Poniedziałek
06.04.2020
nr 097 (5363 )
ISSN 1734-6827

Hyde Park CornerTemat: Czy ktoś słyszał ?  (NOWY TEMAT)

Autor: pięta  godzina: 19:14
Koronawirus szaleje wkoło nas ale ...czy ktoś słyszał aby gdzieś w Polsce zachorowała jakaś kasjerka ba by zmarła z sieci handlowych a przecież te osoby dzień w dzień mają kontakt z setkami ba tysiącami klientów z których ktoś może być zainfekowany i roznosić wiruska ? . Czy to też podlega utajnieniu tak jak wypowiedzi rzeczników wojewódzkich służby zdrowia . Skoro lekarze i pielęgniarki chorują to dlaczego ekspedientki miały by być tu wyjątkiem skoro są nie mniej narażone? No i w końcu skąd się faktycznie ten wirus wziąć bowiem naprawdę trudno uwierzyć w spontaniczność jego biologicznego powstania . Żaden patogen nie zabija swego żywiciela bo przez to sam się automatycznie unicestwia więc pewne teorie warto by wsadzić czym prędzej między...bajki.

Autor: 28rafal  godzina: 19:25
pięta,,,bardzo trafne spostrzeżenie. Każda taka chora to zamknięty sklep,,,a jeszcze tego nie było..Na stacjach benzynowych wirus też wytruty....

Autor: pięta  godzina: 19:33
A policja nakłada mandaty na myjniach samochodowych i u wulkanizatorów przy wymianie ogumienia sezonowego bo ktoś chce być bardziej papieski niż sam papież....to jest jakaś kpina przy ogólnym braku maseczek , rękawiczek /nawet u personelu medycznego a zbyt wylewnym pielęgniarkom czy lekarzom zamyka się usta /. Dlaczego Premier rządu wydaje zakaz handlu na Allegro płynami dezynfekcyjnymi , maseczkami czy rękawiczkami ? To jest największa głupota jaka tu jest spekulacja skoro państwo nie jest w stanie wyjść na przeciw wszystkim potrzebującym czy ktoś te płyny dezynfekcyjne np.denaturat lub inne chemikalia będzie pił ? Jak mnie stać to sobie kupię nawet po wyższych cenach ale będę miał a nie zakaz i brak wszędzie dostępności!!! To są jakieś kpiny z narodu.

Autor: 28rafal  godzina: 19:47
pięta ,,, wszystko to kpina. Las zamknięty,,hala w której pracuje kilkaset osób funkcjonuje bez problemu.

Autor: kedaT  godzina: 19:58
"..wszystko to kpina ." W autobusie o powierzchni podłogi np 28m2 może jechać ok.20 osób , a w kościele o powierzchni podłogi przykładowo 800m2 może przebywać podczas mszy 5 osób.

Autor: Felis silvestris  godzina: 19:59
Jak ekspedientka ma gorączkę bierze APAP i w droge termometr oszukany i tak to działa podobnie w większych zakładach w naszym rejonie niestety.

Autor: pięta  godzina: 19:59
Las zamknięty bo LP znalazły sobie pretekst koronawirusa w dobie zagrożenia pożarowego III stopnia we wszystkich lasach Polski a policja zamiast zajmować się bandziorami i włamaniami na budowy to jeździ i marnuje czas na rozganianie ludzi ,którzy wyszli na spacer. W niedzielę byłem świadkiem małżeństwo szło z dzieckiem na spacer podjechali i 30 minut facetowi tłumaczyli -gość mówi panie ale to moja żona ja z nią codziennie śpię /spółkuję / nic mnie to nie obchodzi rzekł funkcjonariusz na tej polnej drodze proszę zachować dwumetrowy...odstęp a co pan robi w domu z żoną to mnie nie obchodzi.. Nie dziwota ,że są kawały o policjancie i psie ...wszak co dwie głowy to nie jedna ! Dobrze ,że przynajmniej kolędy się odbyły w czasie kiedy jeszcze w Polsce o koronawirusie rząd nie myślał . Bowiem byliby w stanie przewielebnych nie dopuścić do zbiórek co łaska .

Autor: 28rafal  godzina: 20:06
kedaT,,,,racja z tym kościołem. Za łażenie do tego przybytku po 500zł od łba. Za recydywę po 30tyś. To nie jest czynność niezbędna do życia,,,tak jak mycie w pojedynkę samochodu.

Autor: pięta  godzina: 21:19
Patrzę teraz na obrady Sejmu w sprawie wyborów po prostu żal d...ściska gdzie my żyjemy jest XXI wiek ?

Autor: Lesław  godzina: 21:32
Ktoś wpadł na pomysł i na podstawie danych sprwadził ile osób zmarło we Włoszech w pierwszym kwartale ubiegłego roku i zestawił to z danymi z pierwszego kwartału tego roku. Chodziło o liczbę wszystkich zgonów. Wynik jest bardzo ciekawy i bardzo nie popularny. Jeden z instytutów badawczych w Niemczech podał w piatek, że po analizie ta epidemia jest bardzo dęta jeśli chodzi o aspekt zdrowia jednak gospodarczo .... kasa, kasa, kasa ...

Autor: Straznik lodowki na wygnaniu  godzina: 21:41
Pięto Wniosek z tego płynie jeden. Chcesz przeżyć - zatrudnij się w Biedronce.

Autor: 1585  godzina: 21:46
To ta firma, co pracownicy musza w pasmpersach stac na kasie?

Autor: pięta  godzina: 21:48
Zaczyna się dalszy bełkot w Sejmie się przetłaczam na ten kabaret!