarek Świętokrzyskich 5
Kielce
Starachowice
02-10-2022
Wyniki
41
XX Puchar Dymarek Świętokrzyskich
Kielce
Starachowice
15-10-2022
42
XVI Bałtycki Puchar Anschutz&Lapua 6
Koszalin
Manowo
25-06-2022
Wyniki
43
I Puchar Lajkonika 5
Kraków
Brzeszcze
25-06-2022
Wyniki
44
II Puchar Smoka Wawelskiego - Parcour
Kraków
Brzeszcze
20-08-2022
45
VI Puchar Gobardo Dziczyzna 5 ODWOŁANE
Leszno
Krzywiń
24-04-2022
46
XI Puchar Jesieni 5
Lublin
Puławy
01-10-2022
Wyniki
47
II Zawody Wawrzynowe 6
Łomża
Czerwony Bór
10-07-2022
Wyniki
48
VI Nowosądecki Puchar Lata 6
Nowy Sącz
Fiuk
09-07-2022
Wyniki
49
XXX Puchar Prezydenta Olsztyna 5
Olsztyn
Gutkowo
27-08-2022
Wyniki
50
XII Zawody w Strzelaniach Myśliwskich o „Puchar Henryka Szymkiewicza” 5
Olsztyn
Gutkowo
23-04-2022
51
Mistrzostwa Okręgu Olsztyńskiego PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich 6
Olsztyn
Gutkowo
07-05-2022
52
Regionalne Zawody Leśników w Strzelaniu o Puchar Dyrektora RDLP 5
Olsztyn
Gutkowo
18-06-2022
53
IX Sportowe Zawody Rodzinne w Strzelaniach Parkurowych 5
Olsztyn
Gutkowo
16-07-2022
54
IV Sportowe Zawody w Strzelectwie Śrutowym o „Puchar Warmii” 5
Olsztyn
Gutkowo
10-09-2022
55
Rejonowe Zawody Strzelectwa Myśliwskiego o „Puchar Starosty Szczycieńskiego” 6
Olsztyn
Gutkowo
17-09-2022
56
I Memoriał Jerzego Adamczyka 5
Opole
Grudzice
02-04-2022
Wyniki
57
Liga Strzelecka - Eliminacje 5
Opole
Grudzice
21-05-2022
Wyniki
58
III Puchar RW Hunt 5
Opole
Grudzice
04-06-2022
Wyniki
59
I Puchar Opolskiej Karolinki 5
Opole
Grudzice
11-09-2022
Wyniki
60
Turniej Trzech Strzelnic w wieloboju śrutowym 5
Opole
Grudzice
23-04-2022
61
Puchar ZO PZŁ w Opolu im. Waldemara Wiśniewskiego 5
Opole
Grudzice
22-05-2022
62
Zawody Okręgowe Kół Łowieckich 5
Opole
Grudzice
19-06-2022
63
Puchar Zamknięcia sezonu strzeleckiego 5
Opole
Grudzice
09-10-2022
64
VI Puchar Czeskiej Zbrojovki 5
Piła
Chodzież
23-04-2022
Wyniki
65
I Zawody o Puchar Trybunalski 5
Piotrków Tryb.
Piotrków Tryb.
08-05-2022
Wyniki
66
Liga Strzelecka - Eliminacje 5
Piotrków Tryb.
Piotrków Tryb.
21-05-2022
Wyniki
67
IX Mistrzostwa PZŁ Dian 6
Piotrków Tryb.
Piotrków Tryb.
18-06-2022
Wyniki
68
XXII Puchar Targów Poznańskich 5
Poznań
Antoninek
07-05-2022
Wyniki
69
Liga Strzelecka - Eliminacje 5
Poznań
Antoninek
21-05-2022
Wyniki
70
XXXVII Krajowy Konkurs Kół Łowieckich (dwu dniowe)6
Poznań
Antoninek
02-07-2022
Wyniki
71
III Mem. Dr. Grzegorza Wardyńskiego 5
Radom
Piastów
30-04-2022
Wyniki
72
Liga Strzelecka - Eliminacje 5
Radom
Piastów
21-05-2022
Wyniki
73
Podkarpacki Puchar Jesieni 5
Rzeszów
Bór
24-09-2022
Wyniki
74
Mistrzostwa Okręgu Krośnieńskiego 6
Rzeszów
Bór
11-06-2022
75
Mistrzostwa Okręgu Przemyskiego 6
Rzeszów
Bór
04-06-2022
76
Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego 6
Rzeszów
Bór
25-06-2022
77
Otwarcie Sezonu Strzeleckiego 6
Słupsk
Miastko
20-04-2022
78
Mistrzostwa Okręgu Słupskiego 6
Słupsk
Miastko
04-06-2022
79
Zawody Kół Powiatu Lęborskiego 6
Słupsk
Miastko
03-09-2022
80
Zakończenie Sezonu Strzeleckiego 6
Słupsk
Miastko
24-09-2022
81
XXVII Puchar Jezior Mazurskich 6
Suwałki
Giżycko
09-07-2022
Wyniki
82
VIII Puchar Gryfa Szczecińskiego 5
Szczecin
Pucice
11-06-2022
Wyniki
83
XXIV Tarnobrzeski Puchar Wiosny 5
Tarnobrzeg
Borów
09-04-2022
Wyniki
84
III Puchar Firmy TAGART 5
Tarnobrzeg
Borów
13-08-2022
Wyniki
85
I Puchar Tarnowskiej Jaskółki 6
Tarnów
Fiuk
23-04-2022
Wyniki
86
Mistrzostwa Okręgu Krakowskiego 6
Tarnów
Fiuk
24-04-2022
87
Liga Strzelecka - Eliminacje 5
Toruń
Glinki
21-05-2022
Wyniki
88
XXIV Puchar Toruńskiej Katarzynki 5
Toruń
Glinki
29-05-2022
Wyniki
89
Puchar Sudeckiej Krainy Łowieckiej 5
Wałbrzych
Biernacice
14-05-2022
Wyniki
90
II Puchar Firmy "Twoja Broń" 5
Warszawa
Suchodół
16-07-2022
Wyniki
91
V Warszawski Puchar Benelli 5
Warszawa
Suchodół
20-08-2022
Wyniki
92
IX Puchar Firmy DELTA OPTICAL 6
Włocławek
Ostrowy
28-05-2022
Wyniki
93
VI Puchar Kujaw 5 ODWOŁANE
Włocławek
Ostrowy
24-09-2022
94
XXI Mistrzostwa PZŁ Mistrzowskiej (dwu dniowe)6
Włocławek
Ostrowy
03-09-2022
Wyniki
95
VIII Puchar Skibickiego i Komisji Strzeleckiej we Włocławku
Włocławek
Ostrowy
20-08-2022
96
II Puchar Komisji Strzeleckiej przy ZO PZŁ we Wrocławiu 5
Wrocław
Wrocław
11-06-2022
Wyniki
97
II Puchar Komisji Strzeleckiej przy ZO PZŁ we Wrocławiu 5
Wrocław
Wrocław
11-06-2022
98
Mistrzostwa Okręgu Wrocławskiego 5
Wrocław
Wrocław
16-07-2022
99
XXXVII Puchar Winobrania 5
Zielona Góra
Lupus
10-09-2022
Wyniki
100
Puchar "Indyka"
Zielona Góra
Krutla
13-08-2022
Szukaj
|
Ochrona prywatności
|
Webmaster
Copyright(c) 2001-2006
P&H Limited Sp. z o.o.