strona główna forum dyskusyjne




























Pytał: Piotr W
Data: 21/05/2012
Publikacja: 28/05/2012
Pytanie: Czy teść może być członkiem KR, jeżeli zięć jest skarbnikiem? Czy par. 72 statutu dotyczy teścia i zięcia?

Odpowiedź:
Teścia z zięciem łączy powinowactwo w linii prostej. W związku z tym teść skarbnika nie może być członkiem komisji rewizyjnej, bo łączy go ze skarbnikiem powinowactwo w linii prostej. Mówi o tym wskazany § 72 ust.2 Statutu PZŁ . Gdyby do takiego wyboru doszło, to teść powinien natychmiast wystąpić z komisji rewizyjnej koła.

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.