strona główna forum dyskusyjne


























Oglądalność



"A co tam niech reszta kopie a ja sobie powęszę"
55 razy
autor: januszlu23
55 razy
autor: Fabio
55 razy
autor: GROM 1
55 razy
autor: .Marek Bublej.
55 razy
autor: .Marek Bublej.
55 razy
autor: Trinity
55 razy
autor: jaro wilk
55 razy
autor: Adrian89 (BT)
55 razy
autor: Terra
55 razy
autor: Leszek
Tadziu przed zającem..........
55 razy
autor: Kebas84
55 razy
autor: Leon
55 razy
autor: Leon
55 razy
autor: Leon
55 razy
autor: Bukiet
240/180.To ciśnienie Tadzia przed dzikiem.Piotrek nie martw się .Następnym razem będzie lepiej.Wiatr sprawił psikusa organizatorom i wymieszał kartki z numerkami przed losowaniem rowera.
55 razy
autor: Bukiet
55 razy
autor: Bukiet
55 razy
autor: Bukiet
55 razy
autor: bojanek
55 razy
autor: bojanek
Jurek,przestań grzebać w tych nagrodach.
55 razy
autor: bojanek
55 razy
autor: bojanek
55 razy
autor: bojanek
55 razy
autor: boryss
55 razy
autor: Bukiet
Wręczenie dyplomu i  pucharu wojewody lubuskiego dla zwycięzcy ,czyli dla mnie. Drugie miejsce-Mietek Serżysko.Leszek Jachimiak-czwarte miejsce.Eugeniusz Pulikowski-dziewiąte miejsce.Tomek zajął drugie miejsce z wynikiem 465pkt.
55 razy
autor: Bukiet
55 razy
autor: Bukiet
55 razy
autor: Bukiet
55 razy
autor: Bukiet
55 razy
autor: Bukiet

Wróć do wyboru galerii <<poprzednie     następne>>

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
P&H Limited Sp. z o.o.