strona główna forum dyskusyjne




























Pytał: Ireneusz Szczypek
Data: 24/03/2011
Publikacja: 27/03/2011
Pytanie: Jakie posiada uprawnienia strażnik łowiecki jako samodzielna jednostka powołany przez zarząd koła? Czy członek zarządu koła może kontrolować myśliwych oraz inne osoby przebywające w łowisku?

Odpowiedź:
Uprawnienia określa art. 39 ust. 2 pkt 1, 5, 6, 9 i 11, ust. 3 pkt 1 i 2, ust. 4 oraz ust. 9-11 ustawy Prawo łowieckie.
Jeśli chodzi o część drugą pytania, to nie wiem, o jaka kontrolę chodzi. Na pewno nie może legitymować, zatrzymywać, etc. i nie może wykonywać uprawnień, o których w pkt.1 wyżej.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.