strona główna forum dyskusyjne




























Pytał: Wojciech Perkowski
Data: 04/06/2011
Publikacja: 08/06/2011
Pytanie: Chciałem się dowiedzieć, czy łowczy powinien prowadzić rejestr wydawanych odstrzałów? Jeśli ma być taki rejestr to poproszę o podstawę prawną.

Odpowiedź:
Tak, a wystarczającą do tego podstawą jest zapis § 22 ust.2 Rozporządzenia MŚ w sprawie szczegółowych zasad i warunków wykonywania polowania, w którym jest mowa, że upoważnienie do polowania indywidualnego jest drukiem ścisłego zarachowania. Nie jest możliwym, żeby druki ścisłego zarachowania nie były zarejestrowane w rejestrze.



Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.