strona główna forum dyskusyjne













III Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich w Klasie Mistrzowskiej
Olsztyn - Gutkowo, 02-03.08.2003

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja szczegółowaKlasyfikacja drużynowa

Klasyfikacja indywidualna

L.p

Nazwisko imię

ZO PZŁ

Krąg

Bażant

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz

Lis

Kula

Suma

1

Turek Jan

Tarnobrzeg

100

100

50

50

300

90

50

48

188

488

2

Łakomy Wojciech

Olsztyn I

90

100

50

50

290

93

50

50

193

483

3

Łyczkowski Krzysztof

Katowice

95

95

50

50

290

92

50

50

192

482

4

Montowski Zbyszko

Bydgoszcz

90

100

50

50

290

93

50

48

191

481

5

Pilarz Tomasz

Sieradz

95

90

50

50

285

95

48

49

192

477

6

Milewski Robert

Siedlce

100

100

50

50

300

77

50

49

176

476

7

Włodarczyk Remigiusz

Opole

95

100

50

50

295

82

50

49

181

476

8

Nowicki Karol

Olsztyn II

95

100

45

50

290

84

49

48

181

471

9

Blażniak Adam

Kraków

95

95

50

45

285

90

49

46

185

470

10

Kędzierawski Piotr

Chełm

95

95

50

45

285

85

50

50

185

470

11

Kraiński Piotr

Gdańsk

90

95

50

50

285

88

48

49

185

470

12

Duplicki Jacek

Warszawa

95

100

50

45

290

79

50

50

179

469

13

Kokoszkiewicz Maian

Radom

90

95

50

50

285

84

50

50

184

469

14

Szugajew Michał

Ciechanów

85

90

50

50

275

96

49

49

194

469

15

Jóźwiak Piot

Szczecin

90

100

45

45

280

90

49

49

188

468

16

Dylewski Grzegorz

Piotrków Tryb

100

90

50

45

285

83

50

49

182

467

17

Prill Tomasz

Elbląg

80

95

50

50

275

92

50

50

192

467

18

Urbański Wojciech

Bydgoszcz

100

95

50

50

295

73

49

49

171

466

19

Załoga Paweł

Piotrków Tryb

95

90

50

50

285

81

50

50

181

466

20

Karpiński Andrzej

Bydgoszcz

85

90

50

50

275

90

50

50

190

465

21

Dyczkowski Rafał

Radom

95

100

50

45

290

76

49

49

174

464

22

Rudnicki Marcin

Toruń

95

90

50

50

285

91

48

40

179

464

23

Ficek Michał

Bielsko - Biała

90

95

50

45

280

87

47

50

184

464

24

Buniowski Paweł

Kalisz

85

90

50

50

275

89

50

50

189

464

25

Kuzior Roman

Opole

90

100

50

35

275

92

46

50

188

463

26

Gajda Robert

Warszawa

90

90

50

45

275

88

50

50

188

463

27

Kaśnicki Bogdan

Piotrków Tryb

100

95

50

45

290

73

50

49

172

462

28

Kamiński Ryszard

Warszawa

85

100

50

50

285

80

48

49

177

462

29

Jendrzejewski Tomasz

Ciechanów

95

95

40

45

275

92

45

50

187

462

30

Chrapka Jerzy

Katowice

85

85

50

50

270

93

50

49

192

462

31

Radzimski Leszek

Leszno

95

90

50

45

280

84

49

48

181

461

32

Jamróz Kamil

Kielce

85

95

45

50

275

89

50

47

186

461

33

Czerwień Marek

Piła

95

75

50

50

270

92

50

49

191

461

34

Sztuczka Janusz

Słupsk

90

100

50

40

280

80

50

50

180

460

35

Kapliński Rafał

Suwałki

90

95

45

50

280

84

49

47

180

460

36

Kryszkiewicz Hubert

Wrocław

90

95

50

50

285

81

47

46

174

459

37

Dulęba Czesław

Opole

95

95

50

50

290

70

48

50

168

458

38

Łąpieś Sławomir

Toruń

95

95

45

45

280

81

48

49

178

458

39

Spierewka Edward

Gdańsk

85

90

50

50

275

86

48

49

183

458

40

Walisko Sławomir

Opole

95

100

50

50

295

64

48

50

162

457

41

Damas Tomasz

Sieradz

85

95

50

50

280

77

50

50

177

457

42

Ignaczewski Henryk

Wałbrzych

90

95

45

45

275

84

48

50

182

457

43

Banasiak Tomasz

Piotrków Tryb

80

100

50

50

280

77

50

49

176

456

44

Maciąg Andrzej

Chełm

85

95

50

40

270

88

48

50

186

456

45

Tuszkowski Ryszard

Suwałki

85

90

50

45

270

89

49

48

186

456

46

Czaja Marcin

Częstochowa

100

95

45

45

285

72

49

49

170

455

47

Bazarewski Jerzy

Szczecin

100

90

45

50

285

75

46

49

170

455

48

Grynia Jerzy

Koszalin

85

95

50

45

275

85

48

47

180

455

49

Weiss Jacek

Poznań

95

80

45

50

270

89

48

47

184

454

50

Dubrownik Jarosław

Łódź

95

85

50

50

280

76

48

49

173

453

51

Bella Aleksander

Kalisz

85

90

50

40

265

90

49

49

188

453

52

Kamiński Krzysztof

Warszawa

100

95

50

45

290

64

49

49

162

452

53

Jendrzejewski Waldemar

Ciechanów

90

100

50

50

290

66

50

46

162

452

54

Górski Henryk

Tarnobrzeg

90

75

50

45

260

93

50

49

192

452

55

Mikłasz Piotr

Szczecin

75

100

50

50

275

81

49

47

177

452

56

Owedyk Romuald

Toruń

95

100

50

45

290

65

46

50

161

451

57

Krasicki Piotr

Legnica

80

95

50

50

275

79

48

49

176

451

58

Daukszyc Tadeusz

Łódź

90

90

50

45

275

76

50

50

176

451

59

Szerszenowicz Tomasz

Słupsk

85

90

50

45

270

88

47

46

181

451

60

Barański Paweł

Piotrków Tryb

90

95

40

50

275

80

47

48

175

450

61

Grecki Krzysztof

Słupsk

80

100

50

45

275

75

50

50

175

450

62

Kołodziński Jacek

Gorzów Wlkp

90

75

50

50

265

91

47

47

185

450

63

Pietrusza Wojciech

Piła

95

85

50

50

280

79

47

43

169

449

64

Kaczyński Maciej

Ostrołęka

85

90

50

50

275

79

46

49

174

449

65

Sztangierski Paweł

Częstochowa

85

95

50

50

280

69

50

49

168

448

66

Witak Hubert

Warszawa

80

90

50

50

270

81

50

47

178

448

67

Kryska Bartosz

Płock

95

90

45

50

280

67

50

50

167

447

68

Bać Stanisław

Rzeszów

80

85

50

50

265

86

49

47

182

447

69

Buda Marek

Zielona Góra

80

90

50

40

260

88

49

50

187

447

70

Ottomański Edward

Suwałki

75

100

50

35

260

87

50

50

187

447

71

Heczko Tomasz

Bielsko - Biała

90

90

50

45

275

84

49

38

171

446

72

Lissowski Andrzej

Warszawa

90

90

50

45

275

76

47

48

171

446

73

Szerszenowicz Jacek

Słupsk

100

90

50

25

265

82

49

50

181

446

74

Demps Wojciech

Gdańsk

95

85

50

45

275

77

48

45

170

445

75

Godula Mirosław

Łomża

75

95

40

45

255

92

48

50

190

445

76

Kuczyński Bogusław

Białystok

90

100

50

35

275

76

49

44

169

444

77

Rafalski Maciej

Łódź

85

85

50

45

265

80

50

49

179

444

78

Onopiak Ryszard

Elbląg

90

85

40

45

260

86

50

48

184

444

79

Świtalski Łukasz

Włocławek

95

85

50

45

275

71

50

47

168

443

80

Kuśmierek Przemysław

Olsztyn I

90

80

50

50

270

78

46

49

173

443

81

Czaja Józef

Częstochowa

95

95

50

50

290

53

49

50

152

442

82

Babiński Aleksander

Kraków

95

85

50

35

265

77

50

50

177

442

83

Molski Krzysztof

Białystok

80

95

50

40

265

78

50

49

177

442

84

Adamczyk Bartosz

Opole

95

85

50

25

255

87

50

50

187

442

85

Turczyn Paweł

Ostrołęka

85

85

45

40

255

90

49

48

187

442

86

Ostrowski Witold

Warszawa

80

95

50

50

275

67

49

50

166

441

87

Bogaczyński Grzegorz

Kalisz

80

85

50

50

265

84

48

44

176

441

88

Cichy Dariusz

Olsztyn II

100

80

45

45

270

72

50

48

170

440

89

Jamróz Marek

Kielce

95

80

50

45

270

72

49

49

170

440

90

Bieniak Tomasz

Olsztyn II

85

100

50

35

270

77

49

44

170

440

91

Garbarz Janusz

Tarnów

85

95

50

45

275

78

43

43

164

439

92

Demski Witold

Przemyśl

90

85

50

45

270

74

46

49

169

439

93

Wasiukiewicz Michał

Szczecin

80

85

45

45

255

89

49

46

184

439

94

Barszcz Jerzy

Kielce

90

95

50

50

285

55

49

49

153

438

95

Tęcza Stefan

Tarnów

85

85

50

45

265

74

50

49

173

438

96

Biedroń Adam

Tarnów

80

80

50

45

255

85

49

49

183

438

97

Skrzypczak Piotr

Piła

90

90

50

50

280

59

49

48

156

436

98

Bojanowski Stanisław

Toruń

95

80

45

50

270

69

48

49

166

436

99

Supeł Krzysztof

Siedlce

90

80

50

40

260

78

49

49

176

436

100

Pierchała Jan

Bielsko - Biała

95

95

45

40

275

73

48

39

160

435

101

Chodorowski Janusz

Wrocław

85

80

50

40

255

83

49

48

180

435

102

Stupak Lesław

Przemyśl

70

100

50

45

265

70

50

49

169

434

103

Burak Andrzej

Białystok

90

85

45

40

260

80

46

48

174

434

104

Majda Andrzej

Sieradz

85

80

35

50

250

88

47

49

184

434

105

Przeorek Jerzy

Ciechanów

95

80

40

30

245

90

49

50

189

434

106

Urban Wojciech

Poznań

80

85

50

45

260

79

47

47

173

433

107

Szczęch Krzysztof

Tarnobrzeg

80

90

45

30

245

90

50

48

188

433

108

Pieściński Jacek

Toruń

75

75

50

45

245

91

48

49

188

433

109

Lutrzykowski Wojciech

Ciechanów

85

85

50

45

265

72

47

48

167

432

110

Kowalczyk Hubert

Gorzów Wlkp

80

75

50

50

255

76

50

49

175

430

111

Majda Maciej

Sieradz

75

85

50

40

250

81

49

50

180

430

112

Rozum Stanisław

Siedlce

80

85

45

40

250

82

49

48

179

429

113

Pilicicki Bogdan

Białystok

90

95

45

40

270

58

50

50

158

428

114

Skibiak Dariusz

Elbląg

100

70

50

45

265

63

50

50

163

428

115

Mruk Mirosław

Gdańsk

80

90

45

40

255

78

50

44

172

427

116

Jaślanek Michał

Zielona Góra

80

70

50

50

250

81

48

48

177

427

117

Matysiewicz Jarosław

Łomża

65

90

40

50

245

85

49

48

182

427

118

Cybula Ryszard

Piotrków Tryb

80

90

50

45

265

66

49

46

161

426

119

Kamiński Jerzy

Bydgoszcz

80

85

50

45

260

72

49

43

164

424

120

Skorobogaty Tadeusz

Gorzów Wlkp

65

90

45

50

250

74

50

49

173

423

121

Kaczor Krzysztof

Radom

95

85

50

45

275

48

49

50

147

422

122

Biereśniewicz Wacław

Wałbrzych

80

85

50

40

255

73

47

47

167

422

123

Ziemiński Henryk

Rzeszów

90

85

50

45

270

60

50

41

151

421

124

Rubiś Mariusz

Kraków

85

95

50

35

265

61

46

49

156

421

125

Bernacki Roman

Katowice

90

70

50

40

250

71

50

50

171

421

126

Dutka Grzegorz

Poznań

85

85

50

45

265

64

44

47

155

420

127

Wrzaszcz Zbigniew

Biała Podlaska

90

80

50

40

260

63

49

48

160

420

128

Sowiński Tadeusz

Olsztyn I

85

75

50

40

250

77

46

44

167

417

129

Kowalski Marek

Sieradz

90

65

50

40

245

75

49

48

172

417

130

Pawlak Wojciech

Płock

75

85

35

50

245

72

50

49

171

416

131

Precz Maciej

Kalisz

75

100

50

40

265

70

49

31

150

415

132

Matuszczak Paweł

Łódź

55

95

50

45

245

72

50

48

170

415

133

Kucab Zbigniew

Legnica

85

80

50

50

265

51

49

49

149

414

134

Lissowski Krzysztof

Warszawa

90

75

45

40

250

68

49

47

164

414

135

Szymański Andrzej

Kraków

90

75

50

35

250

68

48

47

163

413

136

Nowakowski Benedykt

Skierniewice

80

80

50

25

235

84

48

46

178

413

137

Wąsowski Krzysztof

Biała Podlaska

85

70

40

45

240

78

47

47

172

412

138

Rybakiewicz Łukasz

Wałbrzych

90

85

40

50

265

50

48

48

146

411

139

Sierakowski Dominik

Skierniewice

95

75

45

45

260

65

37

49

151

411

140

Możdżan Janusz

Rzeszów

80

85

50

45

260

54

48

48

150

410

141

Zaganas Panagiotis

Legnica

80

100

45

45

270

51

49

39

139

409

142

Skowroński Jan

Zielona Góra

80

75

45

45

245

67

49

47

163

408

143

Skrzypczyński Grzegorz

Sieradz

95

95

50

35

275

34

47

50

131

406

144

Caputa Zbigniew

Wałbrzych

75

85

45

40

245

70

45

46

161

406

145

Purcel Stanisław

Łomża

85

85

45

40

255

60

49

40

149

404

146

Smykowski Marcin

Włocławek

65

100

45

40

250

70

43

41

154

404

147

Lichomski Hubert

Łomża

80

75

35

45

235

79

43

47

169

404

148

Rysak Grzegorz

Chełm

75

90

50

35

250

58

47

48

153

403

149

Białobrzeski Artur

Ostrołęka

65

75

50

40

230

78

47

48

173

403

150

Pilarz Włodzimierz

Koszalin

80

65

50

50

245

59

49

49

157

402

151

Prask Jerzy

Wrocław

90

75

40

45

250

51

48

50

149

399

152

Kocoń Aleksander

Wałbrzych

80

70

50

40

240

69

50

40

159

399

153

Liczner Józef

Jelenia Góra

75

65

50

45

235

70

47

43

160

395

154

Damaz Wiesław

Skierniewice

75

80

45

25

225

67

50

50

167

392

155

Szewczyk Zbigniew

Biała Podlaska

60

80

50

25

215

81

48

48

177

392

156

Makowski Bogdan

Jelenia Góra

85

80

40

20

225

65

47

47

159

384

157

Staszałek Tomasz

Koszalin

55

100

45

40

240

43

46

43

132

372

158

Rupiński Leszek

Włocławek

60

85

50

20

215

69

43

40

152

367

159

Okrojek Stanisław

Przemyśl

85

60

45

40

230

30

50

46

126

356

160

Kruczkowski Marek

Płock

75

70

0

35

180

77

49

47

173

353

161

Nowak Marian

Poznań

70

70

50

30

220

41

46

44

131

351

162

Gąsiorowski Piotr

Jelenia Góra

50

55

50

25

180

69

36

46

151

331

163

Gutkowski Tomasz

Ciechanów

0

90

50

40

180

67

0

0

67

247


Klasyfikacja szczegółowa
Nazwisko imię

ZO PZŁ

Krąg

Zając

Bażant

Śrut

Razem

Dzik

Rogacz

Lis

Kula

Razem

Ogółem

Wyn dr.

Lokata

Montowski Zbyszko

Bydgoszcz

90

100

50

50

290

860

93

50

48

191

552

481

1412

1

Urbański Wojciech

Bydgoszcz

100

95

50

50

295

73

49

49

171

466

Karpiński Andrzej

Bydgoszcz

85

90

50

50

275

90

50

50

190

465

Włodarczyk Remigiusz

Opole

95

100

50

50

295

865

82

50

49

181

531

476

1396

2

Kuzior Roman

Opole

90

100

50

35

275

92

46

50

188

463

Walisko Sławomir

Opole

95

100

50

50

295

64

48

50

162

457

Dylewski Grzegorz

Piotrków Tryb

100

90

50

45

285

860

83

50

49

182

535

467

1395

3

Załoga Paweł

Piotrków Tryb

95

90

50

50

285

81

50

50

181

466

Kaśnicki Bogdan

Piotrków Tryb

100

95

50

45

290

73

50

49

172

462

Duplicki Jacek

Warszawa

95

100

50

45

290

855

79

50

50

179

529

469

1384

4

Gajda Robert

Warszawa

90

90

50

45

275

88

50

50

188

463

Kamiński Krzysztof

Warszawa

100

95

50

45

290

64

49

49

162

452

Jóźwiak Piot

Szczecin

90

100

45

45

280

840

90

49

49

188

535

468

1375

5

Bazarewski Jerzy

Szczecin

100

90

45

50

285

75

46

49

170

455

Mikłasz Piotr

Szczecin

75

100

50

50

275

81

49

47

177

452

Turek Jan

Tarnobrzeg

100

100

50

50

300

805

90

50

48

188

568

488

1373

6

Górski Henryk

Tarnobrzek

90

75

50

45

260

93

50

49

192

452

Szczęch Krzysztof

Tarnobrzeg

80

90

45

30

245

90

50

48

188

433

Łyczkowski Krzysztof

Katowice

95

95

50

50

290

810

92

50

50

192

555

482

1365

7

Chrapka Jerzy

Katowice

85

85

50

50

270

93

50

49

192

462

Bernacki Roman

Katowice

90

70

50

40

250

71

50

50

171

421

Kapliński Rafał

Suwałki

90

95

45

50

280

810

84

49

47

180

553

460

1363

8

Tuszkowski Ryszard

Suwałki

85

90

50

45

270

89

49

48

186

456

Ottomański Edward

Suwałki

75

100

50

35

260

87

50

50

187

447

Buniowski Paweł

Kalisz

85

90

50

50

275

805

89

50

50

189

553

464

1358

9

Bella Aleksander

Kalisz

85

90

50

40

265

90

49

49

188

453

Bogaczyński Grzegorz

Kalisz

80

85

50

50

265

84

48

44

176

441

Kokoszkiewicz Maian

Radom

90

95

50

50

285

850

84

50

50

184

505

469

1355

10

Dyczkowski Rafał

Radom

95

100

50

45

290

76

49

49

174

464

Kaczor Krzysztof

Radom

95

85

50

45

275

48

49

50

147

422

Kraiński Piotr

Gdańsk

90

95

50

50

285

815

88

48

49

185

540

470

1355

11

Spierewka Edward

Gdańsk

85

90

50

50

275

86

48

49

183

458

Mruk Mirosław

Gdańsk

80

90

45

40

255

78

50

44

172

427

Szugajew Michał

Ciechanów

85

90

50

50

275

810

96

49

49

194

545

469

1355

12

Jendrzejewski Waldemar

Ciechanów

90

100

50

50

290

66

50

46

162

452

Przeorek Jerzy

Ciechanów

95

80

40

30

245

90

49

50

189

434

Rudnicki Marcin

Toruń

95

90

50

50

285

845

91

48

40

179

506

464

1351

13

Owedyk Romuald

Toruń

95

100

50

45

290

65

46

50

161

451

Bojanowski Stanisław

Toruń

95

80

45

50

270

69

48

49

166

436

Nowicki Karol

Olsztyn II

95

100

45

50

290

830

84

49

48

181

521

471

1351

14

Cichy Dariusz

Olsztyn II

100

80

45

45

270

72

50

48

170

440

Bieniak Tomasz

Olsztyn II

85

100

50

35

270

77

49

44

170

440

Szerszenowicz Tomasz

Słupsk

85

90

50

45

270

810

88

47

46

181

537

451

1347

15

Grecki Krzysztof

Słupsk

80

100

50

45

275

75

50

50

175

450

Szerszenowicz Jacek

Słupsk

100

90

50

25

265

82

49

50

181

446

Czerwień Marek

Piła

95

75

50

50

270

830

92

50

49

191

516

461

1346

16

Pietrusza Wojciech

Piła

95

85

50

50

280

79

47

43

169

449

Skrzypczak Piotr

Piła

90

90

50

50

280

59

49

48

156

436

Czaja Marcin

Częstochowa

100

95

45

45

285

855

72

49

49

170

490

455

1345

17

Sztangierski Paweł

Częstochowa

85

95

50

50

280

69

50

49

168

448

Czaja Józef

Częstochowa

95

95

50

50

290

53

49

50

152

442

Ficek Michał

Bielsko - Biała

90

95

50

45

280

830

87

47

50

184

515

464

1345

18

Heczko Tomasz

Bielsko - Biała

90

90

50

45

275

84

49

38

171

446

Pierchała Jan

Bielsko - Biała

95

95

45

40

275

73

48

39

160

435

Łakomy Wojciech

Olsztyn

90

100

50

50

290

810

93

50

50

193

533

483

1343

19

Kuśmierek Przemysław

Olsztyn

90

80

50

50

270

78

46

49

173

443

Sowiński Tadeusz

Olsztyn

85

75

50

40

250

77

46

44

167

417

Milewski Robert

Siedlce

100

100

50

50

300

810

77

50

49

176

531

476

1341

20

Supeł Krzysztof

Siedlce

90

80

50

40

260

78

49

49

176

436

Rozum Stanisław

Siedlce

80

85

45

40

250

82

49

48

179

429

Pilarz Tomasz

Sieradz

95

90

50

50

285

840

95

48

49

192

500

477

1340

21

Damas Tomasz

Sieradz

85

95

50

50

280

77

50

50

177

457

Skrzypczyński Grzegorz

Sieradz

95

95

50

35

275

34

47

50

131

406

Jamróz Kamil

Kielce

85

95

45

50

275

830

89

50

47

186

509

461

1339

22

Jamróz Marek

Kielce

95

80

50

45

270

72

49

49

170

440

Barszcz Jerzy

Kielce

90

95

50

50

285

55

49

49

153

438

Prill Tomasz

Elbląg

80

95

50

50

275

800

92

50

50

192

539

467

1339

23

Onopiak Ryszard

Elbląg

90

85

40

45

260

86

50

48

184

444

Skibiak Dariusz

Elbląg

100

70

50

45

265

63

50

50

163

428

Kędzierawski Piotr

Chełm

95

95

50

45

285

805

85

50

50

185

524

470

1329

24

Maciąg Andrzej

Chełm

85

95

50

40

270

88

48

50

186

456

Rysak Grzegorz

Chełm

75

90

50

35

250

58

47

48

153

403

Blażniak Adam

Kraków

95

95

50

45

285

800

90

49

46

185

525

470

1325

25

Babiński Aleksander

Kraków

95

85

50

35

265

77

50

50

177

442

Szymański Andrzej

Kraków

90

75

50

35

250

68

48

47

163

413

Garbarz Janusz

Tarnów

85

95

50

45

275

795

78

43

43

164

520

439

1315

26

Tęcza Stefan

Tarnów

85

85

50

45

265

74

50

49

173

438

Biedroń Adam

Tarnów

80

80

50

45

255

85

49

49

183

438

Daukszyc Tadeusz

Łódź

90

90

50

45

275

785

76

50

50

176

525

451

1310

27

Rafalski Maciej

Łódź

85

85

50

45

265

80

50

49

179

444

Matuszczak Paweł

Łódź

55

95

50

45

245

72

50

48

170

415

Molski Krzysztof

Białystok

80

95

50

40

265

795

78

50

49

177

509

442

1304

28

Burak Andrzej

Białystok

90

85

45

40

260

80

46

48

174

434

Pilicicki Bogdan

Białystok

90

95

45

40

270

58

50

50

158

428

Kołodziński Jacek

Gorzów Wlkp

90

75

50

50

265

770

91

47

47

185

533

450

1303

29

Kowalczyk Hubert

Gorzów Wlkp

80

75

50

50

255

76

50

49

175

430

Skorobogaty Tadeusz

Gorzów Wlkp

65

90

45

50

250

74

50

49

173

423

Kaczyński Maciej

Ostrołęka

85

90

50

50

275

760

79

46

49

174

534

449

1294

30

Turczyn Paweł

Ostrołęka

85

85

45

40

255

90

49

48

187

442

Białobrzeski Artur

Ostrołęka

65

75

50

40

230

78

47

48

173

403

Kryszkiewicz Hubert

Wrocław

90

95

50

50

285

790

81

47

46

174

503

459

1293

31

Chodorowski Janusz

Wrocław

85

80

50

40

255

83

49

48

180

435

Prask Jerzy

Wrocław

90

75

40

45

250

51

48

50

149

399

Buda Marek

Zielona Góra

80

90

50

40

260

755

88

49

50

187

527

447

1282

32

Jaślanek Michał

Zielona Góra

80

70

50

50

250

81

48

48

177

427

Skowroński Jan

Zielona Góra

80

75

45

45

245

67

49

47

163

408

Bać Stanisław

Rzeszów

80

85

50

50

265

795

86

49

47

182

483

447

1278

33

Ziemiński Henryk

Rzeszów

90

85

50

45

270

60

50

41

151

421

Możdżan Janusz

Rzeszów

80

85

50

45

260

54

48

48

150

410

Krasicki Piotr

Legnica

80

95

50

50

275

810

79

48

49

176

464

451

1274

34

Kucab Zbigniew

Legnica

85

80

50

50

265

51

49

49

149

414

Zaganas Panagiotis

Legnica

80

100

45

45

270

51

49

39

139

409

Matysiewicz Jarosław

Łomża

65

90

40

50

245

735

85

49

48

182

500

427

1235

35

Purcel Stanisław

Łomża

85

85

45

40

255

60

49

40

149

404

Lichomski Hubert

Łomża

80

75

35

45

235

79

43

47

169

404

Demski Witold

Przemyśl

90

85

50

45

270

765

74

46

49

169

464

439

1229

36

Stupak Lesław

Przemyśl

70

100

50

45

265

70

50

49

169

434

Okrojek Stanisław

Przemyśl

85

60

45

40

230

30

50

46

126

356

Grynia Jerzy

Koszalin

85

95

50

45

275

760

85

48

47

180

469

455

1229

37

Pilarz Włodzimierz

Koszalin

80

65

50

50

245

59

49

49

157

402

Staszałek Tomasz

Koszalin

55

100

45

40

240

43

46

43

132

372

Biereśniewicz Wacław

Wałbrzych

80

85

50

40

255

740

73

47

47

167

487

422

1227

38

Caputa Zbigniew

Wałbrzych

75

85

45

40

245

70

45

46

161

406

Kocoń Aleksander

Wałbrzych

80

70

50

40

240

69

50

40

159

399

Weiss Jacek

Poznań

95

80

45

50

270

755

89

48

47

184

470

454

1225

39

Dutka Grzegorz

Poznań

85

85

50

45

265

64

44

47

155

420

Nowak Marian

Poznań

70

70

50

30

220

41

46

44

131

351

Wrzaszcz Zbigniew

Biała Podlaska

90

80

50

40

260

715

63

49

48

160

509

420

1224

40

Wąsowski Krzysztof

Biała Podlaska

85

70

40

45

240

78

47

47

172

412

Szewczyk Zbigniew

Biała Podlaska

60

80

50

25

215

81

48

48

177

392

Nowakowski benedykt

Skierniewice

80

80

50

25

235

720

84

48

46

178

496

413

1216

41

Sierakowski Dominik

Skierniewice

95

75

45

45

260

65

37

49

151

411

Damaz Wiesław

Skierniewice

75

80

45

25

225

67

50

50

167

392

Kryska Bartosz

Płock

95

90

45

50

280

705

67

50

50

167

511

447

1216

42

Pawlak wojciech

Płock

75

85

35

50

245

72

50

49

171

416

Kruczkowski Marek

Płock

75

70

0

35

180

77

49

47

173

353

Świtalski Łukasz

Włocławek

95

85

50

45

275

740

71

50

47

168

474

443

1214

43

Smykowski Marcin

Włocławek

65

100

45

40

250

70

43

41

154

404

Rupiński Leszek

Włocławek

60

85

50

20

215

69

43

40

152

367

Liczner Józef

Jelenia Góra

75

65

50

45

235

640

70

47

43

160

470

395

1110

44

Makowski Bogdan

Jelenia Góra

85

80

40

20

225

65

47

47

159

384

Gąsiorowski Piotr

Jelenia Góra

50

55

50

25

180

69

36

46

151

331

Kamiński Ryszard

Warszawa

85

100

50

50

285

80

48

49

177

462

Indywidualnie

Jendrzejewski Tomasz

Ciechanów

95

95

40

45

275

92

45

50

187

462

Indywidualnie

Radzimski Leszek

Leszno

95

90

50

45

280

84

49

48

181

461

Indywidualnie

Sztuczka Janusz

Słupsk

90

100

50

40

280

80

50

50

180

460

Indywidualnie

Dulęba Czesław

Opole

95

95

50

50

290

70

48

50

168

458

Indywidualnie

Łąpieś Sławomir

Toruń

95

95

45

45

280

81

48

49

178

458

Indywidualnie

Ignaczewski Henryk

Wałbrzych

90

95

45

45

275

84

48

50

182

457

Indywidualnie

Banasiak Tomasz

Piotrków Tryb

80

100

50

50

280

77

50

49

176

456

Indywidualnie

Dubrownik Jarosław

Łódź

95

85

50

50

280

76

48

49

173

453

Indywidualnie

Barański Paweł

Piotrków Tryb

90

95

40

50

275

80

47

48

175

450

Indywidualnie

Witak Hubert

Warszawa

80

90

50

50

270

81

50

47

178

448

Indywidualnie

Lissowski Andrzej

Warszawa

90

90

50

45

275

76

47

48

171

446

Indywidualnie

Demps Wojciech

Gdańsk

95

85

50

45

275

77

48

45

170

445

Indywidualnie

Godula Mirosław

Łomża

75

95

40

45

255

92

48

50

190

445

Indywidualnie

Kuczyński Bogusław

Białystok

90

100

50

35

275

76

49

44

169

444

Indywidualnie

Adamczyk Bartosz

Opole

95

85

50

25

255

87

50

50

187

442

Indywidualnie

Ostrowski Witold

Warszawa

80

95

50

50

275

67

49

50

166

441

Indywidualnie

Wasiukiewicz Michał

Szczecin

80

85

45

45

255

89

49

46

184

439

Indywidualnie

Majda Andrzej

Sieradz

85

80

35

50

250

88

47

49

184

434

Indywidualnie

Urban Wojciech

Poznań

80

85

50

45

260

79

47

47

173

433

Indywidualnie

Pieściński Jacek

Toruń

75

75

50

45

245

91

48

49

188

433

Indywidualnie

Lutrzykowski Wojciech

Ciechanów

85

85

50

45

265

72

47

48

167

432

Indywidualnie

Majda Maciej

Sieradz

75

85

50

40

250

81

49

50

180

430

Indywidualnie

Cybula Ryszard

Piotrków Tryb

80

90

50

45

265

66

49

46

161

426

Indywidualnie

Kamiński Jerzy

Bydgoszcz

80

85

50

45

260

72

49

43

164

424

Indywidualnie

Rubiś Mariusz

Kraków

85

95

50

35

265

61

46

49

156

421

Indywidualnie

Kowalski Marek

Sieradz

90

65

50

40

245

75

49

48

172

417

Indywidualnie

Precz Maciej

Kalisz

75

100

50

40

265

70

49

31

150

415

Indywidualnie

Lissowski Krzysztof

Warszawa

90

75

45

40

250

68

49

47

164

414

Indywidualnie

Rybakiewicz Łukasz

Wałbrzych

90

85

40

50

265

50

48

48

146

411

Indywidualnie

Gutkowski Tomasz

Ciechanów

0

90

50

40

180

67

0

0

67

247

Indywidualnie


Klasyfikacja drużynowa
Lokata

ZO PZŁ

Śrut

Kula

Ogółem

1.

Bydgoszcz

860

552

1412

2.

Opole

865

531

1396

3.

Piotrków Trybunalski

860

535

1395

4.

Warszawa

855

529

1384

5.

Szczecin

840

535

1375

6.

Tarnobrzek

805

568

1373

7.

Katowice

810

555

1365

8.

Suwałki

810

553

1363

9.

Kalisz

805

553

1358

10.

Radom

850

505

1355

11.

Gdańsk

815

540

1355

12.

Ciechanów

810

545

1355

13.

Toruń

845

506

1351

14.

Olsztyn II

830

521

1351

15.

Słupsk

810

537

1347

16.

Piła

830

516

1346

17.

Częstochowa

855

490

1345

18.

Bielsko - Biała

830

515

1345

19.

Olsztyn

810

533

1343

20.

Siedlce

810

531

1341

21.

Sieradz

840

500

1340

22.

Kielce

830

509

1339

23.

Kielce

800

539

1339

24.

Elbląg

805

524

1329

25.

Chełm

800

525

1325

26.

Kraków

795

520

1315

27.

Tarnów

785

525

1310

28.

Łódź

795

509

1304

29.

Białystok

770

533

1303

30.

Gorzów Wielkopolski

760

534

1294

31.

Ostrołęka

790

503

1293

32.

Wrocław

755

527

1282

33.

Zielona Góra

795

483

1278

34.

Rzeszów

810

464

1274

35.

Legnica

735

500

1235

36.

Łomża

765

464

1229

37.

Przemyśl

760

469

1229

38.

Koszalin

740

487

1227

39.

Wałbrzych

755

470

1225

40.

Poznań

715

509

1224

41.

Biała Podlaska

720

496

1216

42.

Skierniewice

705

511

1216

43.

Płock

740

474

1214

44.

Włocławek

640

470

1110


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
19 sierpnia 2003

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.