strona główna forum dyskusyjne













XXXVI Mistrzostwa PZŁ w Strzelaniach Myśliwskich w Klasie Powszechnej
Zielona Góra, 12-13.07.2003

Klasyfikacja indywidualnaKlasyfikacja szczegółowaKlasyfikacja drużynowa

Klasyfikacja indywidualna

Lp

Nazwisko Imię

Krąg

Przelot

Zając

Śrut

Dzik

Rogacz

Lis

Kula

Wynik

1

Brózda Krzysztof

95

95

50

50

290

84

49

50

183

473

2

Lityński Łukasz

85

90

50

50

275

95

50

50

195

470

3

Kiszkurno Andrzej

95

100

40

40

275

81

49

48

178

453

4

Lepsy Tomasz

90

90

50

50

280

71

49

49

169

449

5

Pilarz Wiktor

95

80

50

50

275

76

49

46

171

446

6

Dmuchowski Bartłomiej

85

85

45

50

265

81

50

46

177

442

7

Cieślik Stanisław

95

90

50

40

275

74

45

42

161

436

8

Pawliszak Wojciech

80

80

50

45

255

85

49

47

181

436

9

Marek Robert

95

80

50

45

270

72

48

45

165

435

10

Staszak Przemysław

85

75

50

45

255

85

46

48

179

434

11

Wróblewski Andrzej

80

90

50

45

265

65

49

46

160

425

12

Waligóra Tadeusz

80

95

35

45

255

75

49

43

167

422

13

Kostka Rafał

75

75

45

50

245

82

49

46

177

422

14

Wlazło Sławomir

90

85

50

30

255

68

50

48

166

421

15

Lehmann Teodor

80

85

50

50

265

67

45

42

154

419

16

Kamola Piotr

80

85

35

45

245

80

50

44

174

419

17

Goerick Marek

70

75

50

50

245

80

48

46

174

419

18

Zagórski Ryszard

85

75

45

45

250

80

47

41

168

418

19

Gęsiarz Szymon

80

80

40

45

245

78

48

47

173

418

20

Milczewski Marek

90

65

50

50

255

69

48

45

162

417

21

Kaleta Ryszard

70

80

50

50

250

77

50

38

165

415

22

Banach Dariusz

70

75

45

50

240

78

50

47

175

415

23

Kinkel Robert

75

70

50

45

240

77

49

49

175

415

24

Franczak Leszek

90

95

50

45

280

55

35

44

134

414

25

Naruszewicz Marek

85

75

50

50

260

66

38

49

153

413

26

Rędzikowski Piotr

90

90

40

30

250

64

50

49

163

413

27

Kozłowski Marek

75

95

50

25

245

69

47

49

165

410

28

Hadel Wojciech

65

90

45

40

240

68

50

50

168

408

29

Borkowski Jan

80

90

50

40

260

58

39

49

146

406

30

Okoński Zenon

80

85

50

45

260

52

49

45

146

406

31

Nowicki Piotr

70

75

50

40

235

78

47

46

171

406

32

Ciejpa Dominik

85

90

50

45

270

54

35

46

135

405

33

Brania Piotr

85

75

50

35

245

65

47

48

160

405

34

Bogdański Maciej

75

75

50

45

245

62

48

50

160

405

35

Chmielewski Mirosław

95

95

50

50

290

39

42

33

114

404

36

Snopek Łukasz

85

75

45

50

255

53

47

49

149

404

37

Juszczak Tomasz

85

80

35

45

245

68

46

45

159

404

38

Korczak Tomasz

80

70

40

50

240

77

47

39

163

403

39

Berbeć Leszek

90

80

45

40

255

51

48

48

147

402

40

Trochonowicz Zdzisław

65

80

40

40

225

86

48

42

176

401

41

Dobies Jacek

90

90

45

50

275

56

33

35

124

399

42

Kostka Franciszek

70

85

45

50

250

53

50

46

149

399

43

Depa Bogusław

75

70

50

40

235

64

49

50

163

398

44

Ochociński Bartłomiej

85

70

50

45

250

71

46

29

146

396

45

Dworszczak Adam

95

65

50

40

250

58

49

39

146

396

46

Wożniak Hubert

65

80

45

50

240

62

48

46

156

396

47

Piskorz Emil

80

60

50

40

230

70

47

49

166

396

48

Nieradka Bogdan

60

90

35

40

225

78

48

45

171

396

49

Chojnacki Łukasz

90

95

45

45

275

38

45

37

120

395

50

Ziółkowski Wojciech

85

55

50

45

235

67

48

45

160

395

51

Paluch Jan

85

75

40

45

245

66

49

34

149

394

52

Molenda Jacek

85

75

40

20

220

85

46

43

174

394

53

Surma Waldemar

85

75

50

45

255

53

47

38

138

393

54

Bogdański Leszek

85

65

45

45

240

68

37

45

150

390

55

Gredczyszyn Waldemar

70

80

50

40

240

64

45

40

149

389

56

Filipowski Wojciech

70

70

50

50

240

49

49

49

147

387

57

Zięba Mirosław

80

65

45

50

240

50

48

48

146

386

58

Bystroń Paweł

95

95

45

45

280

33

35

35

103

383

59

Jaworski Mariusz

55

70

35

50

210

77

49

47

173

383

60

Żyłka Tadeusz

70

85

45

35

235

53

46

47

146

381

61

Nowakowski Wacław

85

65

45

50

245

64

46

22

132

377

62

Wolanin Tomasz

70

75

25

40

210

80

49

38

167

377

63

Maślanka Robert

65

75

45

25

210

80

46

41

167

377

64

Lichomski Wojciech

85

85

45

35

250

34

44

48

126

376

65

Frankowski Julian

80

65

50

30

225

58

45

47

150

375

66

Rasiński Wojciech

70

80

40

25

215

64

49

47

160

375

67

Sikorski Krzysztof

50

75

50

50

225

67

36

46

149

374

68

Wierzbicki Krzysztof

60

70

50

30

210

67

48

48

163

373

69

Florczuk Cezary

55

90

35

45

225

53

48

46

147

372

70

Węgrzyn Bronisław

80

65

50

45

240

61

37

33

131

371

71

Wabnik Janusz

70

75

50

30

225

52

47

47

146

371

72

Kruszyński Dariusz

55

80

40

40

215

63

46

47

156

371

73

Wolski Roman

90

95

30

40

255

52

17

46

115

370

74

Kamieniarz Jacek

80

70

30

50

230

49

44

47

140

370

75

Czarnecki Mariusz

55

85

35

50

225

56

45

44

145

370

76

Lech Cezary

75

70

50

40

235

43

47

44

134

369

77

Szpiech Kazimierz

60

90

40

35

225

47

48

49

144

369

78

Pniewski Zbigniew

70

80

30

40

220

55

48

46

149

369

79

Pytel Waldemar

85

65

35

35

220

54

48

47

149

369

80

Wojciechowski Sławomir

70

75

10

45

200

76

47

46

169

369

81

Krajewski Juliusz

80

65

40

40

225

50

46

47

143

368

82

Salwarowski Mieczysław

80

65

40

35

220

61

39

48

148

368

83

Radko Antoni

65

55

40

50

210

61

50

47

158

368

84

Rosiński Jerzy

80

70

40

45

235

72

34

26

132

367

85

Kukiełka Engelbert

70

70

50

25

215

73

45

34

152

367

86

Hanusz Wojciech

90

90

35

50

265

25

36

40

101

366

87

Król Tadeusz

75

90

45

50

260

58

48

0

106

366

88

Pękała Bogdan

85

80

40

30

235

40

49

42

131

366

89

Krzemiński Jarosław

60

80

50

45

235

42

47

42

131

366

90

Polańczyk Sylwester

60

70

40

35

205

72

47

42

161

366

91

Pałkowski Leszek

55

75

40

20

190

77

49

49

175

365

92

Lubecki Włodzimierz

45

85

40

45

215

86

41

20

147

362

93

Ogonowski Tadeusz

75

65

50

25

215

49

47

50

146

361

94

Polak Paweł

15

90

45

50

200

66

50

45

161

361

95

Jakubowski Krzysztof

80

65

40

35

220

50

43

46

139

359

96

Rynkiewicz Waldemar

70

55

50

45

220

64

35

40

139

359

97

Kisielewski Waldemar

65

70

50

30

215

86

38

19

143

358

98

Jarecki Jacek

80

95

45

35

255

70

15

17

102

357

99

Szczepański Tomasz

55

85

45

35

220

47

45

45

137

357

100

Gałwa Mariusz

90

60

40

40

230

30

47

48

125

355

101

Szymański Sławomir

80

60

45

40

225

36

49

43

128

353

102

Misztal Maciej

70

60

40

10

180

74

48

48

170

350

103

Jaczyński Waldemar

85

80

45

35

245

12

47

45

104

349

104

Skiba Piotr

70

85

40

40

235

44

46

23

113

348

105

Wiśniewski Piotr

55

70

45

35

205

58

47

38

143

348

106

Wojtyniak Andrzej

55

70

45

30

200

63

49

36

148

348

107

Jarecki Rafał

85

95

35

50

265

69

0

13

82

347

108

Gabrysiak Władysław

85

75

30

35

225

37

37

48

122

347

109

Matyjaszczyk Waldemar

70

55

35

40

200

52

47

48

147

347

110

Grabowski Piotr

65

55

30

50

200

53

45

49

147

347

111

Nowicki Hubert

85

75

35

45

240

25

45

33

103

343

112

Pastuszko Artur

70

80

40

35

225

65

29

24

118

343

113

Ptaszkowski Miłosz

65

70

50

25

210

47

45

41

133

343

114

Smoroń Marian

75

75

40

40

230

30

44

36

110

340

115

Harasym Andrzej

80

75

45

20

220

57

24

39

120

340

116

Siejka Piotr

75

80

30

25

210

50

36

41

127

337

117

Zygarowicz Piotr

25

70

40

35

170

68

50

49

167

337

118

Korol Paweł

70

55

30

35

190

62

48

36

146

336

119

Kusiak Mariusz

70

55

30

25

180

73

45

38

156

336

120

Wróbel Tomasz

90

100

40

30

260

59

0

15

74

334

121

Barczuk Kazimierz

80

75

30

45

230

18

44

42

104

334

122

Hałub Czesław

65

60

35

30

190

55

48

41

144

334

123

Molewski Waldemar

55

55

40

45

195

62

42

33

137

332

124

Sykisz Henryk

65

65

45

45

220

27

34

43

104

324

125

Łuszcz Stanisław

60

85

40

45

230

10

45

35

90

320

126

Laszuk Roman

75

40

40

20

175

57

47

41

145

320

127

Rusinek Damian

70

65

25

45

205

25

35

34

94

299

128

Kowalski Mirosław

55

65

20

35

175

38

45

37

120

295

129

Kocisz Kamil

75

95

45

0

215

0

46

33

79

294

130

Okoń Włodzimierz

40

55

30

30

155

40

47

41

128

283

131

Kołodziej Andrzej

35

60

30

30

155

32

48

47

127

282

132

Zgardziński Marcin

70

30

25

35

160

39

43

37

119

279

133

Wożniak Edward

55

50

45

25

175

31

17

24

72

247

134

Karyś Hubert

20

50

50

35

155

28

33

31

92

247

135

Kowalski Piotr

0

80

45

20

145

55

0

4

59

204

136

Kocisz Mieczysław

0

30

30

0

60

23

28

20

71

131


Klasyfikacja szczegółowa

Lp

Nazwisko Imię

ZO PZŁ

Krąg

Przelot

Zając

Śrut

Razem

Dzik

Rogacz

Lis

Kula

Razem

Wynik

Ogółem

Lok.

2

Lityński Łukasz

Legnica

85

90

50

50

275

810

95

50

50

195

469

470

1279

1

33

Brania Piotr

Legnica

85

75

50

35

245

65

47

48

160

405

35

Chmielewski Mirosław

Legnica

95

95

50

50

290

39

42

33

114

404

6

Dmuchowski Bartłomiej

Olsztyn

85

85

45

50

265

750

81

50

46

177

529

442

1279

2

13

Kostka Rafał

Olsztyn

75

75

45

50

245

82

49

46

177

422

22

Banach Dariusz

Olsztyn

70

75

45

50

240

78

50

47

175

415

3

Kiszkurno Andrzej

Poznań

95

100

40

40

275

790

81

49

48

178

483

453

1273

3

24

Franczak Leszek

Poznań

90

95

50

45

280

55

35

44

134

414

31

Nowicki Piotr

Poznań

70

75

50

40

235

78

47

46

171

406

1

Brózda Krzysztof

Rzeszów

95

95

50

50

290

765

84

49

50

183

492

473

1257

4

43

Depa Bogusław

Rzeszów

75

70

50

40

235

64

49

50

163

398

57

Zięba Mirosław

Rzeszów

80

65

45

50

240

50

48

48

146

386

8

Pawliszak Wojciech

Gorzów Wlkp.

80

80

50

45

255

770

85

49

47

181

466

436

1236

5

10

Staszak Przemysław

Gorzów Wlkp.

85

75

50

45

255

85

46

48

179

434

87

Król Tadeusz

Gorzów Wlkp.

75

90

45

50

260

58

48

0

106

366

4

Lepsy Tomasz

Opole

90

90

50

50

280

745

71

49

49

169

486

449

1231

6

21

Kaleta Ryszard

Opole

70

80

50

50

250

77

50

38

165

415

85

Kukiełka Engelbert

Opole

70

70

50

25

215

73

45

34

152

367

17

Goerick Marek

Elbląg

70

75

50

50

245

760

80

48

46

174

467

419

1227

7

30

Okoński Zenon

Elbląg

80

85

50

45

260

52

49

45

146

406

39

Berbeć Leszek

Elbląg

90

80

45

40

255

51

48

48

147

402

11

Wróblewski Andrzej

Katowice

80

90

50

45

265

730

65

49

46

160

494

425

1224

8

34

Bogdański Maciej

Katowice

75

75

50

45

245

62

48

50

160

405

52

Molenda Jacek

Katowice

85

75

40

20

220

85

46

43

174

394

12

Waligóra Tadeusz

Szczecin

80

95

35

45

255

745

75

49

43

167

465

422

1210

9

50

Ziółkowski Wojciech

Szczecin

85

55

50

45

235

67

48

45

160

395

53

Surma Waldemar

Szczecin

85

75

50

45

255

53

47

38

138

393

9

Marek Robert

Bielsko Biała

95

80

50

45

270

725

72

48

45

165

481

435

1206

10

51

Paluch Jan

Bielsko Biała

85

75

40

45

245

66

49

34

149

394

63

Maślanka Robert

Bielsko Biała

65

75

45

25

210

80

46

41

167

377

14

Wlazło Sławomir

Radom

90

85

50

30

255

730

68

50

48

166

475

421

1205

11

38

Korczak Tomasz

Radom

80

70

40

50

240

77

47

39

163

403

60

Żyłka Tadeusz

Radom

70

85

45

35

235

53

46

47

146

381

15

Lehmann Teodor

Wałbrzych

80

85

50

50

265

735

67

45

42

154

467

419

1202

12

29

Borkowski Jan

Wałbrzych

80

90

50

40

260

58

39

49

146

406

62

Wolanin Tomasz

Wałbrzych

70

75

25

40

210

80

49

38

167

377

7

Cieślik Stanisław

Piła

95

90

50

40

275

725

74

45

42

161

473

436

1198

13

55

Gredczyszyn Waldemar

Piła

70

80

50

40

240

64

45

40

149

389

68

Wierzbicki Krzysztof

Piła

60

70

50

30

210

67

48

48

163

373

16

Kamola Piotr

Sieradz

80

85

35

45

245

720

80

50

44

174

459

419

1179

14

26

Rędzikowski Piotr

Sieradz

90

90

40

30

250

64

50

49

163

413

108

Gabrysiak Władysław

Sieradz

85

75

30

35

225

37

37

48

122

347

19

Gęsiarz Szymon

Częstochowa

80

80

40

45

245

710

78

48

47

173

466

418

1176

15

23

Kinkel Robert

Częstochowa

75

70

50

45

240

77

49

49

175

415

112

Pastuszko Artur

Częstochowa

70

80

40

35

225

65

29

24

118

343

48

Nieradka Bogdan

Tarnobrzeg

60

90

35

40

225

780

78

48

45

171

394

396

1174

16

49

Chojnacki Łukasz

Tarnobrzeg

90

95

45

45

275

38

45

37

120

395

58

Bystroń Paweł

Tarnobrzeg

95

95

45

45

280

33

35

35

103

383

28

Hadel Wojciech

Przemyśl

65

90

45

40

240

705

68

50

50

168

463

408

1168

17

42

Kostka Franciszek

Przemyśl

70

85

45

50

250

53

50

46

149

399

93

Ogonowski Tadeusz

Przemyśl

75

65

50

25

215

49

47

50

146

361

41

Dobies Jacek

Słupsk

90

90

45

50

275

735

56

33

35

124

428

399

1163

18

45

Dworszczak Adam

Słupsk

95

65

50

40

250

58

49

39

146

396

83

Radko Antoni

Słupsk

65

55

40

50

210

61

50

47

158

368

18

Zagórski Ryszard

Wrocław

85

75

45

45

250

710

80

47

41

168

444

418

1154

19

46

Wożniak Hubert

Wrocław

65

80

45

50

240

62

48

46

156

396

115

Harasym Andrzej

Wrocław

80

75

45

20

220

57

24

39

120

340

20

Milczewski Marek

Gdańsk

90

65

50

50

255

660

69

48

45

162

484

417

1144

20

91

Pałkowski Leszek

Gdańsk

55

75

40

20

190

77

49

49

175

365

92

Lubecki Włodzimierz

Gdańsk

45

85

40

45

215

86

41

20

147

362

56

Filipowski Wojciech

Łódź

70

70

50

50

240

690

49

49

49

147

440

387

1130

21

65

Frankowski Julian

Łódź

80

65

50

30

225

58

45

47

150

375

81

Krajewski Juliusz

Łódź

80

65

40

40

225

50

46

47

143

368

5

Pilarz Wiktor

Koszalin

95

80

50

50

275

695

76

49

46

171

427

446

1122

22

114

Smoroń Marian

Koszalin

75

75

40

40

230

30

44

36

110

340

118

Korol Paweł

Koszalin

70

55

30

35

190

62

48

36

146

336

37

Juszczak Tomasz

Kalisz

85

80

35

45

245

710

68

46

45

159

408

404

1118

23

71

Wabnik Janusz

Kalisz

70

75

50

30

225

52

47

47

146

371

111

Nowicki Hubert

Kalisz

85

75

35

45

240

25

45

33

103

343

25

Naruszewicz Marek

Zielona Góra I

85

75

50

50

260

710

66

38

49

153

406

413

1116

24

79

Pytel Waldemar

Zielona Góra I

85

65

35

35

220

54

48

47

149

369

121

Barczuk Kazimierz

Zielona Góra I

80

75

30

45

230

18

44

42

104

334

32

Ciejpa Dominik

Lublin

85

90

50

45

270

715

54

35

46

135

400

405

1115

25

94

Polak Paweł

Lublin

15

90

45

50

200

66

50

45

161

361

103

Jaczyński Waldemar

Lublin

85

80

45

35

245

12

47

45

104

349

64

Lichomski Wojciech

Łomża

85

85

45

35

250

710

34

44

48

126

404

376

1114

26

69

Florczuk Cezary

Łomża

55

90

35

45

225

53

48

46

147

372

88

Pękała Bogdan

Łomża

85

80

40

30

235

40

49

42

131

366

27

Kozłowski Marek

Warszawa

75

95

50

25

245

690

69

47

49

165

423

410

1113

27

89

Krzemiński Jarosław

Warszawa

60

80

50

45

235

42

47

42

131

366

116

Siejka Piotr

Warszawa

75

80

30

25

210

50

36

41

127

337

67

Sikorski Krzysztof

Ciechanów

50

75

50

50

225

665

67

36

46

149

437

374

1102

28

75

Czarnecki Mariusz

Ciechanów

55

85

35

50

225

56

45

44

145

370

97

Kisielewski Waldemar

Ciechanów

65

70

50

30

215

86

38

19

143

358

47

Piskorz Emil

Piotrków Tryb.

80

60

50

40

230

660

70

47

49

166

438

396

1098

29

100

Gałwa Mariusz

Piotrków Tryb.

90

60

40

40

230

30

47

48

125

355

110

Grabowski Piotr

Piotrków Tryb.

65

55

30

50

200

53

45

49

147

347

74

Kamieniarz Jacek

Zielona Góra II

80

70

30

50

230

670

49

44

47

140

416

370

1086

30

96

Rynkiewicz Waldemar

Zielona Góra II

70

55

50

45

220

64

35

40

139

359

99

Szczepański Tomasz

Zielona Góra II

55

85

45

35

220

47

45

45

137

357

80

Wojciechowski Sławomir

Płock

70

75

10

45

200

585

76

47

46

169

500

369

1085

31

90

Polańczyk Sylwester

Płock

60

70

40

35

205

72

47

42

161

366

102

Misztal Maciej

Płock

70

60

40

10

180

74

48

48

170

350

36

Snopek Łukasz

Skierniewice

85

75

45

50

255

640

53

47

49

149

442

404

1082

59

Jaworski Mariusz

Skierniewice

55

70

35

50

210

77

49

47

173

383

32

128

Kowalski Mirosław

Skierniewice

55

65

20

35

175

38

45

37

120

295

78

Pniewski Zbigniew

Bydgoszcz

70

80

30

40

220

740

55

48

46

149

333

369

1073

33

98

Jarecki Jacek

Bydgoszcz

80

95

45

35

255

70

15

17

102

357

107

Jarecki Rafał

Bydgoszcz

85

95

35

50

265

69

0

13

82

347

70

Węgrzyn Bronisław

Kraków

80

65

50

45

240

720

61

37

33

131

353

371

1073

34

82

Salwarowski Mieczysław

Kraków

80

65

40

35

220

61

39

48

148

368

120

Wróbel Tomasz

Kraków

90

100

40

30

260

59

0

15

74

334

40

Trochonowicz Zdzisław

Biała Podlaska

65

80

40

40

225

600

86

48

42

176

468

401

1068

35

109

Matyjaszczyk Waldemar

Biała Podlaska

70

55

35

40

200

52

47

48

147

347

126

Laszuk Roman

Biała Podlaska

75

40

40

20

175

57

47

41

145

320

73

Wolski Roman

Siedlce

90

95

30

40

255

740

52

17

46

115

320

370

1060

36

86

Hanusz Wojciech

Siedlce

90

90

35

50

265

25

36

40

101

366

124

Sykisz Henryk

Siedlce

65

65

45

45

220

27

34

43

104

324

61

Nowakowski Wacław

Tarnów

85

65

45

50

245

680

64

46

22

132

365

377

1045

37

105

Wiśniewski Piotr

Tarnów

55

70

45

35

205

58

47

38

143

348

125

Łuszcz Stanisław

Tarnów

60

85

40

45

230

10

45

35

90

320

101

Szymański Sławomir

Leszno

80

60

45

40

225

635

36

49

43

128

409

353

1044

38

106

Wojtyniak Andrzej

Leszno

55

70

45

30

200

63

49

36

148

348

113

Ptaszkowski Miłosz

Leszno

65

70

50

25

210

47

45

41

133

343

77

Szpiech Kazimierz

Krosno

60

90

40

35

225

585

47

48

49

144

455

369

1040

39

117

Zygarowicz Piotr

Krosno

25

70

40

35

170

68

50

49

167

337

122

Hałub Czesław

Krosno

65

60

35

30

190

55

48

41

144

334

72

Kruszyński Dariusz

Kielce

55

80

40

40

215

605

63

46

47

156

382

371

987

40

76

Lech Cezary

Kielce

75

70

50

40

235

43

47

44

134

369

134

Karyś Hubert

Kielce

20

50

50

35

155

28

33

31

92

247

95

Jakubowski Krzysztof

Włocławek

80

65

40

35

220

570

50

43

46

139

403

359

973

41

123

Molewski Waldemar

Włocławek

55

55

40

45

195

62

42

33

137

332

131

Kołodziej Andrzej

Włocławek

35

60

30

30

155

32

48

47

127

282

54

Bogdański Leszek

Jelenia Góra

85

65

45

45

240

600

68

37

45

150

372

390

972

42

127

Rusinek Damian

Jelenia Góra

70

65

25

45

205

25

35

34

94

299

130

Okoń Włodzimierz

Jelenia Góra

40

55

30

30

155

40

47

41

128

283

44

Ochociński Bartłomiej

Toruń

85

70

50

45

250

630

71

46

29

146

318

396

948

43

104

Skiba Piotr

Toruń

70

85

40

40

235

44

46

23

113

348

135

Kowalski Piotr

Toruń

0

80

45

20

145

55

0

4

59

204

119

Kusiak Mariusz

Zamość

70

55

30

25

180

515

73

45

38

156

347

336

862

44

132

Zgardziński Marcin

Zamość

70

30

25

35

160

39

43

37

119

279

133

Wożniak Edward

Zamość

55

50

45

25

175

31

17

24

72

247

84

Rosiński Jerzy

Suwałki

80

70

40

45

235

510

72

34

26

132

282

367

792

45

129

Kocisz Kamil

Suwałki

75

95

45

0

215

0

46

33

79

294

136

Kocisz Mieczysław

Suwałki

0

30

30

0

60

23

28

20

71

131

66

Rasiński Wojciech

Ostrołęka

70

80

40

25

215

 

64

49

47

160

 

375

375

46


Klasyfikacja drużynowa

Lokata

ZO PZŁ

Kula

Śrut

Wynik

1.

Legnica

469

810

1279

2.

Olsztyn

529

750

1279

3.

Pznań

483

790

1273

4.

Rzeszów

492

765

1257

5.

Gorzów Wlkp

466

770

1236

6.

Opole

486

745

1231

7.

Elbląg

467

760

1227

8.

Katowice

494

730

1224

9.

Szczecin

465

745

1210

10.

Bielsko Biała

481

725

1206

11.

Radom

475

730

1205

12.

Wałbrzych

467

735

1202

13.

Piła

473

725

1198

14.

Sieradz

459

720

1179

15.

Częstochowa

466

710

1176

16.

Tarnobrzeg

394

780

1174

17.

Przemyśl

463

705

1168

18.

Słupsk

428

735

1163

19.

Wrocław

444

710

1154

20.

Gdańsk

484

660

1144

21.

Łódź

440

690

1130

22.

Koszalin

427

695

1122

23.

Kalisz

408

710

1118

24.

Zielona Góra I

406

710

1116

25.

Lublin

400

715

1115

26.

Łomża

404

710

1114

27.

Warszawa

423

690

1113

28.

Ciechanów

437

665

1102

29.

Piotrków Tryb.

438

660

1098

30.

Zielona Góra II

416

670

1086

31.

Płock

500

585

1085

32.

Skierniewice

442

640

1082

33.

Bydgoszcz

333

740

1073

34.

Kraków

353

720

1073

35.

Biała Podlaska

468

600

1068

36.

Siedlce

320

740

1060

37.

Tarnów

365

680

1045

38.

Leszno

409

635

1044

39.

Krosno

455

585

1040

40.

Kielce

382

605

987

41.

Włocławek

403

570

973

42.

Jelenia Góra

372

600

972

43.

Toruń

318

630

948

44.

Zamość

347

515

862

45.

Suwałki

282

510

792

46.

Ostrołęka

160

215

375

47.

Białystok

0

0

0

48.

Chełm

0

0

0

49.

Konin

0

0

0

50.

Nowy Sącz

0

0

0


Opracował Bogusław Bauer
Członek KŁ Łoś w Gostyninie
16 lipca 2003

Szukaj   |   Ochrona prywatności   |   Webmaster
Copyright(c) 2001-2018 P&H Limited Sp. z o.o.